Maroon


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Octavia Blackburn
2019-05-23, 18:53
Wasze banerki
Autor Wiadomość
Octavia Blackburn
Princess


Imię i nazwisko: Octavia Blackburn
Uczy się/Pracuje: Studentka psychologi V rok
Urodziny: 34
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 53902
Skąd: Charming
Wysłany: 2012-10-26, 20:25   

Banerki dodane ;)
_________________
Andie Rodriguez 23 l. Octavia Blackburn 25 l. Cheryl Summers 25l. Kylie Sinclair 25l.
Sexy Dancer -V.I.P. (04.11) psychologist (23.04) stripper in NC (11.03) life guard and surfer (22.05)
rel szafa fb inst. domtel rel fb szafa inst. domtel rel szafa dom

William Levy 41 l. Alex Hardman 27l. Ben Eriksson 24l. Enrique Iglesias 34 l. Marcos Quesada 25 l.
Sexy Doctor (25.02) bartender (15.10) construction student (03.03)Singer - V.I.P. (10.01) mechanic (13.02)
tel rel szafa fb tel rel szafa fb inst.Tel Szafa Relacje fb Prob

Michelle Newman 24 l. Maya Maxwell 25l. Claire Peterson 46l. Adrianna Tate-Duncan 22 l.
sexy actress [23.05] tattoo (23.10) bizneswoman (10.04) Sexy Singer (19.12)
Tel Szafa Relacje fb Probtel fb inst rel tel rel szafa fb inst.
 
 
     
PARTNERSTWO
Tree Hill


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2012-11-04, 16:05   

WEJŚCIE NA FORUM

"Mystic Falls. Tu się urodziłem. To mój dom. Przez setki lat pomiędzy nami mieszkały nadnaturalne istoty. Wilkołaki, wampiry, sobowtóry, czarownice. A nawet hybrydy. Są ci, którzy ich chronią. Szeryf ma córkę, będącą wampirem. A nasza cudowna pani burmistrz ma syna, który jest w połowie wilkołakiem i wampirem. Oraz ci, którzy chcą ich śmierci. Są tam przyjaciele, wrogowie; Ci, których kochamy oraz Ci, których straciliśmy."
Elena:"I jestem ja. Jestem człowiekiem. A przynajmniej byłam."Po wypadku na moście wszystko się zmienia. Młodszy Salvatore na samym początku ratuje Donovana, na prośbę Eleny. Kiedy zaś wraca po ukochaną, wyciąga ja z wody - jest już za późno. Jeszcze kilka godzin wcześniej Meredith Fell podaje dziewczynie krew Damona, gdyż miała poważne obrażenia i ewidentnie by bez niej nie przeżyła. Elena zdezorientowana budzi się w domu nie wiedząc co się wydarzyło. Dowiaduje się od braci Salvatore o tym, że Matt żyje lecz sama umarła i odrodziła się na nowo - jako wampir. Przed swą śmiercią, Alaric ze swym alter ego wyjawia radzie założycieli tajemnice skrywane przez Panią burmistrz oraz Panią Szeryf. Miasto dowiaduje się wszystkiego na temat bohaterów. Do miasta przybywają nowi łowcy, którzy pragną rozlewu wampirzej krwi. Między czasie Klaus oraz Tyler wracają do swoich ciał przy pomocy Bonnie. Mikaelson ponownie spycha rodzinę na boczny tor i zamierza dalej tworzyć swą armię hybryd. Damon Salvatore jest rozdarty przez decyzje swej ukochanej, która wybrała Stefana. Postanawia wrócić do swego dawnego trybu życia. Rodzi się na nowo spór między braćmi. Elena przypomniała sobie wszystko co wymazał jej z pamięci Damon, co sprawia, że po raz kolejny pojawia się mętlik i wyrzuty sumienia, że na moście wybrała Stefana, raniąc przy tym starszego z braci. Wracają także przyjaciele z zaświatów.. Miasto już nie jest bezpieczne, każdy walczy o przetrwanie.
Zaczynamy od czwartego sezonu!

NASZE BANNERY:Kod:
<a href="http://www.growing-pains.wxv.pl/index.htm"><img src="http://24.media.tumblr.com/tumblr_mc538qnM7B1qdz3mzo1_500.gif"></a>
Kod:
<a href="http://www.growing-pains.wxv.pl/index.htm"><img src="http://24.media.tumblr.com/tumblr_mc91vndwDn1qcts8jo1_500.gif"></a>
Kod:
<a href="http://www.growing-pains.wxv.pl/index.htm"><img src="http://24.media.tumblr.com/tumblr_mc5xiiAau81r015l2o5_r2_500.gif"></a>
Kod:
<a href="http://www.growing-pains.wxv.pl/index.htm"><img src="http://25.media.tumblr.com/tumblr_mc910pFkGs1qc7f3yo2_250.gif"></a>
Kod:
<a href="http://www.growing-pains.wxv.pl/index.htm"><img src="http://24.media.tumblr.com/tumblr_mc9399zGz21rnlpmjo7_250.gif"></a>
Kod:
<a href="http://www.growing-pains.wxv.pl/index.htm"><img src="http://vlep.pl/4e8235.gif"></a>
Kod:
<a href="http://www.growing-pains.wxv.pl/index.htm"><img src="http://vlep.pl/j0vutg.gif"></a>


ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY SERDECZNIE! :)
 
     
PARTNERSTWO
Tree Hill


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2012-11-06, 13:20   

Panem et circenses

Czy zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby Katniss nie zgłosiła się na trybuta? Gdyby Peeta nie przetrwał masakry przy Rogu Obfitości? Albo gdyby żadne z nich nigdy nie trafiło na arenę? A może chcielibyście, żeby 74. Głodowe Igrzyska wygrała Liszka, Rue lub ktoś całkiem inny?
Wyobraźcie sobie forum rpg, którego fabuła toczy się wokół Igrzysk, ale nic nie jest z góry ustalone, a losami bohaterów sterujecie Wy. I to do Was należy decyzja o tym, jak potoczą się wydarzenia. Kuszące? To nie wszystko.
Jeśli chcecie, możecie stanąć po drugiej stronie barykady i wcielić się w stylistę, mentora, Strażnika Pokoju, czy po prostu zwyczajnego mieszkańca Kapitolu. Wynająć apartament w supernowoczesnym mieście i być kim tylko zapragniecie.
Tutaj wszystko jest możliwe.


Nadal mamy sporo wolnych postaci fabularnych!

Nie zrażajcie się małą liczbą użytkowników, ona z dnia na dzień rośnie. ;)

Nasz banner:Kod:

Kod:
<a href="http://www.panem.aaf.pl" rel="nofollow"><img src="http://panemetcircenses.strefa.pl/banner4.png" border="0"/></a>


Wesołych Głodowych Igrzysk i Niech Los Zawsze Wam Sprzyja!
 
     
PARTNERSTWO
Tree Hill


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2012-11-15, 16:06   Nauczyciel języka hiszpańskiego, w jednej z amerykańskich szkół średnich, Will Schuester, chcąc przywrócić szkolny Glee Club do dawnej świetności, postanawia zostać jego kierownikiem. Nie spodziewa się tylko przeciwności jakim będzie musiał stawić czoło: od niechęci i sceptycyzmu uczniów, do podłych intryg trenerki szkolnej drużyny cheerleaderek.

» Jesteśmy najnowszym aktywnym forum o tematyce Glee, w dodatku jest nas mało i liczymy na więcej graczy. Zarejestruj się u nas, postaramy się być się nie nudził.

~*~

» REGULAMIN
» POSTACIE FABULARNE
» ZAJĘTE WIZERUNKI
» REZERWACJA POSTACI

~*~

Bannery:

Kod:
<a href="http://www.glee-newyear.wxv.pl"><img src="http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20120521194046/es-glee/es/images/b/bc/New_Directions%28Yam%29.gif"Kod:
<a href="http://www.glee-newyear.wxv.pl"><img src="http://static.tumblr.com/12bdsjf/bmqlzvkun/glee_gif.gif"Kod:
<a href="http://www.glee-newyear.wxv.pl"><img src="http://images.wikia.com/glee/images/4/4d/New_Directions_Friends_Forever.gif"Kod:
<a href="http://www.glee-newyear.wxv.pl"><img src="http://media.tumblr.com/tumblr_m95y6ySWgB1qmsyty.gif"Kod:
<a href="http://www.glee-newyear.wxv.pl"><img src="http://media.tumblr.com/tumblr_mainmkzeUT1r78hzl.gif"Kod:
<a href="http://www.glee-newyear.wxv.pl"><img src="http://25.media.tumblr.com/tumblr_md7vy8hufo1r77h7ho1_250.gif"Kod:
<a href="http://www.glee-newyear.wxv.pl"><img src="http://24.media.tumblr.com/tumblr_md7vy8hufo1r77h7ho5_250.gif"Kod:
<a href="http://www.glee-newyear.wxv.pl"><img src="http://25.media.tumblr.com/tumblr_md7vy8hufo1r77h7ho2_250.gif"


~*~

Znajomość serialu nie jest konieczna. Bardzo łatwo wkręcić się w fabułę.
 
     
PARTNERSTWO
Tree Hill


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2012-11-22, 11:46   Wszyscy doskonale znamy historię bogatych licealistów z Upper East Side. Elita jednego z największych miast świata, największego miasta Stanów Zjednoczonych. Elitarne licea, które od rana do nocy pracują nad tworzeniem nowych osobowości medialnych, nowych osobowości politycznych kraju i całego świata. To właśnie w takich szkół pochodzą znani politycy, czy aktorki. Bale debiutantek, na których wszystkie dziewczęta czują się jak Grace Kelly. idealne życie, na pozór. Wszyscy wiemy, że licealiści nękani byli przez niejaką Plotkarę. Tajemniczą postać, która wyjawiała największe sekrety, wiedziała wszystko o wszystkich. Niszczyła życie i dodawała pikanterii do codziennego życia. Wszystko to musiało jednak dobiec końca.

Licealiści ubrani w eleganckie togi odbierali swoje świadectwa. Zaczynali nowy rozdział życia w nowych miejscach, w nowych murach. Niektórzy wyjechali do Yale, niektórzy zostali na jednej z nowojorskich uczelni. Jeszcze inni wyruszyli na podbój pozostałych kontynentów. Wiele kontaktów się urwało, wiele przyjaźni nie przetrwało próby. Wtedy też gossip girl straciła źródło informacji, zniknęła bez pożegnania.

Obecnie bogaci nastolatkowie dorastają. Pokończyli uczelnie i zaczęli wchodzić w dorosłe, odpowiedzialne życie. Jedni planują swoje kariery, inni pracują w rodzinnych firmach. Prawnicy, dziennikarze, osobowości kina i teatrów, politycy, filantropii i duże dzieci korzystające z pieniędzy rodziców. Dzisiaj ich życie wydaje się niemal zabieganą, zapracowaną bajką. Ale jak długo? Pewne plotki szepczą, że niedługo do ich życia ma wrócić pewna tajemnicza, złośliwa dziewczyna. Gossip girl.

xoxo,
gossip girl  Kod:
  <a href="http://www.uppereastsiders.czo.pl/index.htm"><img src="http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbohfzA1w11ridnj6o1_500.gif"></a>  Kod:
  <a href="http://www.uppereastsiders.czo.pl/index.htm"><img src="http://24.media.tumblr.com/tumblr_mboi350lve1ridnj6o3_250.gif"></a>  Kod:
  <a href="http://www.uppereastsiders.czo.pl/index.htm"><img src="http://24.media.tumblr.com/tumblr_mboi350lve1ridnj6o4_250.gif"></a>
 
     
PARTNERSTWO
Tree Hill


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2012-12-01, 09:48   ART ACADEMY

Art Academy znajduje się w Dover, niedaleko portu, dwa kilometry od morza. Nie słyszałeś o niej? Nie żartuj! To najbardziej renomowana szkoła dla artystycznie utalentowanych na całych Wyspach Brytyjskich. Przyjmują tylko najlepszych, nie można się dostać od tak. Znajduje się tam pięć wydziałów: balet, muzyka, malarstwo, literatura i aktorstwo. Uwielbiasz hasać w baletkach, a Czajkowski jest twoim idolem? Smyczek przyrósł ci do dłoni i nigdzie nie ruszasz się bez zeszytu do nut? A może to samo stało się z pędzlem, a palce wiecznie ubrudzone są farbą? Bez przerwy wymyślasz postaci do swoich opowiadań i zdarza ci się rozmawiać z nimi, stojąc w kolejce w sklepie? A może odgrywasz znane postaci przed lustrem tuż przed snem? Są dwa wytłumaczenia takich zachowań. Jedno z nich zakłada, że powinieneś się leczyć. Drugie, że powinieneś zapisać się do Art Academy!

AA nie poddało się nigdy na dobre i wracamy! Zapraszamy do rejestracji! Na najbliższą przyszłość jest planowany event na cześć ponownego otwarcia forum.


nasze bannery


Kod:
<a href="http://art-academy.forumpl.net/"><img src="http://i1188.photobucket.com/albums/z416/EllieRedbird/AAz.gif"></a>Kod:
<a href="http://art-academy.forumpl.net/"><img src="http://oi40.tinypic.com/35heohe.jpg"></a>Kod:
<a href="http://art-academy.forumpl.net/"><img src="http://img822.imageshack.us/img822/4664/djsartcopy.png"></a>


wasz już wstawiony!
 
     
Octavia Blackburn
Princess


Imię i nazwisko: Octavia Blackburn
Uczy się/Pracuje: Studentka psychologi V rok
Urodziny: 34
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 53902
Skąd: Charming
Wysłany: 2012-12-01, 16:55   

Banerki dodane ;)
_________________
Andie Rodriguez 23 l. Octavia Blackburn 25 l. Cheryl Summers 25l. Kylie Sinclair 25l.
Sexy Dancer -V.I.P. (04.11) psychologist (23.04) stripper in NC (11.03) life guard and surfer (22.05)
rel szafa fb inst. domtel rel fb szafa inst. domtel rel szafa dom

William Levy 41 l. Alex Hardman 27l. Ben Eriksson 24l. Enrique Iglesias 34 l. Marcos Quesada 25 l.
Sexy Doctor (25.02) bartender (15.10) construction student (03.03)Singer - V.I.P. (10.01) mechanic (13.02)
tel rel szafa fb tel rel szafa fb inst.Tel Szafa Relacje fb Prob

Michelle Newman 24 l. Maya Maxwell 25l. Claire Peterson 46l. Adrianna Tate-Duncan 22 l.
sexy actress [23.05] tattoo (23.10) bizneswoman (10.04) Sexy Singer (19.12)
Tel Szafa Relacje fb Probtel fb inst rel tel rel szafa fb inst.
 
 
     
PARTNERSTWO
Tree Hill


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2012-12-05, 17:30   

♣ COOL KIDS OF JAROCIN ♣Tutaj nikt nie goni za sławą, wielkimi pieniędzmi. Normalne, małe miasteczko, żyjące własnym tempem. Każdy zna każdego, bo najprawdopodobniej ojciec kolegi chodził z Twoją matką do jednej klasy w podstawówce. Czym jest dla mieszkańców ? Małą ojczyzną, ukochaną dziurą w chodniku, zardzewiałą huśtawką na zapomnianym placu zabaw...


... Stolicą Polskiego Rocka!


Kod:
<a href="http://www.jarocin.wxv.pl/"><img src="http://i44.tinypic.com/rwkvaa.gif" style="border: 0;" /></a>WEJŚCIE!


 
     
PARTNERSTWO
Tree Hill


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2013-02-06, 14:46   FORUM DEVIL WEARS PRADA! SERDECZNIE ZAPRASZA!


Nowy Jork - miasto, które nigdy nie śpi, miasto które oprócz licznych imprez, premier czy pokazów mody, daje światu coś więcej niż kilku nowych obywateli poczętych na tych wydarzeniach. Znajdują się tu siedziby dwóch prestiżowych magazynów: Vanity Fair i Vogue - najekskluzywniejszych i najpopularniejszych miesięczników o modzie, przy których tworzeniu pracują najlepsi z najlepszych. Jednak wiadomo, że nienawiść i zazdrość jest rzeczą ludzka, która nie od dziś towarzyszy wszystkim którzy siedzą w tym biznesie. Naczelni Vanity Fair i Vogue, nie darzą się największą sympatią. Co za tym idzie? Magazyny podrzucają sobie przysłowiowe świnie na każdym kroku. Żeby zostać numerem jeden posuwają się do przekupstwa i kradzieży. W wielką wojnę zaangażowani są wszyscy od szefostwa zaczynając na sprzątaczkach kończąc. Ale może to tylko pozory? Życie pracowników magazynów pełne jest niespodzianek i życiowych zakrętów. Muszą wybierać między własnym dobrem, a dobrem gazety. Każde potknięcie grozi upadkiem i straceniem pracy, o którą inni modlą się dniami i nocami...Co Wam oferujemy? Nie tylko świetną zabawę, ale też prawdziwą pracę! Każdy, kogo postać będzie pracować jako dziennikarz będzie miał okazję tworzyć nasze forumowe wersje Vanity Fair i Vogue! Odwiedź nas już dziś!


Poszukujemy redaktorów naczelnych do obu magazynów!

ZAPRASZAMY!


Kod:
<a href="http://www.devilwearsprada.aaf.pl/"><img src="http://24.media.tumblr.com/646db79cec8be7aa91dd88dc6a2c302d/tumblr_mhehymdtZR1rgw7h4o1_500.gif"></a>
Kod:
<a href="http://www.devilwearsprada.aaf.pl/"><img src="http://25.media.tumblr.com/b95d42e1bc12d44c8262b94f26822dc1/tumblr_mhjvijRqv21s3a9i3o1_500.gif"></a>
Kod:
<a href="http://www.devilwearsprada.aaf.pl/"><img src="http://media.tumblr.com/0e323920c1cf7aa9a7c6a2b9896c990f/tumblr_inline_mh4ak9jixY1qkk6oy.gif"></a>
Kod:
<a href="http://www.devilwearsprada.aaf.pl/"><img src="http://25.media.tumblr.com/f8a66b3deccf77929d7b653e68747a58/tumblr_mhcwk5rfke1risag0o1_500.gif"></a>
 
     
Joel Goran


Urodziny: 100294
Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 26575
Wysłany: 2013-02-21, 20:35   

dodane
_________________

Milo Ventimiglia - 27 lat
(10.02.94) * businessman
dom || kom
Chris Jones - 25 lat
(02.08.1996) * fireman
dom || kom<
Lucas Hood 34 lata
(25.10.86) * SoA
dom || kom
Ben Barnes - 23 lata
(20.08.97) * Student
dom || kom
Joel Goran - 33 lata
(04.01.87) * Gorgeous Man
dom || kom
 
     
Partner
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-25, 13:22   

W związku ze zmianą adresu na http://hogwartdream.cba.pl/ chciałabym prosić o zmianę banneru na poniższy:Kod:
<a href="http://hogwartdream.cba.pl"><img src="http://i.imgur.com/65CeNvP.png" border="0" alt="HogwartDream"></a>Serdecznie dziękuję i pozdrawiam ;)
 
     
PARTNERSTWO
Tree Hill


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2013-05-03, 12:21   

WEJŚCIE

Blue Valley Southwest High School to jedna z najlepszych szkół średnich w Overland Park, w Kansas. Nie spotkasz tam byle kogo; może nie każdy od razu podpada pod czystą elitę, niemniej jednak to właśnie rozpieszczone dzieciaki prawników i lekarzy dominują na terenie placówki. Jest to próg, którego trzeba dosięgnąć by mieć sławę i szacunek wśród innych. Witaj w świecie, gdzie odsuwa się naukę na drugi plan, a życie kręci się wokół imprez i pieniędzy. Nie ma drugiego miejsca, gdzie w ten sposób wykupisz czyjeś poparcie. Prawdziwe umysły wcale nie mają łatwo wybić się tu poza resztę rozrzutnych, zepsutych nastolatków. Trudne wyzwanie? Zależy dla kogo. Jeśli jesteś cierpliwy i dążysz po trupach do celu, na pewno dasz radę. Jeśli jednak nie: spróbuj, może podołasz?

Kod:
<a href="http://www.bvs.aaf.pl"><img src="http://oi39.tinypic.com/fnrasl.jpg"></a>


Kod:
<a href="http://www.bvs.aaf.pl"><img src="http://oi40.tinypic.com/333zomq.jpg"></a>
 
     
PARTNERSTWO
Tree Hill


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2013-05-08, 01:04   

200x100px

Kod:
<a href="http://hibernia.forumpl.net"><img src="http://i77.servimg.com/u/f77/18/16/35/83/banner10.jpg"></a>


450x50px

Kod:
<a href="http://hibernia.forumpl.net"><img src="http://i77.servimg.com/u/f77/18/16/35/83/button10.jpg"></a>


Szept wiatru kołysał mnie do snu, kiedy zatrzymałem się w opuszczonej chacie wśród gęstych drzew. Ta zima była wyjątkowo ciężka, wszystko wydawało się martwe i puste. Każda kraina, którą przemierzałem wydawała się wyjątkowo upiorna. Ludzie skrywają się w swych domostwach, chroniąc się przed zimnem.
Zmierzam do Gaoth Dobhair. W tej niewielkiej osadzie mam swój dom, na mnie żona czeka z gromadką dzieci. A skoro świat powoli budzi się do życia, będzie sporo pracy.
Wraz ze mną teraz wędrują inni mężowie, dumni synowie Irlandii. Jesteśmy brudni, zmęczenia, ostre klingi ciąży nam na plecach. Miecze, które wykuwamy są jednak niezrównane. Wielkie jaszczury także budzą się do życia. Doszły nas słuchy, że pustoszyły sąsiednią krainę. By nie zaszkodziły naszej wiosce, ja i dziesięciu silnych mężów poszliśmy je zgładzić. Wróciło nas pięciu.
Ta wieść o ich śmierci przyniesie smutek. My także jesteśmy strapieni, w końcu straciliśmy naszych towarzyszy. Ona jednak najmniej zadowoli ich kobiety. Widzieliśmy także Banshee, zwiastujące śmierć. Jednak te nigdy nie mówią, kto dokładnie ma umrzeć.
***

Zatrzymaliśmy się w karczmie, by tam spędzić noc. Ugoszczono nas porządnym jadłem oraz ciemnym, chłodnym piwem. Ożywiliśmy się, a nasze smutki i zmęczenie niebawem się nieznacznie oddaliły. Także pojawiły się dziewki, jednak na nas czekały kobiety. Te o stokroć były lepsze od tych.
Nad ranem wyruszyliśmy. Mróz sprawiał, że otulaliśmy nasze ciała okryciami, ukrywaliśmy zmarznięte dłonie w połach ubrań. Promienie słońca odbijały się nieznacznie od białego puchu. Ten nam chrzęścił pod stopami. Otoczenie się także zmieniło. Stało się nie tyle mniej dzikie, niebezpieczne, a częściej uczęszczane przez ludzi. Ślady wozów wskazywały na to, że podążali ostatnio tędy kupcy.
Pod zmierzch dotarliśmy do celu. W samą porę, bowiem niewiele zapasów nam zostało. Z oddali widzieliśmy most prowadzący do wioski. Też zdążyliśmy przed zamknięciem bram. Zostaliśmy powitani przez nasze kobiety oraz potomstwo. Smutek też ponownie powrócił. Skryliśmy się w swych domostwach, by się ogrzać. Bardowie śpiewali żałobne pieści o naszych braciach.

***

Obudziły mnie promienie słońca, tak samo jak moją kobietę. A dzieci chciały posłuchać opowieści o mych przygodach. Opowiadałem im o smokach. Tych wielkich, groźnych bestiach. Przyniosłem im także piórko ze skrzydeł pierzastego smoka. Wspominałem też o Kelpiach, czających się w wodnych odmętach jezior, o Selkie zakochujących się w mężczyznach i ich porzucających oraz o zwodniczych Leprechaunach, kuszących skarbami.
Mógłbym jeszcze im opowiedzieć o Dzikim Łowie, ale to innym razem. Same kiedyś dorosną i może pójdą w moje ślady.
Wraz z nadejściem wiosny rozpocznie się dla nas nowy okres. Będą to również trudne czasy, jeśli bogowie nie okażą nam swej łaski.
***

Druidzi wnoszą modły za zmarłych, a dla nas czeka także uczta, którą swą obecnością zaszczyci panujący na pobliskim zamku. Razem z nami będzie się weselił, smucił. Śpiewy nie będą ustawać, choć nasi bracia powinni być wśród nas.
Nikt nie wie, co się teraz wydarzy. Świat się zmienia, a wraz z nim my się zmieniamy. Z dnia na dzień może się skończyć znany nam dobrobyt, możemy przeminąć. Czy tak się stanie? Nie wiemy, ale o to by tak się nie stało, będziemy walczyć.


Wasz już wstawiliśmy. ~
 
     
PARTNERSTWO
Tree Hill


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2013-05-08, 17:30   

WITAMY W MALMÖ!
Mångfald, möten, möjligheter
Malmö. Miasto w południowej Szwecji położone nad cieśniną Øresund, od lat zachwyca ludzi, którzy mieli okazję choć raz ujrzeć je na własne oczy. Życie toczy się tutaj niezwykle szybko, jak na nowoczesną metropolię postindustrialną przystało. Ludzie tu żyjący na pierwszym miejscu stawiają karierę. Ale czy aby na pewno wszyscy? Czy panująca w Malmö sroga zima zmrozi krew mieszkańców, czy wręcz przeciwnie - coś w nich zmieni? A może ów czynnikiem będą przyjezdni, którzy wybrali to piękne miasto, mając na uwadze jego dewizę - Różnorodność, spotkania, możliwości? Czas pokaże.
Kod:
<a href="http://www.malmo.wxv.pl/index.htm"><img src="http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2013/126/c/0/oie_l7uzyqrr77mh__1__by_paullus-d64anx5.gif"></a>
Kod:
<a href="http://www.malmo.wxv.pl/index.htm"><img src="http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2013/126/2/f/oie_qwts1lmaplwu_by_paullus-d64anp8.gif"></a>
 
     
PARTNERSTWO
Tree Hill


Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2013-06-10, 13:08   
Tu nic nie może być normalne. Wampiry i wilkołaki, które żyją w zgodzie? Nie próbują się zabić? Czarownice pomagają w przetrwaniu wampirów. A Pierwotna hybryda będzie miała dziecko? Takie rzeczy możesz spotkać tylko i wyłącznie w tym mieście.

Przez ten cały czas w mieście zginęło bardzo dużo osób. I nie byli to tylko ludzie, umierający ze starości. Wiedźmy, wampiry, wilkołaki, hybrydy, a nawet Pierwotni. Tu nic nie jest takie jak wszędzie indziej. Myślisz, że wiesz już wszystko o tym mieście? Zobaczymy.


Kod:
<a href=http://www.life-sucks.czo.pl/><img src=http://www.bankfotek.pl/image/1508569.jpeg></a>Mało użytkowników, bo dopiero zaczynamy.
Wasz baner już dodany.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Tree Hill Pogoda
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 10