Maroon


Poprzedni temat «» Następny temat
Andie Rodriguez
Autor Wiadomość
Octavia Blackburn
Princess


Imię i nazwisko: Octavia Blackburn
Uczy się/Pracuje: Studentka psychologi V rok
Urodziny: 34
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 53297
Skąd: Charming
Wysłany: 2012-08-25, 16:44   Andie Rodriguez


Andie Rodriguez
Miłość
Ryan Wolfe
Pierwsza miłość/ ex chłopak
Andie i Ryan poznali się w NC na wieczorze panieńskim Chloe Kent. Przespali się po tej nocy Ryan dowiedział się o tym , że Andie jest nie pełnoletnia i do tego jej opiekunem jest jego przyjaciel Owen. Andie zaszła w ciążę z Ryanem. Na poczatku chciała usunąć dziecko , a gdy podjęła decyzję , że jednak tego nie zrobi to porobiła przez swoją głupotę. Upiła się po kłótni z Ryanem i straciła dziecko. Ryan i Andie ukrywali swój związek przed Owenem, ale wszystko się wydało gdy Ryan zakradł się do pokoju Andie przez okno i Natalia ich nakryła. Obecnie Andie i Ryan mieszkają w jego mieszkaniu i nadal ukrywają swój związek, bo Andie nadal nie jest pełnoletnia. W lutym 2014 r. Ryan bez pożegnania i wytłumaczenia zostawił Andie. Dziewczyna nie wie , że wydał się ich związek i chłopak nie chciał , żeby Andie miała przez to nie przyjemności , dlatego sam opuścił miasto.
Ben McNeil
ex chłopak
Ben i Andie poznali się na imprezie. Uprawiali seks w toalecie. Później parę razy się ze sobą spotkali i jeszcze nie raz z pewnością się spotkają. Gdy Andie nie była z Ryanem, często razem ze sobą sypialni.
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI
POKREWIEŃSTWO
opis relacji
rodzina
Elizabeth Rodriguez
Matka
Ich relacje są bardzo ograniczone , ze względu na to, że matka Andie, nie mogąc sobie poradzić z dziewczyną wywiozła ją do Tree Hill. Do przyjaciela rodziny Owena. Od tamtej pory matka prawie z nią nie rozmawia. A w połowie 2013 r. powiedziała , że nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Od tamtej pory Andie musiała liczyć tylko na siebie.
Owen Vierii
Przyjaciel rodziny
Owen był opiekunem Andie zaraz po jej przyjeździe z Miami. Matka Andie wysłała ją do Owena by mężczyzna na nią wpłynął bo sama nie mogła sobie z nią poradzić. Andie od samego początku zaczęła uwodzić Owena. Przespali się ze sobą parę razy. Ogólnie mają ze sobą bardzo dobry kontakt pomimo tego , że Andie teraz mieszka z Ryanem. Od ponad 1,5 roku Owen mieszka w Miami wraz z żona i córką. Andie na początku roku wprowadziła się do jego domu w TH po tym jak Ryan ją zostawił.

bff
Lexi Gage
Przyjaciółka
Poznały sie w szkole. Często chodziły na imprezy i się zaprzyjaźniły. Zawsze gdy mają kłopoty mogą na siebie liczyć.Nie raz wyciągały siebie nawzajem z kłopotów..
pozytywne
Quinn James
dobre znajome
Andie i Q poznały się gdy Andie była modelką , a Q robiła zdjęcia do jednego magazynu. Poźniej wiele razy spotkały się. Dobrze im się rozmawia i świetnie czują się w swoim towarzystwie.
Lucas Scott
znajomy
Poznali się w szkole na jednym z w-f`ów. Kiedy Lucas miał zastępstwo. Oczywiście Andie jak zawsze się buntowała i nie chciała wykonywać poleceń trenera dlatego przez niego siedziała w kozie. Pomimo to i tak lubi Lucasa. Uważa go za cholernie przystojnego.
Brittany Foster
znajome
Andie i Britt poznały się w szkole. Często wychodziły razem na imprezy. Britt nie raz odprowadzała Andie ledow przytomną do domu po imprezie tak by Owen nigdy jej nie widział w takim stanie. Często ze sobą rozmawiają i spotykają się na ploteczkach.
Elisha Stone
znajome
Dziewczyny poznały się na jednej z imprez. Upijały się do przytomności i świetnie się razem bawiły. Często ze sobą rozmawiają i pomagają sobie w trudnych sprawach.
Ash Johnson
Dobry znajomy/romans
Poznali się w klubie na parkiecie, gdzie świetnie się bawili, a że oboje świetnie tańczą parkiet należał do nich. Często widywali się na imprezach. Parę razy ze sobą spali. Nadal mają ze sobą świetny kontakt.
Megan McCarthy
Dobra znajoma
Poznały się w parku gdzie biegały. Świetnie się dogadują. Często spotykają się w różnych klubach i świetnie się ze sobą bawią.
Oliver Queen
Znajomy
Poznali sie w Lloret del Mar, rozmawiali, wymienili numerami...
Kendra Willson
Dobra znajoma
dziewczyny poznały się w Tree Hill, w cukierni, kiedy Andie zamawiała tort. Później wpadły na siebie w klubie. Andie była pod wrażeniem zdolności cukierniczych Kendry , za to dziewczyna podziwiała Andie za to jak się ruszała na parkiecie. Można zrobić , że Andie dała parę lekcji Kendrze , co Ty na to?
Matt Devoux
romasn/znajomy
Poznali się z Andie na otwarciu Rammer Jammer.Matt się do niej przysiadł przy barze i zagadał.Tak jakoś im sie zaczęło fajnie rozmawiać i okazało, że mają co nieco wspólnego - taniec. Po kilku piwkach wyszli z baru i poszli na spacer na plaży, który skończył się wtargnięciem na czyjś jacht.Spędzili tam kilka miłych chwil na rozmowie a potem przenieśli sie do niego do mieszkania i spędzili upojną noc..
Miles Rochester
romans
Po rozstaniu z Ryanem , Andie zaczęła chodzić po klubach no i wpadła na Miles`a. Fajnie im się rozmawiało , dobrze się bawili. A ich wspólny wieczór został zakończony w męskiej toalecie. Po szybkim numerku wymienili się telefonami. Często się ze sobą spotykają nie tylko na sex bez zobowiązań.
Joseph Roca
romans/znajomy
Poznali się podczas burzy , Joseph wtedy wracał z pracy i zabrał dziewczynę do siebie. Tam też co nieco wypili Andie też tam dla niego zatańczyła no i przespali się ze sobą. Andie na drugi dzień zniknęła. Co jakiś czas spotykają się i świetnie się dogadują
Christina Aguilera
nauczycielka/znajoma
Andie od ponad roku uczy się w szkole tańca Xtiny. Dziewczyna całkiem nieźle sobie radzi , czasami pomaga przy lekcjach z dzieciakami, kiedy Christina nie może akurat pojawić sie na zajęciach.
Enrique Iglesias
znajomy
Enrique poznał Andie przez Lauren , która się z nią przyjaźni. Razem chodziły do szkoły , a że Lauren mieszka u Kike to tak się poznali przy jej wizytach w jego domu. Andie zagrała w teledysku Enrique parę miesięcy temu ich kontakt dzięki temu bardzo się poprawił.
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI
POKREWIEŃSTWO
opis relacji
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI
POKREWIEŃSTWO
opis relacji
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI
POKREWIEŃSTWO
opis relacji
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI
POKREWIEŃSTWO
opis relacji
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI
POKREWIEŃSTWO
opis relacji
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI
POKREWIEŃSTWO
opis relacji
negatywne
Alice Verdura
wróg
pobiły się kiedyś na imprezie , o jakąś głupotę. Od tamtej pory Alice nienawidzi się z Andie. Gdy tylko na siebie wpadają dogryzają sobie.
Natalia BoaVista
nienawidzą się/żona Owena
Andie i Natalia się nienawidzą od momentu kiedy się poznały. Andie zawsze była chamska dla Natali nigdy nie pozwoliła się kobiecie do niej zbliżyć. Gdy Andie została zgwałcow Natalia jej pomogła i ją wspierała pomimo to dziewczyny nadal nie darzą siebie sympatią. Andie robiąc na złość Natalii uwiodła parę razy Owena xD
Prince Royce
nielubiany/seksowny
Poznali sie na planie teledysku jego piosenki. Andie była jedną z tancerek , później chcieli zrobić z nią jeszcze zdjęcia promocyjne , ale ona odmówiła przez co mogła wkurzyć Prince`a. Nie dogadywali się na planie teledysku , ale świetnie wychodził im taniec. Prince bardzo leciał na Andie, a że ona go nie chciała, to się chłopak się wkurzał. Myślał, że ją będzie mieć na pstryknięcie palców, ale nie wyszło i urażona duma, itp. Ona nigdy nie przyznała się , że chłopak miał coś w sobie co jej się podobało. Teraz spotkali się w Tree Hill na urodzinach Seana może być ciekawie...
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI
POKREWIEŃSTWO
opis relacji
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI
POKREWIEŃSTWO
opis relacji
IMIĘ I NAZWISKO POSTACI
POKREWIEŃSTWO
opis relacji
 
 
     
Octavia Blackburn
Princess


Imię i nazwisko: Octavia Blackburn
Uczy się/Pracuje: Studentka psychologi V rok
Urodziny: 34
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 53297
Skąd: Charming
Wysłany: 2015-03-14, 01:12   

Zapraszam do relacji :)
Na pewno Andie poszukuje BFF (2x) tacy , którzy na prawdę ją znają. Mogą być to postacie już istniejące lub dopiero powstające xD
Znajomi też się przydadzą , no i fajnie jak by się pojawił jakiś prześladowca :)
_________________
Andie Rodriguez 23 l. Octavia Blackburn 24 l. Cheryl Summers 24l. Kylie Sinclair 22l.
Sexy Dancer -V.I.P. (04.11) psychologist (23.04) stripper in NC (11.03) life guard and surfer (22.05)
rel szafa fb inst. domtel rel fb szafa inst. domtel rel szafa dom

William Levy 40 l. Alex Hardman 27l. Ben Eriksson 24l. Enrique Iglesias 34 l. Marcos Quesada 24 l.
Sexy Doctor (25.02) bartender (15.10) construction student (03.03)Singer - V.I.P. (10.01) mechanic (13.02)
tel rel szafa fb tel rel szafa fb inst.Tel Szafa Relacje fb Prob

Michelle Newman 23 l. Maya Maxwell 25l. Claire Peterson 45l. Adrianna Tate-Duncan 22 l.
sexy actress [23.05] tattoo (23.10) bizneswoman (10.04) Sexy Singer (19.12)
Tel Szafa Relacje fb Probtel fb inst rel tel rel szafa fb inst.
 
 
     
Kendra Willson


Imię i nazwisko: Kendra Willson
Uczy się/Pracuje: (4 rok) weterynarii
Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 352
Skąd: NY
Wysłany: 2015-03-17, 23:12   

To ja mogę dać Kendrę- dziewczyny poznały się w Tree Hill, w cukierni, kiedy Andie zamawiała tort. Później wpadły na siebie w klubie. Andie była pod wrażeniem zdolności cukierniczych Kendry , za to dziewczyna podziwiała Andie za to jak się ruszała na parkiecie. Można zrobić , że Andie dała parę lekcji Kendrze , co Ty na to?
_________________
Kendra Rose Willson

kom. fb relacje dom problemator szafa
 
     
Octavia Blackburn
Princess


Imię i nazwisko: Octavia Blackburn
Uczy się/Pracuje: Studentka psychologi V rok
Urodziny: 34
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 53297
Skąd: Charming
Wysłany: 2015-04-09, 02:08   

Super! relacja mi pasuje ;)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  
Tree Hill Pogoda
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 8