ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post


rodzina
William Levy
mąż / miłość - Jak zwykle zaczęło się od seksu. Rachel traktowała Willa bardzo przedmiotowo, ale w sumie niewiele czasu jej zajęło zakochanie się po uszy. Po prostu go uwielbia i dla niego zrobi wszystko.
Thomas Lancaster
były mąż / miłość
pozytywne
Brooke Davis
Poznały się na jednym z pokazów Brooke. Rachel spodobała się jedna z sukienek i z racji, że Will zna się z Brooke to poszli po pokazie spotkać się z Brooke. Później Rachel także poprosiła Brooke by uszyła jej sukienkę na ślub. Z racji widomych częstych przymiarek dziewczyny się nieco lepiej poznały
Charlie Haynes
Poznali się w szpitalu kiedy Charlie tam kiedyś trafił po jakiejś bójce. Miał rozwalony łuk brwiowy, który Rach musiała mu zszyć. Wybłagał ja by nie zgłaszała tego policji.. w podzięce zaprosił ja na kawę. Potem zawsze w razie co udawał sie do niej jak potrzebował lekarza.
Ian Chambers
spotykali sie jeszcze zanim Ian był z Kate a Rachel z Willem. Czyli baaardzo dawno. Poznali sie kiedy Rachel przeprowadziła sie do Tree Hill. Miała awarię auta i akurat przyjechała do niego. Od razu sie sobie spodobali i Ian od razu zaprosił ja na randkę..PO kilku spotkaniach zostali parą. Byli ze sobą kilka miesięcy jednak uczucie sie wypaliło i się rozstali, ale w przyjaznych stosunkach. Potem okazało sie, że Rachel związała się z najlepszym kumplem Iana więc Ian im gorąco pogratulował i cieszy sie ich szczęściem.
Tyler Gage
Poznali się z Rachel jakieś 2 lata temu kiedy chłopak ścigał się samochodami, miał spory wypadek , ale nie chciał jechać do szpitala dlatego Rachel pomogła mu bez zadawania pytań, Tyler był jej bardzo wdzięczny. Kilka razy przespali się ze sobą, po czym Tyler dowiedział się o Rachel i Ianie , że byli kiedyś parą wolał się w to nie mieszać dlatego zostali przyjaciółmi. Rachel pomagała przy prowadzeniu ciąży Lexi.
imię i nazwisko
opis relacji
imię i nazwisko
opis relacji
Awatar użytkownika
37 lat
185 cm
szpital
internista
rozwiedziony
-
Chicago

Post

cos?Luke nwy w szpitalu wiec no znaja sie pewnie jako koledzy z racy ale moze cos ciekawszego?lepsza jakas znajomosc niż tkaie czesc czesc?xD
Awatar użytkownika
32 lat
168 cm
Szpital Tree Hill
Chirurg
mężatka
William Levy
Saloniki/Grecja

Post

Uuu chętnie! Można coś pomyśleć, ona teraz ma ciężki okres w życiu.. Rozwodzi się z mężem, bo chce odejść do innego, ale coś tu można fajnego wymyślić. :)
Awatar użytkownika
37 lat
185 cm
szpital
internista
rozwiedziony
-
Chicago

Post

O no on tez jedwie z 2 czy 3 miechy po rozwidzie wiec mogli o tmy gadac i rozumie ja co przechodzi czy cos tam..wiec moga sie spotykac czesciej..na jakies rozmowy wsparcia czy cos..zaprzyjaxnic sie cz cos a potem to juz spontan :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „relacje”