Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

NABÓR

HIGH SCHOOL TREE HILL ogłasza nabór do drużyny koszykarskiej oraz cheerleaderek.
Wszystkie osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do I trenera Kruków Lucasa Scotta. O terminie przesłuchań zostaniecie poinformowani na miejscu.

Lucas Scott
Lucas Scott - 24 lata *** *Brian Johnson - 17 lat* *** Charlie Pace - 22 lata
trener kruków******** * *****Koszykarz***** * ********Muzyk i diler
Rachel Berry - 18 lat *** *June Phigg - 23 lata* *** Lauren Gottlieb - 19 lat
Singer and Cheerios****** * *****dziennikarka***** * ******Dancer and Student
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Impreza

W piątek (5.06) odbędzie się w moim domu<<adres Ad>>
impreza nie ważne czy mnie znasz czy nie
zapraszam wszystkich na świetną zabawe
zaczynamy o 19:00

Ad
♥Adrianna Tate-Duncan♥♥20 lat♥♥Barmanka "ESCAPE"♥
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Czasami wystarczy jeden dotyk, bym zrozumiał, że nie jestem sam.Gdybym zamknął w dłoniach cały świat,
izolował ludzi i ustalał sens, nie znał smaku ciepła Twoich dłoni, nie czułbym, że żyję.

Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Dyrektor podszedł do tablicy ogłoszeń i zamieścił ogłoszenie odnośnie zakończenia roku
Zakończenie roku szkolnego

(4.07) odbędzie się w szkole zakończenie roku szkolnego
będzie rozdanie świadectw jak i biletów na wakacje
wszystkich uczniów zapraszamy
ZACZYNAMY
o
19:00
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Podeszła do tablicy i zaczęłam przeglądać ogłoszenia.Czekając iż może ktoś znajomy się w końcu pojawi.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Podszedłem do tablicy i zacząłem przeglądać ogłoszenia. Wtedy zobaczyłem, żę dziewczyna chyba się zgubiła.
- Bardzo Cię przepraszam. Może mógłbym Ci jakoś pomóc?- spytałem.
Eric van der Woodsen * 18 lat ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzałam na chłopaka, który się nagle obok mnie pojawił.
-Pomóc?A niby w czym? - spytałam bo nie wiedziałam, że do przeglądania ogłoszeń potrzebna była pomoc
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Przepraszam, myślałem że może się zgubiłaś. Wybacz, nie chciałem byś uznała mnie za dziwaka. Już sobie idę- powiedziałem spokojnym głosem.
Eric van der Woodsen * 18 lat ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie, wybacz. - powiedziałam nie chcąc aby szedł.
-Nie powinnam być taka nie miła.Ale boli mnie trochę głowa, to chyba przez to. - dodałam usprawiedliwiająco.
-Ne zgubiłam się.Po prostu tak sobie patrze czy nie piszą czegoś ciekawego.Jeszcze w końcu jest parę minut do pierwszej lekcji. - dodałam.
-Jestem Lexi..Alex..czy jak tam kto woli - przedstawiłam się wyciągając do chłopaka rękę.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nic nie szkodzi. Każdy ma cięższe dni- odparłem.
- Tutaj nigdy nie piszą nic ciekawego, chyba że jest koniec tygodnia albo ma być jakiś koncert... Widzę że też nie lubisz szkoły. Witaj w klubie. Co masz pierwsze?- spytałem.
- Miło mi, Alex. Jestem Eric- przedstawiłem i uścisnąłem jej rękę.
Eric van der Woodsen * 18 lat ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A kto lubi szkołę, hm?Chyba ktoś nienormalny - zaśmiałam się.
-Pierwsze mam dziś.. - wyjęłam plan zajęć i spojrzałam na niego -...hiszpański.A ty?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Święte słowa, Alex. Ja nienawidzę jej z kilku innych powodów- stwierdziłem i wtedy przeszedł jeden chłopak.
- Hej, Eric. Co dzisiaj nie chcesz się zabić?- powiedział w moją stronę.
- Wybacz...- powiedziałem smutnym głosem.
- Ja też mam hiszpański...- powiedziałem nie patrząc na dziewczynę, czułem się dziwnie. Bałem się że już nigdy nie znajdę w tej szkole przyjaciół przez moją przeszłość.
Eric van der Woodsen * 18 lat ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzałam dziwnie na nieznajomego chłopaka, który gadał jakieś bzdury do Erica.Spojrzałam to na jednego to na drugiego.
-A jemu o co chodzi? Chyba normalny to on nie jest - stwierdziłam z dziwną miną.
-O fajnie.To możemy iść razem pod klasę. - powiedziałam z usmiechem na twarzy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Opowiem Ci później- stwierdziłem.
- To chodźmy- powiedziałem spokojnie i poszliśmy do klasy.
Eric van der Woodsen * 18 lat ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „TREE HILL HIGH”