Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Odwzajemniała się tym samym. Kochała się z nim oddając mu całą swoją miłość. Gdy się zatrzymał wstrzymała lekko oddech i popatrzyła na niego. Uniosła lekko głowę i pocałowała jego usta bardzo amiętnie.
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Odwzajemniłem pocałunek delektując się z nim jak najdłużej się dało i znowu zacząłem się w niej poruszać tym razem bardzo szybko i ostro
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Całowała zachłannie jego usta zagłuszając swoje jęki. Przymknęła oczy i oddawała się jego pieszczotom i pocałunkom. Było jej nieziemsko wspaniale.
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Chciałem by ta chwila trwała wiecznie byłem szczęśliwy czułem że zaraz dojdę dlatego spowoliłem ruchy swoich bioder oddając jej każdy pocałunek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ona też czuła, że zaraz dojdzie. Jej ciałem targały dreszcze rozkoszy. Dłońmi błądziła po ciele Eda całując jego usta
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Oboje doszliśmy w tym samym czasie pocałowałem łapczywie ale z miłością jej usta po chwili wyszedłem z niej i polozyłem się obok Silver na łóżku normując swój oddech...-Kocham Cię Erin
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- I ja kocham Ciebie Ed - odpowiedziala mu z lekkim uśmiechem przymykając oczy
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-podoba Ci się wypat za miasto?-spytałem starając się nie zaśmiać
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Baaaaardzo a szczególnie ta ostatnia część - stwierdziła z szerokim uśmiechem
Erin Silver-Cullen.20 lat
Sukienka
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spędziliśmy resztę dnia w hotelowym pokoju po czym wyszliśmy z niego zdaliśmy klucz zapłaciłem za pokój i pojechaliśmy na lotnisko
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seattle”