Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Było mi cudownie.W pewnym momencie nie mogłem już wytrzymać.Podciągnąłem ją do siebie i zwinnym ruchem przewróciłem ja na plecy a potem mocno w nią wszedłem.ustami odnalazłem jej usta mocno i namiętnie całując.Poruszałem się dość szybko...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się tylko i całowałam namiętnie jego usta, byłam bardzo podniecona więc kazdy jego ruch sprawiał mi niesamowitą przyjemność.. Rękoma bładziłam po jego nagich plecach i pośladkach, co jakiś czas składając na nich klapsa xD
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Odwzajemniałem łapczywie każdy jej pocałunek.Po chwili przeszedłem na jej szyję delikatnie całując i liżąc języczkiem.Poruszałem się w niej coraz szybciej i mocniej dysząc coraz głośniej.Jedną ręką oparłam się o łózko tuż przy jej głowie a drugą trzymałem mocno za biodro..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Było mi coraz lepiej, powoli zaczynałam czuc jak moje ciało reaguje na jego ruchy.. Przegryzłam wargę, mój oddech stał się płytki i nieregularny i co jakiś czas cicho pojękiwałam.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Tez było mi bardzo dobrze.PO kilku chwilach wyszedłem z niej i odwróciłem ją tyłem do siebie wchodząc w nią ostro.Rękami mocno chwyciłem ją za biodra...
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIGHT CLUB”