Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Hello dear.!
Tak, zgadza się! Wasza ukochana Gossip Girl znów wróciła z łowów, i ma dla was kilka gorących ploteczek!


Przede wszystkim, pragnę złożyć wam spóźnione życzenia świąteczne i noworoczne! Więc spóźnione wszystkiego dobrego, i jak najwięcej wpadek w nowym roku!

Pamiętacie może jeszcze zakochaną na zabój w Clarku Dettę ? Tak, dobrze myślicie. Ta diablica jeszcze nie skończyła. Postanowiła zdobyć Clarka za wszelką cenę. Mało tego. Mimo iż wie że jej obiekt westchnień jest już zajęty, to i tak wysyłała do niego esemesy, o których biedna Chloe nie ma pojęcia. Ale hola, hola! Detta bynajmniej na tym nie skończyła. Ta drobna kobieta porwała obiekt swojej chorej miłości, i uwięziła go w hotelu w którym...Clark zdradził swoją żonę, będąc pod wpływem środków odurzających! Jak to się wszystko potoczy?! Do czego panna D. jest gotowa się posunąć? A może ona działa według swojego wymyślonego planu? A co na to powie Chloe gdy tylko się dowie?
~~~~~~~~
Uwaga, uwaga wszystkie panie! Znacie pana Damona prawda? Mało kto nigdy nie miał z nim styczności! Jednak uważajcie... uważajcie... w mieście pojawił się jego brat... mało tego! Brat bliźniak! Ian doskonale wie o tym, że ma brata, i wychowywałam się ze swoją matką. Jednak, ta parka została rozdzielona a pan D. wychowywał się w sierocińcu. Czy brat Damona namiesza mu w jego życiu?
~~~~~~~~~

Zgadnijcie kto wrócił do miasta! Czy nazwisko Michael Leto mówi wam coś? Tak, to dawny kochanek Lynn, jeszcze z czasów, w których była mężatką. Czy pomiędzy dawnymi kochankami na nowo powstanie jakaś chemia? A wracając do naszej małej słodkiej panny L. Czy oby na pewno taka słodka? Wyobraźcie sobie że podłożyła myszy, w restauracji Mila, nasyłając na niego Sanepid. Jak to się dalej potoczy? Czy ofiara Lynn wyjdzie z tej sytuacji obronną ręką? A może zacznie się tym razem 'myszowa afera?'?
~~~~~~

Co się dzieje w naszym mieście! Tu jest coraz gorzej. Podczas gdy Owen był na swoim szkoleniu SWAT w Miami, jego podopieczna Andie została wykorzystana seksualnie, a on nic o tym nadal nie wie! Prócz tego wróciła jego była narzeczona. Natalie wraz z dzieckiem. Parka pogodziła się w święta, w ten czas pełen cudów! Myślicie że to dużo? Bynajmniej. Oni zaczęli planować ślub. Huh, może dostanę zaproszenie?
~~~~~

Do miasteczka wróciło rodzeństwo Callahan. Młoda Jade padła ofiarą uroku pana Lewisa i ich parka wydaje się być bardzo interesująca i obiecująca! Ciekawe jak daleko zajdą, czy jej bart, James, nie zabije jej nowego kolegi?
~~~~~~

To teraz tak po krotce o kilku osobach:
-Charles Brandon – bogaty szlachcic z Angli, który bardzo grzecznie studiuje sobie w TH, za imprezował sobie porządnie w święta, poznając kilka osób. Jedną z tych osób poznał 'dogłębniej' a mianowicie pannę Elishie Stone, z którą ewidentnie ma romans, tylko w tym wszystkim jest pewien haczyk, panna E. ma tak samo jak pan Ch. Sporą tajemnicę...

-Andreas Stamper – od razu wracając do miasteczka, postanowił rozkręcić firmę, i otworzył warsztat i salon samochodowy.

-Lexi i wspominana wcześniej panna Detta pojechały razem do Vegas, jedna z nich oczywiście z lewym paszportem. Młoda dziewczyna wygrała sporą sumkę, ale zatrzymała ją policja, a do TH wróciła tylko z połową wygranej.

Romanse, romanse, romanse!

Romansujecie równo, aż trudno za wami nadążyć!
Natalia uczestniczy sobie w trójkąciku Andie-Owen-Ryan.
Elisha dostała pracę w restauracji Mila, z którym bardzo miło opijała podpisanie umowy. Na imprezie studenckiej, na której pojawił się Milo z Lois, ta druga prawdopodobnie nie wytrzymała nerwowo i widząc E. tańczącą sobie w najlepsze z M. zaatakowała dziewczynę, co skończyło się pewnym... rozlewem krwi. Elisha jednak nie zamierza tego odpuścić i podejmuje pewne... kroki.
Ash natomiast zakochał się od pierwszego wejrzenia w Adrannie. Niestety jego miłość jest zajęta, jednak to go nie zraża. Za wszelką cenę pragnie ją zdobyć, a nawet ułożył plan, który zamierza zrealizować wraz z Marti.
Do miasta zjeżdżają się nowi. A konkretnie jedna przyjezdna straszliwie rzuca się w oczy.
Mianowicie w miescie zjawia się Monic, która długo nie jest sama. Już drugiego dnia, została przyłapana na goracym romansie w praku z niejakim Anthonym. Jednak dziewczyna nie zaprzestaje. Pojawiła się na wigili w zamku, gdzie uwiodła Iana Ch. I nadal nie sprawia że robi się wokół niej cicho. Wręcz przeciwnie. W Tricu poznaje Lexi z którą od razu ma na pieńku. Dziewczyny nawzajem sugerują sobie iż są dziwkami, i po 'małje' bójce decudują się całe roześmiane razem popić. Jednak... z kazdym kieliszkiem robiło się coraz ciekawiej. Zacząwszy od spijania alkoholu ze swoich nóg, i innych kończyń kończąc na namiętnych pocałunkach. Niedługo potem, gdy dziewczyny są już nieźle wstawione, dołącza do nich Matt, który siedzi sobie spokojnie i popija soczek. Gdy dziewczyny zaczynają tańczyć na stole, on postanawia zabrać je do domu, grożąc gwałtem grubego barmana. Co dalej? Dziewczyny postanawiają razem spędzić sylwestra... na którym zarabiają tańcząc na barze i rurze. Poznają Jamesa, z którym idą do łóżka. Nie obyło się również bez bójki. Monic jednak nadal jest mało. Przespała się z Chrisem Kuzynem Lexi który niedawno wrócił do miasta. Co robi nadal nasza skandalistka łóżkowa? Spotyka się ze... Strome z którym najwyraźniej również pakuje się w romans. Wkrótce panna M. dowiaduje się że będzie pracować z kolegą z sylwestra. Jamesem. Co będzie dalej? Czy w mieście zostanie chociaż jeden pan, z którym ta czarna wdowa nie wda się w romans? A co z jej nowym szefem? Co ze wszytskimi innymi?! Jak to wszytsko co się zaczęło się skończy?! Dowiemy się już niedługo...

Informujcie mnie o wszytkim kociaczki!
You know, you love me!
Wasza kochana GossipGirl
xoxoxoxox
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Dzięki GG już wiem o zdradzie męża i to dzięki samej Dettcie :D
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

:D Clark sie rozbujał :) a jeśli chodzi o myszową aferę to jeszcze nie koniec :>
Lynn Claire Sanders 28 l.
Tel fb szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Joseph Joe Ventigmilia 25 l.
[URL=http://]Tel[/URL] [URL=http://]fb[/URL] [URL=http://]szafa[/URL]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Oj James zabije Lewisa tak, tak :evil:
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Dostała bo jej się należało :D
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oj tam od razu zakochał...Po prostu mi się podoba :P Poza tym..ja tam jestem cierpliwy....do czasu xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jakie należało? Ja nic nie zrobiłam.Jestem święta jak aniołek ;P
A co do mojej tajemnicy? Lepiej nie piśnij ani słowa bo...


No cóż widać towarzystwo mojej przyjaciółki Monic nie zawsze dobrze mi służy .
A zabawa w kasynie mimo wszystko była zajebista :P

Jak sobie zasłużysz GG to może i dostaniesz ;)
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Myszki małe i hodowlane nie sa mi groźne :P
lat
cm

Post

Kiedyś może zobaczysz GG do czego się posunę :P na razie to tajemnica xD
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ashowi nie pomoże nawet Marti jeśli chodzi o mnie i Damona :P

Kiedy będzie coś nowego?
ODPOWIEDZ

Wróć do „gossipgirl.com”