Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kochani, normalnie Was uwielbiam! Tree Hill nie próżnuje i ciągle jest pełne życia, a Wy, moi drodzy, macie w tym swój specjalny udział. Ledwie skończyłam poprzedni artykuł, a już dowiaduję się wiele ciekawych i zaskakujących rzeczy na Wasz skromny temat! Byłabym bardzo samolubna gdybym nie podzieliła się z Wami najnowszymi wyczynami naszych mieszkańców, nie uważacie? Więc zapraszam do ciekawej lektury! :)
Obrazek Potęga miłości Uwaga, uwaga! Ogłaszam, że dwójka zakochanych w sobie bez pamięci Chloe i Clark są znowu szczęśliwi! Było między nimi dość sporo zgrzytów, po tym, jak niejaka panna Detta knuła przeciwko nim niesmaczne i dość wyszukane intrygi. Świadkowie widzieli jak D. i C. całowali się ostatnio przy starej budce ratownika. Podobno chodziło o uwolnienie Lois jednakże mało to przekonujące. W dzisiejszych czasach takie sprawy załatwia się nieco inaczej. Miłość w przypadku C. i Ch. jest wyjątkowo ślepa i mocna, skoro nawet takie sprawy nie są w stanie ich skłócić. Obecnie wiodą swój zwykły, sielankowy żywot.
,,Ona o wiek nie pyta się…’’ Pozwoliłam sobie zacytować fragment pewnej miłosnej, jednakże niedorosłej miłości, gdyż na ten właśnie temat będę pisać w tym nagłówku. Osiemnastoletnia Angie oraz dwudziestopięcioletni Ryan pomimo sporej różnicy wieku, wspomnę, że siedmioletniej, są oficjalnie razem. Dowiedziałam się także, iż wyżej wymieniony R. został postrzelony przez gwałciciela panienki A. Bohaterski R. chciał pewnie pomścić czyn, jakiego dopuścił się ten ktoś na jego ukochanej. Pozostaje tylko życzyć im szczęścia, jednak czasami moglibyście zrobić jakiś skok w bok, żeby było o czym pisać, prawda?
Gwiazdorski sen Wade raczył w końcu poinformować swoją ukochaną Xtinę o fakcie iż… ma żonę! Spotykał się z nią już dość na długo, dodatkowo oliwy do ognia dolało ich wspólne dziecko. Teraz wzajemne stosunki między nimi uległy całkowitej zmianie. Na gorsze oczywiście. Sama X. jest tym faktem z pewnością załamana, no bo jak można ,,zapomnieć’’ o tym, że posiada się żonę!? Co zrobi teraz W.? Czy rozwiedzie się z żoną, aby być z X.? Nie wiadomo. Pozostaje tylko obserwacja sławnej pary.
Krew nie woda?

Wiadomość z najwyższej półki! Od niedawna mieszkający w Tree Hill Ian Monroe okazał się bratem bliźniakiem Damona! Jednakże jest to typ spod najciemniejszej gwiazdy i do tego damski bokser! Nowy mieszkaniec dotkliwie pobił Ade byłą dziewczyną D. Nie ładnie, drogi I. Może zrobiłeś to ze zwykłej, męskiej zazdrości? Albo po prostu z nudów? Możemy Ci tylko obiecać, że chłopak A. Ci tego nie podaruje. I ja też, moim skromnym zdaniem.
Geometrii ciąg dalszy

Mówiłam Wam, że nie lubię matematyki? Pewnie nie… ale powiem Wam, że figury geometryczne są dość ciekawe, szczególnie trójkąty. Tak moi mili przedstawiam Wam kolejny miłosny trójkąt – Marti, Dan’a oraz Say. Słodcy jak cukierki o smaku czekolady, obtaczane w miodzie M. i D. są parą. Kiedyś, gdy jeszcze S. przyjaźniła się z M. jej ówczesny chłopak D. zdradził ją właśnie z M. Wiem, że trochę namieszałam, jednak resztę można dopowiedzieć sobie samemu. Przyjaźń dziewczyn zakończyła się, a nowy związek kwitnie jak bez w maju. Swoją drogą mam specjalne przesłanie dla M. Jeśli chcesz mieć przyjaciółkę, to na przyszłość nie odbijaj jej faceta :)
Porwanie! Na sam koniec nieco pikanterii. Detta wraz z Neil’em, z którym zresztą nie raz uprawiała seks, porwali Lois! Stało się to na wieczorze panieńskim Brooke, gdy N. odurzył L. narkotykami, zgwałcił ją i pobił. Następnie razem z D. wywieźli ją za miasto i zostali samą, po czym wrócili do Tree Hill jakby nigdy nic. Jak widać kryminaliści są wśród nas.

Wiem, że mnie kochacie :)
xoxo, Wasza GG <3
The most powerful force in the universe is gossip
and I have all this power... Do you want to be next?

Obrazek
home gossip & send me

I know... you ♥ me
gossip girl
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

GG nie masz o czym pisać tylko o knuciach Dettty :P

O jak miło że i o mnie coś jest ^^ to dopiero początek
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Plotki i plotki... mnie to nie obchodzi, więc nawet nie doczytałem do końca :P

To był tylko pic na wode, by Dettę zmylić, ale franca sie nie dała...

GG nie wiem kto wcisnął Ci taki kit, ale uważaj bo możesz namieszać tam gdzie nie trzeba i mieć tylko potem kłopoty

Nie wiedziałem, że opieka nad podopieczną jest jednoznaczna z romansem... Nie wiem z jakiego palca wyssałaś te brednie

Rozwód jest w toku, poza tym nie wiem skąd masz te informacje. Ja swoje brudy piore w domu a nie na forum publicznym... Cris chyba musimy pogadać
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Ja nikomu nic nie mówiłam więc nie wiem skąd GG ma takie informacje pewnie sam chciałeś się pochwalić, a może zrobiła to Twoja żonka
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

GG a skąd wiesz, że mnie i Ryana coś łączy kto Ci tak nagadał?

Nie odbiłam jej faceta tylko tak jakoś wyszło, ale to nie było zamierzone :P
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy jakieś nowe plotki?
lat
cm

Post

Chloe Kent pisze:Kiedy jakieś nowe plotki?
właśnie!
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „gossipgirl.com”