Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Witajcie ponownie Kochani. Wybaczcie tę niezbyt długą, ale jednak nieobecność. Udałem się na polowanie i patrzcie co ustrzeliłem:

Obrazek
Jak widać Michaelowi znudziło się balansowanie między Nikitą a Alex a jak wiemy "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta". W tym przypadku zdecydowanie jest to Trzecia!

Obrazek
Jimmy wszem i wobec głosi jak zakochany jest w Chloe. Czas przestać wierzyć mu na słodkie oczęta, chłopak wcale nie próżnował i widywany był wielokrotnie z innymi kobietami.

Obrazek
Odkrywania tajemnic ciąg dalszy. Tyler popadł ze skrajności w skrajność. Zatwardziały kawaler powiedział sakramentalne TAK! Kim jest jego świeżo upieczona żona i co na to jego liczne kochanki??

Obrazek
Kolejny ślub... Brooke zapomniała już o Samie, czy wyszła z założenia, że nie ważne z kim lecz ważne by pokazać się w bieli??

Obrazek
Tego chyba wyjasniać nie trzeba, bo zdjęcie mówi samo za siebie... UPS chyba nas nakryli

Obrazek
Andie szaleje, te spojrzenia... Chyba Ryan już się jej znudził, a może chłopak nie daje rady i został wymieniony na młodszy model?? Teraz wiadomo czemu tak się broni i nie chce uprawiać seksu na wakacjach... to nie o niechęć do seksu chodzi a o niechęć do policjanta.

Obrazek
Edward miał dosyć opieki nad chorą żoną i nawet fakt, że jej się polepsza nie powstrzymał go przed skokiem w bok.

Obrazek
Jak przyprawiać rogi to na całego. A co się dziewczyna będzie załamywać. Ciekawe kto pierwszy z Cullenow pożałuje swojej zdrady??

Obrazek
Wiem, mam czujne oko. To dopiero jest nowina. Nasz bawidamek, facet, któremu nie oparła sie żadna kobieta... Sean strzela zupełnie do innej bramki a dotychczasowe podboje to tylko przykrywka.

Obrazek
Addison nie jest gołosłowna. Mówiła, ze sie chce ustatkować, mówiła, ale nie powiedziała z kim. Ciekawe co na to Noah??

Obrazek
O nie tylko ja udałem sie na polowanie. Erica chyba miała dość olewania jej przez Lucasa i postanowiła sama sobie kogoś upolować. Ciekawe kogo ustrzeli ta strzała amora.

Obrazek
Czyżby Rachel odechciało sie bycia grzeczna dziewczynka?? No to chłopaki nie pozostaje nam nic innego jak czatować w szatni... Mi sie poszczęściło teraz pora na was :P

Obrazek
Niegrzeczności ciąg dalszy. Milo... az mi głos odebrało. Ciekawe czy Lois znała go od tej strony??

Obrazek
Jakby tego było mało... Lois chyba pora zglebić przeszłość tego chłopca. Chyba masz w domu niezłą wtykę, nic dziwnego, ze tatuś tak często i łatwo Cie łapał.


Teraz się tłumaczcie a ja zmykam na kolejne polowanie na dorodne okazy.
Zawsze do usług - Wasz Paparazzi
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Cóż na Nikicie i Alex świat się nie kończy..ale tak wgl to kto powiedział, że ta Pani to na stałe? :P
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Oj Milo będziesz mi się tłumaczył na kolanach !!! :evil:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

To jest reklama mojej nowej lini sukni ślubnych... Nie było modelki a na mnie sukienka wyglądała idealnie :P
Brooke Davis [25 l.]
Dangerous n’ Beauty
Damon Blake [26 l.] Jake Jagielski [25 l.]
Handsome Guy Charming Lover
Erin Silver-Lanter [20 l.] Santana Foster [16 l.]
Sweet and Lovely Party Lovers
Vicky Ventimiglia [3 l.] Jenny Jagielski [7,5 l.]
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

To zdjęcie to jakaś ściema!!!

To zdjęcie jest bardzo stare nawet nie wiedziałem , że ktoś robił na tej imprezie zdjęcia..
Silver chyba masz mi coś do wyjaśnienia !
lat
cm

Post

O mnie znowu nic nie ma świetnie się ukrywam <jupi>
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Toż to oszczerstwo w biały dzień! Miałem dwa bilety na mecz to poszedłem z koleżanką. To tyle.
Isabelle Carpenter x 25 lat x sexy journalist x telefon x ubranie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jimmy Olsen x 24 lata x student & photographer x telefon x ubranie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Boyd x 32 lata x policeman x telefon x ubranie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ja tam wierzę paparazzi, swiadczy o tym, że to nie zwykła koleżanka ten pierścionek na konkretnym palcu. A Twoja ręką.... koleś każdy wie, że to trik by objąć dziewczynę
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Mucha mnie ugryzła to się musiałem podrapać :D a ten pierścionek nie jest ode mnie... mnie stać na lepszy towar
Isabelle Carpenter x 25 lat x sexy journalist x telefon x ubranie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jimmy Olsen x 24 lata x student & photographer x telefon x ubranie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Boyd x 32 lata x policeman x telefon x ubranie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „paparazzi.com”