Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Cześć Kochani <buziak>
Wiem że stęskniliście się za mną, nie myślcie , że się obijałam mam dla Was kolejną porcję waszych wpadek :D
Życzę miłego oglądania ;)



Obrazek
Dobrze widzicie Kochani Owen postanowił stanąć na ślubnym kobiercu i jak zauważyliście nie jest to Natalia ciekawego jak się z tego wytłumaczy Owen.

Obrazek
Charles postanowił zerwać z życiem singla i znalazł sobie dziewczynę, Te które chciały go upolować spóźniły się. Dlatego dziewczyny działajcie a nie wzdychajcie gdzieś po kątach.


Obrazek
Tak właśnie wygląda praca Kenta i Lane...ciekawe co na to szefowa, a może wie o wszystkim i pomaga im się ukrywać?


Obrazek
Sam chyba zostałeś wykiwany przez Brooke i Dean`a. Ta dwójka od dłuższego czasu ma romans.

Obrazek
Obrazek
Chris i Hales znowu razem , nie tylko na scenie. Co na to Nathan, który pchnął Hales w ramiona Keller`a .

Obrazek
Summer postanowiła odejść od Ian`a i zaczęła spotykać się z kolejnym przystojniakiem.

Obrazek
Wren i jego kochanka.

Obrazek
Victor postanowił sobie odpuścić Kath i zajął się nową laską. Kath nie żałujesz , że oddałaś innej takie ciacho?

Obrazek
Michael i jego nowa laska. Starsza o jakieś 15 lat od niego Mike stać się na ładniejsze kobiety.

Obrazek
Adam z nową dziewczyną ciekawe jak zareaguje na to Diana.

Obrazek
Jake postanowił poszaleć z jakąś małolatą , ale czy wiesz , że to jest karane?

Obrazek
Ben został ustrzelony, kto by pomyślał , że kiedykolwiek zwiąże się z kimś na stałe a tu proszę.

Obrazek
Ash i jego nielegalne laboratorium uważaj kolego bo gliny mogą zamknąć Cię na bardzo długo.

Obrazek
Tak się bawi młodsza Lane...oj wstyd dziewczyno.

Obrazek
James postanowił pobawić się w bohatera , uważajcie na siebie na ulicach Tree Hill

Obrazek
Lindsey i Chris skumali się i zaczęli wspólnie robić jakieś nielegalne interesy.

Na dzisiaj to tyle.
Wiem że mnie Kochacie.
Wasza Paparazzi <buziak>
Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

To oszczerstwo i fotomontaż. Nic mnie z Lois nie łaczy. Zwłaszcza, że ona jest w więzieniu obecnie i to niesłusznie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

To jakiś głupi fotomontaż....nie wierzę, że komuś chce się bawić na komputerze aby tworzyć takie rzeczy.,...bzdury!

Że to niby ja?! Phie...! To może byc każda laska jakos nie widac dokładnie kto to więc...sorry ale to jakas pomyłka:P
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

To jakies stare foty....zajmij się lepiej czymś normalnym a nie próbą zrujnowania komuś zycia....Ufam mojej zonie i to zupelnie nic nie znaczy...

bardzo interesujące tye info o Summ...ale założe się, że ona sama nawet o tym nie wie....
wiec... :P

Nie no ludzie...to juz nie można zrobić sobie z dziewczyną zdjęcia bo od razu staję się moja dziewczyną? hahaha dobre sobie....ja tam nadal jestem wolny moje drogie...

Hahaha.....laboratoriu, dobry żart! To jest jeden z klubów, w którym kiedyś byłem debile...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Z Chrisem jesteśmy tylko przyjaciółmi. Nie widzę by na tych fotkach coś wskazywało na to że mamy romans :P

Ten chłopak po prostu załapał się na zdjęcie :P Chciał być mistrzem drugiego planu... A wy od razu wyczytujecie z tego nie wiadomo co

Może i racja, ale nic nie powiem :P
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

To zdecydowanie fotomontaż. Przeciez nie mam takiej wielkiej głowy. A z Deanem nie chcę mieć nic wspólnego.
Brooke Davis [25 l.]
Dangerous n’ Beauty
Damon Blake [26 l.] Jake Jagielski [25 l.]
Handsome Guy Charming Lover
Erin Silver-Lanter [20 l.] Santana Foster [16 l.]
Sweet and Lovely Party Lovers
Vicky Ventimiglia [3 l.] Jenny Jagielski [7,5 l.]
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

tak barwo dla sprytnego włamywacza z Miami, niedawno moja siostra dzwoniła że ktoś wparował do naszego rodzinnego domu i ukradł album z jej ślubu, dziwne że w tym albumie byłem ja i ona, ona jako panna młoda ja jako drużba :)

a poza tym to Natalia to moja jedyna ;)

* co do zdjęcia niejakiego Charlsa (gościa nie znam) ale ta panienka to siostra Natalii :?

to tylko bardzo dobra przyjaciółka

dobre zdjęcie, ehhh pamiętam te czasy... niestety to tylko stara dobra znajomość - zły traf paparazzi :P
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ej! Wyglądałem całkiem nieźle w tym kostiumie. I nie żadne 'uważajcie na siebie'. Uratuję wszystkich przed złymi potworami! Tum tum tum tum...
Thalia Rebecca Novak
Karta & telefon & powiązania & fb
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „paparazzi.com”