ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do gabinetu Amandy przywitałam się z nią i zapytałam o co chodzi zaczęła mnie wypytywać o mieszkanie i cała resztę później zaczęłam robić na mnie jakies testy na wykrywaczu kłamstwa czy aby coś przed nią nie ukrywam przeszłam pomyślnie testy po jakimś czasie pożegnałam się z Amandą i wyszłam z jej gabinetu
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do gabinetu Amandy przywitałam się z nią rozmawiałyśmy o akcji pokazała mi mój strój ubrałam się w niego i zaczęłam chodzić po gabinecie jednak Amanda po chwili zmieniła zdanie i kazała mi się przebrać w coś innego gdy wybrałyśmy na jutrzejszą misję strój pożegnałam się z nią i wyszłam z jej gabinetu
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Zapukałem i nie czekając na żadne "proszę" wszedłem do środka.--To o co chodzi tym razem? - spytałem rozsiadając sie na fotelu przed jej biurkiem.Po chwili rozmowy zaczęła mi wyjaśniać, że kilka osób wyznaczonych do ostatniej misji według niej się wcale nie nadają i powinienem wybrać kogo innego.Wysłuchałem jej powodów po czym wstałem i wyszedłem z jej gabinetu udając się do siebie
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do pokoju Amandy , oczywiście zanim to zrobiłam to zapukałam, gdy mnie poprosiła do środka zaczęła mnie przygotowywać do akcji. Powtarzała mi jaki jest mój cel, a makijażysta mnie malowała pomogły też mi się ubrać gdy byłam gotowa wstałam z krzesła i spojrzałam w lustro...-nieźle -uśmiechnęłam się podziękowałam i wyszłam z jej gabinetu
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do gabinetu Amandy przywitałam się z nią usiadłam i słuchałam przebiegu nowej akcji.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Dowiedziawszy sie gdzie jest Alex przyszedłem do gabinetu Amandy.Zapukałem ale nie czekając na proszę" od razu wszedłem do środka.Nieco spodocy, w dresach usiadłem na fotelu.-NO jestm.Więc o co chodzi?
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Amanda zaczęła pokazywać nam plany , budynków i zdjęcia osób , którzy są w posiadaniu bardzo ważnych dyskietek. Siedziałam i słuchałam jej co jakiś czas spoglądałam w stronę Michaela
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Po jakiejś pól godzinie wszystko było jasne.-Okey.Czyli to wszystko? - spytałem patrząc na Amande a kiedy skinęła głową wstałem z krzesła.-Okey.To ja korzystając z chwili ide do siebie.I niech nikt mi nie przeskzadza - dodałem po czym skinąłem lekko głowa na Alex aby poszła ze mną
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Pożegnałam się z Amandą i poszłam do wyjścia. Gdy wyszłam z gabinetu poszłam za Michaelem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”