Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Złożyliśmy przysięgę małżeńską. Wymieniliśmy się obrączkami, które wcześniej kupiliśmy w kaplicy, a gdy mogłem pocałować Brooke jako moją żonę ująłem w dłonie jej twarz i pocałowałem ją z miłością.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nie mogła się obronić przed łzami szczęścia więc kilka łez pociekło jej po twarzy w czasie ślubu. Była niewyobrażalnie szczęśliwa, że mogła zostać żoną Sama. Odwzajemniła jego pocałunek obejmując jego szyje rękoma. Potem ceremonia dobiegła końca więc szczęśliwa para młoda pojechała do hotelu by przypieczętować ich małżeństwo.
Brooke Davis [25 l.]
Dangerous n’ Beauty
Damon Blake [26 l.] Jake Jagielski [25 l.]
Handsome Guy Charming Lover
Erin Silver-Lanter [20 l.] Santana Foster [16 l.]
Sweet and Lovely Party Lovers
Vicky Ventimiglia [3 l.] Jenny Jagielski [7,5 l.]
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Podjęchalisy pod kaplicę.Wyseiedlismy, zapłacilismy.Weszliśmy do środka..-No to gdzie i komu mam zapłacic aby dostac slub z ta piekną damą?! - krzyknąłem na całe pomieszczenie.Po chwili pokzał się jakiś koles przebrany za Elvisa i powiedziałę, że to on sie tym zajmuje.Opłaciłem wszystko, dodatkowo poprosiłem o jakiś bukiet i o filmik i zdjęcia...
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Starałam się nie śmiać byśmy wyglądali poważnie. Gdy złożyliśmy przysięgę małżeńską założyliśmy sobie obrączki na palce. Podpisaliśmy papiery , które mówił , że jesteśmy małżeństwem. Zrobiliśmy sobie sesję ślubną , która wyglądała komicznie...-Ian musimy się zachowywać -powiedziałam gdy się wygłupialiśmy...-pomyślą jeszcze , że jesteśmy czubkami-powiedziałam i zaczęłam całować Iana.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj tam oj tam...nie znają nas - powiedziałem odwzajemniając pocałunek po czym do kolejnego zdjęcia wziałem ją na ręce, a jeszcze do kolejnego psotawiłem na ziemi przede mną i w ostatniej chwili podniosłem jej kiecke do góry.Pekałem ze smiechu.. - Ej no dobra...choc ze 2 fotki na powaznie - powiedziałem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ja już jestem poważna-powiedziałam i uśmiechnęłam się do Ian`a...-chyba tych zdjęć nam wystarczy Mężu-powiedziałam ze słodkim uśmiechem na ustach...-chyba , że chcesz mieć wielki album z ślubnymi zdjęcia
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No wiesz...chcialbym sobie co nieco przypomniec jak jutro mi wyparuje alkohol i wróci zdrowy rozsądek - zaśmiałem sie.-No ale fakt...tyle chyba styknie - powiedziałam po czym podałem Elvisowi adres na który ma wysłac zdjęcia i płytke z filmikiem.-Idziemy spędzic noc poslubna moja droga zonko - dodałem po czym pociągnąłem ją za ręke i wyszlismy z kaplicy.Zamówilismy taxi i pojechalismy do pokoju hotelowego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Las Vegas”