Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Ostatnio widujemy się rzadko - powiedziała - Mam studia, zawody... Muszę pracować by płacić za studia, choć może uda się załatwić stypendium. W końcu jestem w drużynie pływackiej. Nie mam zbyt dużo wolnego czasu by mu go poświęcić. - stwierdziła - Nie wiem czy powinnam ryzykować kolejny raz. Tyle razy się nie udało, że nie wiem czy chcę marnować czas na kolejny związek który może się nie udać.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ale wiesz, że jak nie zaryzykujesz...jak nie będziesz próbować to nie znajdziesz tego jedynego - powiedziałam.-Mnie sie cholernie udało..Matt to świetny facet.Może właśnie Jakcson...?Czujesz cos do niego?A może jednak czujesz, że to był Conrad? - spytałam uwaznie patrząc na przyjaciółkę
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Myślałam, że to był Conrad... Potem pojawił się Jackson... Teraz myślę, że to Jackson... - skrzywiła się - Nie jestem dobra w związkach jak widać. Zawsze myślę, że to to - uśmiechnęła się lekko, bo to było cholernie zabawne xD - Może powinnam sobie odpuścić. Może to nie czas dla mnie. Może powinnam poczekać jakieś... 50 lat - zaśmiała się
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Taaaa na pewno by ci sie te 50 lat przysłuzyło.No wesz stałabys sie nieco dojrzalsza...skóra by była z pewnościa gładsza..a i sprawnośc fizyczna by ci na pewno podskoczyła - wybuchnęłam smiechem,.-Oh Shay...wex się garść...moja rada: spróbuj z Jacksonem...jak nie wyjdzie trudno ale jak nie spróbujesz t sie nie dowiesz....nic nie masz do stracenia... - powiedziałąm
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zasmila sie po slowach Melody i spojrzala na nia.
- Jestes madrzejsza ode mnie - powiedziala - Wiec zwazajac na to chyba powinnam Cie posluchac.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No nie wiem czy taka mądrzejsza ale...dzieki za komplement - dodałam ze smioechem.-tak czy owak posłuchaj mnie a potem w razie czego będziesz miała na kogo zwalic wine - puściłam jej oczko.-Ej...a w ogóle...jackson tez by chciał coś wiecej? - b nawet tego nie wiedziałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Wine tak czy siak bym zwalila na Ciebie - zazartowala a potem odpowiedziala na jej pytanie.
- Wydaje mi sie ze tqk. Gdy jeszcze bylam z Conrqdem powiedzial mi ze poczeka na mnie - powiedziala -Choc bylo to jakies 3 miesiace temu.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to jak kocha to poczeka - zasmiałam się.-Więc nie marnuj więcej czasu tylko powiedz mu, że jestes gotowa...zanim ci sie chłopak rozmysli na dobre - powiedziałam zeskakując z blatu.-No i oczywiście jak najszybciej chce go poznać - dodałam z usmiechem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Napisze do niego i mozemy wracac do swietowania - powiedziala do nieji usmiechnela sie - Dziekuje Melody
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No ne ma za co.Zawsze do usług - powiedziałam wesoło po czym poprawiłam sukienke, zerknęłam jeszcze raz w lustro po czym poczekałam chwilke na Shay i poszłysmy z powrotem na sale
/hmmm moze proponuje nie pisac tam póki oni nie napisza z posta czy cos b tak to bysmy pisały po sobie...co ty na to?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Shay tez sie poprawila przed lustrem a potem ruszyla za Melody
/poczekajmy. Niech cokolwiek napisza xD Tylko zebysmy nie czekaly zbyt dlugo.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”