Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Machnęła jeszcze kilka razy i wstała starając się nie robić za wiele śladów tam
- ta dam!!!! - krzyknęła zadowolona ze swojego dzieła i zaczęła się otrzepywać
- ale w co? poza tym...po co się przebierać? myślałam, żeby wskoczyć do jakiegoś klubu, żebyśmy nie musieli wynajmować hotelu. Jak już wiesz, zwiedzimy co się da -menelskie życie :D
Relacje*o mnie*telefon*rowery
Obrazek


I could've been a princess, you'd be a king, could've had a castle, and worn a ring. But no, you let me go!
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ne też na szybko zrobił anołka i wstał bo mu się w dupsko zimno zrobiło, w końcu miał jeansy.
-Piekne, normalnie bravo.-zaklaskał jej uśmiechajac się
-I tak będziemy musieli wynajać coś, bo do jutrzejszego wieczora to nie wytrzymamy.-sama wcześniej to przyznała, że "o ile nie uśnie, nie zmęczy się"
-A co boisz się zrobić ze mną zakupów?-zapytał lekko się śmiejąc
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Daj spokój! Przygoda, śpimy w klubie - zaśmiała się. Zasną na kanapie i spoko, poza tym ona jest wytrwała raz ona na nim się prześpi, raz on na niej. Nie chodziło o kasę, ale o jakieś atrakcje.
- trochę, jeszcze będziesz mi kazał jakiś gorset ubrać czy coś...- udała że boi się i że nie lubi gorsetów. Ale kto wie co mu odwali.
Relacje*o mnie*telefon*rowery
Obrazek


I could've been a princess, you'd be a king, could've had a castle, and worn a ring. But no, you let me go!
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Dobra, spróbujemy, ale jak nas wywalą, to Ty szukasz noclegu w nocy, gdzie motele i hotele sąpozamykane.-zaznaczył wskazując na nią palcem
-Nie jestem stuknięty.Ale musze jakiś inne ubranie kupić.-bo w tym jest już prawie cały dzień, lot samolotem, przepocił troch i w ogóle... Lepiej siępoczuje w nowym.
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- daj spokój, zawsze coś jest otwarte - no hotele są 24/dobę, a przecież do LA więc tym bardziej.
- no dobra, to prowadź...- wzruszyła ramionami i wskoczyła mu na plecy jak w podpisie.
- wio! - zaśmiała się. Szukaj sklepu ;p i zacznij
Relacje*o mnie*telefon*rowery
Obrazek


I could've been a princess, you'd be a king, could've had a castle, and worn a ring. But no, you let me go!
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Los Angeles”