Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek
Witaj Tree Hill!
Tree Hill to miasto jedno z wielu, dlatego też wiele się tu dzieje. W takim wypadku nie mogę stać bezczynnie.

Wiem, że nie mogliście się już doczekać kolejnej serii ploteczek, dlatego spieszę Wam donieść, że dzieje się dzieje.

Licealiści powariowali

Ludzie, wybaczcie młodzieży, czy Wam już całkiem padło na mózg? No Navida rozumiem, ale Silver? Chłopak jest przystojny, zabawny - uznajmy, że może sie podobać. Zresztą pewne było, że zagości na balu. Jednak ta dziewczyna? O taką głupotę Was nie podejrzewałam, żeby na królową balu wybrać Silver... Dziewczyna niecierpi bali więc powinna odpaść w przedbiegach...
Rozgrzesza Was jedynie fakt, że ja nie startowałam i nie mogliście na mnie zagłosować... a może jednak mogliście...

Na celowniku:

Nasze Tree Hillowskie idealne małżeństwo nadal jest idealne, ale czy na pewno? Clark lepiej pilnuj żonki, bo te tajemnicze malunki na drzwiach to nic innego jak szyfr kodowy Chloe i jej kochanka.
Pozostając w sferze rodzinnej Lois Lane zaciążyła, ale czy to dziecko Mila? Ja bym pewna tego nie była. Kto wie z kim ona się zadaje na tej swojej uczelni. Poza tym nadal nie wyjaśnione jest jej dziwne zachowanie na rozprawie Damiana. Ja tu czuję skrywaną miłość, w końcu nie od dziś wiadomo, że kobiety wolą niegrzecznych chłopców.
Pojawił się też tajemniczy kuzyn z Włoch. Niejaki Joe, obiecuję dowiem się wszystkich jego ciemnych sprawek i sekrecików. Tymczasem moje drogie Panie... wolne Ciacho - do roboty!
Wróciła Haley i Nathan od razu wiedział gdzie skoczyć... do sypialni Rachel. A Haley naiwna wróciła by zakładać z nim rodzinę. Biedna nawet Lucas jej nie pomoże, bo jest zajety notorycznym wysiłkiem zapłodnienia Peyton.
Ach Tree Hill pachnie seksem, chyba się tu zadomowię...

Wiem, że mnie kochacie!
plotkara
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

GG a Ty jak zwykle kłamiesz trzeba będzie Ci kupić na urodziny wykrywacz kłamstw :P
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Gg na pewno nie Twoje dziecko o to możesz być spokojna :P
lat
cm

Post

Ja tam mojemu Loiskowi wierzę a nawet gdyby nie było moje to kochałbym jak swoje, więc nic Ci do tego
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kłamczucha z Ciebie gg... gdybyś chociaż podała kto jest tym kochankiem to może... ale powiadam może bym zaczął mieć wątpliwości... Poza tym kocham moją Chloe i jej wierzę bardziej niż Tobie...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

znów nie stałem się obiektem plotek :P

( jak miło ;) )

pozdrawiam
Gavin deGraw - lat 22 - wokalista
ich znam:Peyton, Sejsza, Sarah, Mia:*, Jack Napier, Enrique, Haley, Andreas, Xtina, Brooke, Skills,
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ubranie na dziś Moja muzyka oraz bonus

mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Gdybym wiedział, że friend ma problemy to bym pomógł...
Lucas Scott - 24 lata *** *Brian Johnson - 17 lat* *** Charlie Pace - 22 lata
trener kruków******** * *****Koszykarz***** * ********Muzyk i diler
Rachel Berry - 18 lat *** *June Phigg - 23 lata* *** Lauren Gottlieb - 19 lat
Singer and Cheerios****** * *****dziennikarka***** * ******Dancer and Student
mów mi:
lat
cm

Post

Na szczęście o mnie jeszcze nic nie ma <lol>
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

GG kiedy będzie coś nowego?? :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „gossipgirl.com”