ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Tak najwyższa pora się wyspać, skoro jutro koniec relaksu miejsce którego wraca rzeczywistość - powiedziałem i objałem ja i przymknałem oczy - niemniej było naprawde idealnie Kochanie
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to prawda , było idealnie Kochanie -powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego...-dziękuję Ci za to Ryan -powiedziałam i pocałowałam namiętnie jego usta.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Odwzajemniłem pocałunek i spojrzałem jej w oczy - to też Twoja zasługa, więc wiesz Kochanie - posłałem jej uśmiech - a teraz śpij moja Ty seksowna kobieto
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dobranoc Przystojniaku -powiedziałam. Przytuliłam się do niego i przymknęłam oczy. Po krótkim czasie zasnęłam z uśmiechem na ustach , byłam bardzo szczęśliwa zasypiając w ramionach Ryana.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ja też zasnałem w bardzo krótkim czasie bo cieszyłem sie z tego jak nam minał cały tydzień i jak dobrze się ze soba czujemy

// no i teraz idę, bo za mna ciężki dzionek i czas sie wyspać.... :**
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obudziliśmy się z Ryana , późnym popołudnie. Wstaliśmy z łóżka ubraliśmy się , zjedliśmy pyszny obiad , który przygotowałam. Po jedzeniu zebraliśmy się , Ryan zadzwonił po taksówkę. Gdy przyjechała wsiedliśmy do niej i pojechaliśmy do naszego mieszkania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek na plaży”