Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spojrzała na jego ramię i się zaśmiała - Nawet mnie o to nie proś, bo naprawdę zrobię Ci krzywdę i kto wtedy będzie mnie zbierał na przejażdżki?? - uniosła lekko brwi i uśmiechnęła się.
- Pasuje?? W jaki sposób?? - zapytała patrząc na niego z zainteresowaniem.
- Jak dla mnie możemy przejechać się wszystkimi samochodami, które mi pokazałeś - stwierdziła wesoło, w końcu ma dla niego trochę czasu zanim rozstaną się na te kilka godzin xD
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- no jak to kto?? Ja...tylko z ręką w gipsie - zaśmiał się delikatnie.
- masz ten sam urok...dobrze się ubierasz, pasowałby Ci berecik z antenką i bagietka w dłoni - no a tobie nie pasuje? Moim zdaniem idealnie by tam pasowała, pewnie by się nawet nie zorientowali, że nie jest z Paryża. Skinął głową
- więc wracajmy po następny - i ruszyli w stronę salonu łamiąc kilka zakazów. Cóż, nie można jeździć poprawnie kiedy ma się taki samochód i dziewczynę u boku. Co nie znaczy, że nie jechał bezpiecznie
Info # dom # szafa # relacje # tel
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zaśmiała się - Mimo wszystko jednak zrezygnuję z tego. Nie lubię krzywdzić ludzi - powiedziała.
- W sumie - wzruszyła lekko ramionami i uśmiechnęła się wyobrażając sobie siebie pod wieżą Eiffla. - Może byłoby mi tam całkiem dobrze - przyznała, w końcu to stolica mody i miasto miłości itd. Czułaby się tam najlepiej.
Carolinka nawet się nie bała z nim jeździć, bo mimo tego, że jechał szybko to czuła się bezpiecznie.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- no widzisz...to przyszły weekend jest nasz - uśmiechnął się pewny siebie. Cóż, on już postanowił. Lecą do Paryża
- wybierzemy ubrania na bal w zamku - dodał. Przynajmniej jakiś cel wyprawy. Dojechali na miejsce i przesiedli się pewnie tym razem do camaro 69 i ruszyli znowu w drogę
- zaraz lepiej - uśmiechnął się do siebie
Info # dom # szafa # relacje # tel
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spojrzała na niego z lekkim uśmiechem - Skąd wiesz, że poświęcę Ci też przyszły weekend?? - zapytała z rozbawieniem choć jak dodał to zdanie o kupowaniu stroi na bal to się nawet zaczęła nad tym zastanawiać. W końcu w Paryżu zapewne znalazła by coś wymarzonego.
- Więc to jest twój wymarzony samochód?? - zapytała widząc jego zadowolenie po tym jak wsiadła do samochodu i ruszyli.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- a myle się? bo chyba widziałem błysk w Twoich oczach na samo "Paryż" - uśmiechnął się wrednie. Pojedzie, pojedzie. Kto by nie pojechał? Poza tym jest jego kuzynką ;p więc go zna. Rozejrzał się
- nie mam wymarzonego. w Londynie mam rolls royce, ale teraz chciałem coś...lżejszego wyglądem - bo jednak jeździć prostokątną trumną mu się znudziło ;p
- a Ty? masz prawko?
Info # dom # szafa # relacje # tel
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- No cóż, błysk mogłeś zobaczyć, bo kto by nie chciał odwiedzić Paryża, ale to nie oznacza, że się zgodzę na podróż razem z Tobą - odpowiedziała mu lekko złośliwie - Mam też inne propozycje. - uśmiechnęła się. Kusiło ją by jednak się zgodzić, ale tak łatwo się nie da.
- Mam prawko... A co?? Chcesz mnie wpuścić za kierownicę?? - zapytała z nadzieją. Miała swój samochodzik, ale z pewnością nie był on taki fajny jak te, które on jej prezentował. A prawko musiała mieć, bo koleżanka mi kiedyś opowiadała, że w Ameryce nie da się poruszać bez samochodu xD Bo tam nawet chodników nie ma.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- inne propozycje, proszę, proszę...- pokiwał głową z aprobatą, ale tak na serio to z ironią. Co mogło być lepsze?? Ok, on nie rozumiał, że to dla niej może być niezręczne. No i oni szybko robią prawko i mają same automaty -.- Nik nie lubi ;p woli manuala.
- nie zasłużyłaś moja droga - puścił jej oczko
- trzymaj się - i wpadł w zakręt na ręcznym :D bo było pusto na drodze akurat.
Info # dom # szafa # relacje # tel
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Już mówiłam, jestem rozchwytywana - stwierdziła niby obojętnie i wzruszyła lekko ramionami. - Ale zastanowię się też i nad Twoją propozycją - dodała po chwili, choć doskonale znała swoją odpowiedź na jego ofertę wycieczki do Paryża.
- No wiesz?? - udała oburzenie - Ja Ci tu poświęcam mój cenny czas a Ty nawet nie chcesz dać mi tej przyjemności. - złapała się czegoś gdy ją ostrzegł i ich obróciło. Caroline na chwilę przymknęła oczy, bo się bała, ze w coś uderzą a nie chciała tego widzieć xD
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Gdy się tak zatrzymali spojrzał na nią uważnie, ale z wyraźnym niepokojem, może troche złością i obojętnością
- Caroline...nikt Cię tu nie trzyma, więc nie mów mi, że poświęcasz mi swój czas. Albo tu chcesz być, albo Cię nie zatrzymuję - mruknął lekko podirytowany patrząc na nią. Nikt nie będzie nim tak pomiatał. Nawet ona i mimo, że pewnie to był z jej strony żart, to on miał już tego dość.
Info # dom # szafa # relacje # tel
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ah w końcu odezwała się jakaś ciemna strona <3
Caroline spojrzała na niego nieco zaskoczona jego reakcją, no bo jednak była przekonana, że on wie, że to żart.
- Spokojnie Nick - powiedziała od razu, mimo wszystko lekko się uśmiechając - To był tylko głupi żart - dodała tak dla wyjaśnienia, w razie gdyby nie wiedział.
Chyba można ich przenieść już na imprezę wieczorną bo coś to przeciągam ;/


//sorki że nie pisałam tak długo, ale miałam wiele rzeczy na uczelni. I w sumie nie wiem jak Berrka może grać i równoczesnie się uczyć, bo ja nie daję rady ;/
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- bardzo głupi żart! Rozumiem, że zostajesz. - ruszył więc na parking i pewnie tam zakupił już ten samochód któryś, jak będę w Poznaniu pomyślę który ;p Może dwa! ten co jej się podobał i ten co jemu. Rodzina w Londynie go za to zabije. Cóż. Odwiózł ją do domu
- przyjadę po Ciebie o 19, Do zobaczenia Caroline - rozstali się i później już pojechali do ESCAPE możesz zacząć w restauracji ;)

//spoko ja się "uczę" a tu ciągle siedzę...to złee
Info # dom # szafa # relacje # tel
Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum miasta”