Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie oponowała, więc nie miałem zamiaru się zatrzymać, chociaż na chwilę owiały mnie wątpliwości. Szybko jednak o nich zapomniałem, bo jak się można oprzeć takiej kobiecie jak ona leżącej przed Tobą? Gdy pozbyłem się jej biustonosza spojrzałem na chwilę w jej oczy, a potem deliaktnie ustami zacząłem całować jej piersi i pieścić jej sutki. Ręką zjechałem na jej spodnie i rozpiąłem guzik i rozporek, a następnie zjechałem nią pod materiał.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Westchnęła głęboko gdy zaczął pieścić ustami jej piersi. Oddała się całkowicie w jego ręce, miał teraz nad nią całkowitą kontrolę. Leżała na łóżko lekko zaciskając dłonie na prześcieradle. Gdy zabrał się za jej spodnie zaczerpnęła głęboko powietrze i wypuszczając je cicho jęknęła.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Gdy moje usta zajmowały się jej piersiami, dłońmi sięgnąłem do jej spodni, a potem ściągnąłem je z niej pozostawiając ją w samych majteczkach. Swoimi ustami zjechałem niżej na jej brzuszek, a dłonią wsunąłem się za materiał jej bielizny i zacząłem ją delikatnie pieścić.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Jego pocałunki były bardzo przyjemne, wprawiały jej ciało w dreszcze. Nigdy się tak nie czuła i trochę ją to przerażało. No i doszła dalej niż z kimkolwiek innym. Dlatego też gdy poczuła jego pieszczoty między swoimi nogami złapała jego rękę i wyciągnęła spod swojej bielizny...
Podniosła się lekko - Przepraszam, nie mogę - powiedziała siadając i zasłaniając rękoma swoje piersi.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem na nią trochę oszołomiony, bo tego się chyba nie spodziewałem. A może i się spodziewałem, ale miałem nadzieję, że tak się nie stanie..
-Przepraszam..-powiedziałem i usiadłem na skraju łóżka, odwracając się do niej plecami. Podniosłem z podłogi moją koszulkę i podałem jej, by się zasłoniła, skoro najwyraźniej nie chciała się pokazywać naga.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Trochę było jej głupio, ale jednak miała swoje zasady i nie chciała ich tak szybko przekroczyć. Mieli iść powoli. Założyła na siebie biustonosz i koszulkę. Usiadła obok niego i sięgnęła po spodnie.
- Przepraszam - powiedziała cicho - Chciałabym żebyśmy robili to powoli - dodała po chwili zakładając na siebie spodnie.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałem na nią trochę skołowany.. -Nie musisz mnie przepraszać..-powiedziałem, patrząc na nią.. -Po prostu nie chciałaś..-dodałem, jakby sobie tłumacząc, co się właściwie stało.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wstała z łóżka - Będzie lepiej jak juz pójdę - stwierdziła - Dziękuję Ci za pyszne spaghetti - uśmiechnęła się lekko - I... zobaczymy się w poniedziałek, tak??
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Złapałem ją za rękę, gdy wstała..-Musisz iść?-zapytałem, patrząc na nią.. Nie chciałem by wychodziła, a przynajmniej nie teraz jeszcze.
-Hm, Nie ma za co..-powiedziałem..-Tak widzimy się w poniedziałek.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spojrzała na zegarek - Chyba powinnam. Nie chcę wpaść na wściekłych rodziców - przyznała, bo jeśli wróci do domu o później porze i spotka ich w salonie na pewno zdadzą sobie sprawę, że powinna być w domu wcześniej i przejdą do kazania.
Spojrzała na niego nieco przepraszająco - Do zobaczenia - zrobiła kilka kroków do tyłu w kierunku drzwi nie spuszczając z niego wzroku.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Twoi rodzice są niesamowici..-powiedziałem i zaśmiałem się lekko.. Nie był to wyraz zachwytu, a raczej niedowierzania. -No cóż.. Jeśli masz zarobić szlaban, to lepiej już idź..-powiedziałem i wstałem z łóżka i zrobiłem kilka kroków w jej kierunku, a że pokój był dość mały, to znalazłem się od razu obok niej. Spojrzałem jej w oczy. -Mogę dostać tylko jeszcze jednego buziaka na dobranoc?-zapytałem wpatrując się w jej zaróżowioną twarz.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Wiem, są jedyni w swoim rodzaju - przyznała a gdy znalazł się przy niej spojrzała na jego twarz. - Oczywiście - powiedziała delikatnym uśmiechem i pocałowała namiętnie jego usta a potem nie mówiąc nic odwróciła się i wyszła. Ruszyła zamyślona do domu.
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Więc zostałem sam przy drzwiach i tylko je za nią zamknąłem. Wróciłem na łóżko i położyłem się na nim. Analizowałem dzisiejszy wieczór i myślałem o tym, do czego doszło, a raczej do czego nie doszło.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wstałem późno, olewając szkołę zupełnie. Nie miałem ochoty się tam dzisiaj pokazywać. Odczytałem smsa od Spencer, odpisałem jej, wziąłem szybki poranny prysznic, po czym ubrałem się i z lekko mokrymi włosami wyszedłem z pokoju.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

***

Wstałem rano, wziąłem prysznic, po czym napisalem smsa do Spencer, gdy mi odpisała znalazłem w szafie jakieś ciuchy, które mogłyby się nadawać do gry w tenisa, po czym zalożyłem sportowe buty.. Przejrzałem się w lustrze, skrzywiłem się lekko, bo wyglądałem co najmniej dziwnie, ale stwierdzilem, ze nalezy się poświęcić dla sprawy. Przebrałem się w normalne ciuchy, a te wrzuciłem do torby i wyszedłem z pokoju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”