ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzałam na niego z lekkim usmieszkiem.-Jasne...skoro prosicie - pusciłam mu oczko po czym siadłam na nim i odchyliwszy materiał majtek nabiłam sie na jego członka.Zaczęłam sie rytmicznie poruszac..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Gdy się na mnie nabiła usiadłem , a ona siedziała na mnie. Zacząłem ściskać dłońmi jej tyłeczek, który uwielbiałem , co jak co ale był zajebisty. Zacząłem całować bardzo namietnie jej usta.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odwzajemniałam pocałunki bardzo zachłannie.Cała ta sytuacja była bardzo podniecająca.Uwielbiałam jego ręce na moim ciele.Przyspieszyłam ruchy by było nam jeszcze lepiej.Rekami obejmowałam go za szyję
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Też byłem cholernie nakręcony, to miejsce było idealne, mogliśmy się cieszyć sobą do woli. Pieściłem jej boskie ciałko swoimi dłońmi po dość długiej chwili ja zacząłem poruszać swoimi biodrami , by nie męczyć za bardzo Lexi, moje ruchy były dość ostre ustami zacząłem pieścić jej dekolt odchyliłem sobie jej stanik tak , że jej piersi sterczały przede mna zacząłem ssać jej twarde sutki
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odchyliłam głowe do tyłu by móc sie bardziej tym wszystkim delektowac.palce zaciskałam mocno na jego ramionach.Pojekiwałam coraz głosnieś.-Ochh taakk...jeszzzczeee....
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jesteś idealna -wyjęczałem i delikatnienie przygryzłem jej sutek. Dałem jej klapsa w tyłeczek takiego soczystego. Zacząłem szybciej się w niej poruszać chciałem dać jej jak najwięcej przyjemności i żeby jej było ze mną dobrze, tak jak mi było z nią.
-nie oddam Cię już nikomu Alex-powiedziałem i pocałowałem z języczkiem jej słodkie usteczka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Uśmiechnęłam sie na jeog słowa.-Uuu...ale brutal - puściłam mu oczko i zaśmiałam sie lekko.-Poruszałam sie na nim równie szybko jak on, w jednym wspólnym tempie.-ja ciebie tez Ty... - odwzajemniłam pocałunek po czym poczułam jak rozkoszne dreszcze wstrząsaja moim ciałem..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-lubię być brutalem , tylko wtedy Cię kręcę -powiedziałem patrząc w jej oczka. Poczułem jak dochodzi i po chwili ja doszedłem w niej, było mi nieziemsko dobrze z nią. Pocałowałem jej usta bardzo namietnie i połozyłem się na piasku, tak że Lexi leżała na mnie...-było bosko Kochanie -powiedziałem i mocno przytuliłem ja swoimi ramionami
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj nie tylko wtedy...ale wtedy bardziej - puściłam mu oczko i delikatnie pocałowałam jego usta.z wielkim uczuciem.-Yhym...jak zawsze.Nawet nie ma innej opcji aby było inaczej niz bosko - zasmiałam się.Głowę położyłam na jego piersi, reką gładziłam jego klatę.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Leżałem sobie odpoczywając po cudowny seksie z dziwczyną i patrzyłem w gwiazdy jej dotyk sprawiał mi wielką przyjemność. Sam zacząłem ją gładzić po pleckach.
-jutro wyjazd do Nowego Yorku -powiedziałem do Lexi
-jesteś gotowa na nowa przygodę ze swoim facetem?-spytałem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

zujac jak mnie głaskał po plecach przeszły mnie przyjemne ciarki.-Jasne..o ile to sie nie zakończy źle - zażartowałam.-No ale...stawiam na zabawę, zabawę i jeszcze raz zabawę...poza tym..co złego może sie stac wNY? Wszystko co złe zostało w TH - stwierdziłam.MNe potrzebowałam w tej chwili nic innego do szczęścia.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to dobrze Kochanie bo mam tak samo -powiedziałem i dałem jej buziaka w główkę. W sumie było mi idealnie miałem przy sobie piękną dziewczynę do tego moją dziewczynę , do tego mieliśmy idealną pogodę , żyć nie umierać...-nie przejmuj się Tree Hill -powiedziałem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ne zamierzam.A przynajmniej az do powrotu kiedy wrócimy do rzeczywistości - stwierdziłam.-Hmm..chyba powinniśmy sie zbierać.Nieco przespać skoro potem masz tyle czasu prowadzic - powiedziałam unosząc nieco głowę.-No chyba, że pozwolisz poprowadzić mi? - wyszczerzyłam sie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Kochanie mogę dać Ci poprowadzić mój samochód , ale masz rację trzeba się zbierać bo musimy się wyspać...Ty też masz być wyspana skoro chcesz prowadzić samochód-powiedziałem. Po chwili wstaliśmy z piasku i się ubraliśmy. Objąłem ja ramieniem i spacerkiem poszliśmy do hotelu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Newport”