Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Najpierw przyszłysmy do pokoju Lill-Rose.Posadziłam ją na fotelu i zaczełam wyciągac dla niej ubranko i takie tam co miałam zabrać.zaczęłam ją przebierać a potem wszystko pakować.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Weszłam z Lily do jej pokoju i połozyłam ją do łóżeczka.Chwilkę z nią posiedziałam czekając az zaśnie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Weszłyśmy z małą do jej pokoju.-No Lilly teraz czas sie ciepło ubnrać - zaczęłam wyjmowac z szafy ciepłe ubranie.Jakis kombinezonik nieprzemaklany na sniego itp.-Będziemy się bawić... - powiedziałam do niej wesoło a ona się ucieszyła.Ubrałam ją a gdy była gotowa sama sie poszłam ubrać
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyszłam z Lilly do je pokoju i szybko ja przebrałamw ładna różowa sukieneczkę.uczesałam włosi.Była gotowa.-A teraz mama się przebierze.Ty tu poczekaj - powiedziałam dając jej jakąs zabawke aby sie grzecznie pobawiła
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Weszłam z Lilly do pokoju.Mała juz prawie usnęła mi na rękąch.Połozyłam ją do jej łóżeczka dając jej ulubionamaskotkę, ucałowałam i wyszłam z pokoju zaykając, a w sumie to przymykając drzwi abym słyszała w razie co jak sie cos dzieje.Wróciłam do salonu do Ryana
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Weszłam do pokoju, wyjęłam Lilly z łóżeczka.-I co tak płacesz...mam juz jest.... - usiadłam z nią na fotelu bujanym i posadziłam ją sobie na kolanach.Powli sie uspkajała..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Andie Rodriguez”