Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Marcus za to wycinał ludzi od tyłu, nie sądził, że aż tak polubi zabawę nożem, ale ...no polubił. Ciął ich równo, a korzystając z zadymy miał idealne dojście do nich
- wiejemy czy tniemy do końca? - uśmiechnął się jak wariat chcąc tu zostać i wybić resztę, ale dostał strzał w ramię, wydarł się nie tyle z bólu co ze złości i już wiedział, że tu zostanie. Znów wpadł w lekki szał i tym razem zaczął używać maszynówki
Info # dom # szafa # relacje # tel
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Trzymałam się przy Nicku, ale do końca nie wiedziałam co się dzieje wokół mnie, chwiałam się na nogach jak po dobrej imprezie , nawet nie chowałam się przed latającymi kulami , na szczęście żadna mnie nie trafiła.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Idzimey do wyjścia! - krzyknąłem do reszty srzelając to tu to tam, kiedy sonczyły i sie kule wyalilem bron i złapałem kolejną.Tym razem cos lepszego.Karabin i zacząłem biec w stronę wyjscia torując nam drogę.-Pilnij Alex - zawowałem
/i mozna juz pisac w wyjsciu
lat
cm

Post

Staliśmy w korytarzu.
-Mike nic mi nie jest , zawsze jestem agresywna gdy mam się bić więc dlatego wolałam , żebyś to nie był Ty -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Po chwili poszłam do łazienki umyłam ręce i wróciłam do Michaela.
-bardzo lubie broń więc chętnie postrzelam -powiedziałam i uśmiechnęłam , a mój gniew powoli znikał.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

I tak mi cos w niej nie grało jednak skoro nie chciła mówic to nie drązyłem tematu.-jasne...skoro mówisz, że jest okey.Idziemy - powiedziałem i zaproowadziłem ja do sali gdzie świczyliscmy strzelanie
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”