Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spojrzałem na swoj kieliszek i się zastanawiałem przez chwilę.
-a w sumie możesz dolać-powiedziałem i przysunąłem w jej stronę kieliszek...-widziałaś się z mamą dzisiaj , czy nie udało Ci się na nią wpaść?-spytałem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Nalałam mu i odłozyłam butelkę.-Nie, jakos się tak złozyło, ze jak wychodziłam z domu to jej nie było. - odpowiedziałam.-Ale to normalka...żądko sie widujemy.A jesli juz to i tak najczęsciej w przelocie - wyjasniłam po czym upiłam kilka łyków wina.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a już myślałem , że miałaś z nią pogadankę przez moje nocowanie w Twoim pokoju-powiedziałem i zaśmiałem się...-ale jak widzę , nadal jesteśmy bezpieczni-powiedziałem i wytknąłem jej język
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Tak...jestesmy bezpieczni - zasmiałam.-Ale wiesz...mam juz swoje lata więc..chyba średnio powinno ja interesować kto u mnie nocuje.. - dodałam.-Poza tym..przecież nic nie robilismy tylko grzecznie spaliśmy więc..nir to co tu u ciebie - powiedziałam.-Tu jest niebezpiecznie, nie ma nikogo kto by nas mół nakryc czy cos - zażartowałam.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-wiesz myślę , że gdyby Twoja matka nakryła mnie w Twoim łóżku to by reszte sobie dopowiedziała -powiedziałem śmiejąc się napiłem się wina i spojrzałem uważnie na Lexi.
-co boisz się , że mogę Cię wykorzystać ?-spytałam uśmiechnąłem się do niej słodko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak...w końcu chyba każdy by sobie tak pomyślała - pokiwałam głowa rozbawiona.Napiłam sie kilka łyków wina.-Wcale sie nie boje.I wcale bym na to nawet nie narzekała - wypsnęło mi się.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie wiedziałem , że lubisz jak ktoś Cię wykorzystuje Lexi-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka...-więc jak chcesz mogę to zrobić -powiedziałem i przysunąłem się do jej twarzy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wiesz..to wszystko zalezy kto i w jaki sposób mnie wykorzystuje Ty - pusciłam mu oczko.A potem dkonczylismy film, posnelismy i rano sie obudziłam i zebrałam i poszłam do domu.Umówilismy sie, że sie zdzownimy..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spędziłem ten wieczór z jakąś dziunią którą poznałem na korytarzu akademika. Spędziłem z nią upojną noc , rano ona wyszła z mojego pokoju, a ja poszedłem do łazienki wziąłem prysznic ubrałem sie i wróciłem do pokoju. Opisałem smsa Lexi i położyłem się na łóżku.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wyszykowałem się na plaże i wyszedłem z pokoju , a później z akademika.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wszedłem do swojego pokoju położyłem się na łóżku i włączyłem tv.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wyszykowałem sie i dostałem smsa od Lexi wkurzyłem się. Od razu wyszedłem z pokoju i udałem się do domu Lexi
John Donovan
lat
cm

Post

Człowiek wynajęty nie bezpośrednio ale jednak przez Johna Donovana przyszedł tutaj... miał na rekach rękawiczki i sprzęt do otwierania wszelkich zamków. Otworzył sobie drzwi i nie ruszając w pokoju nic zrobił co do niego należało a mianowicie zrobił porządny ukryty schowek i podłożył tam spory woreczek heroiny. Woreczek nie był kilogramowy ale w jednym woreczku było kilkanaście małych woreczków czyli podzielonych na porcje... Schował to w skrytce i ja zamknął... Był na tyle obeznany w robieniu takich rzeczy, że wiedział, że nie będzie możliwe zlokalizowanie tego przez właściciela pokoju... Zwłaszcza, że pokój został nienaruszony...A co za tym idzie nie było widać niczyjej ingerencji
mów mi:
lat
cm

Post

Ninja schodził po schodach na bosaka (czemu? sam nie wiedział), więc nie było go słychać. Zatrzymał się nagle, będąc na półpiętrze i cofnął się, wystawiając ino głowę między barierki. Zamrugał parę razy oczami jak popapraniec, bo nie był pewien, czy to co brał nie poszło mu na oczy ale po sekundzie kolesia wcięło do pokoju. Zszedł wtedy na tamtejsze piętro pod drzwi młodego. Rozejrzał się po korytarzu, po czym zbliżył ucho, próbując podsłuchać i usłyszał... ciszę. Dopiero teraz ze wzrokiem w podłogę kapnął się, że nie ma butów. Wziął ucho od drzwi i odwrócił się tyłem do nich. Energicznie poruszał palcami u stóp, przyglądając się im w skupieniu.
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wszedłem do swojego pokoju rzuciłem walizkę. Wziąłem szybki prysznic i położyłem się spać. Od razu zasnąłem byłem zmęczony i po podróży i po imprezie. Obudziłem się następnego dnia zjadłem śniadanie wyszykowałem się i przyszykowałem sobie wszystko na urodziny Lexi zadzwoniłem po taksówkę i z całym torbami wyszedłem z pokoju. Wsiadłem do taksówki i pojechałem do swojego domu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”