ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Obrazek Mamy wtorkowy dzień, uczniowie jak co tydzień przyszli do szkoły na lekcje aby odbębnić to co jest jeszcze do odbębnienia. W taka pogodę przecież nikt nie myśli o nauce tylko o tym by po zajęciach i obowiązkach szkolnych pójść gdzieś ze znajomymi... No tak nikt w naszym wieku nie myśli przecież o nauce gdy na zewnątrz praży słońce, no ale mus to mus.

W naszej szkole jak w wielu innych mamy różnych uczniów i tych popularnych i tym niedostrzeganych przez nikogo. Jednak w naszym liceum jest też ktoś kogo nie dostrzega prawie nikt a jeśli już dostrzega to nie odnosi się do niego z należnym szacunkiem. Cóż można na to poradzić?? Niby nic ale czy ktokolwiek spodziewał się takiego obrotu sprawy??

Miejsce - Tree Hill High
Czas - 16 kwiecień
Akcja - W trakcie przerwy, po raz kolejny poniewierany na szkolnym korytarzu uczeń, wyciąga z kieszeni broń i choć nie chce tego zrobić przypadkowo naciska spust... Tłum zebrany na korytarzu rozprasza się a kula zbija szybę w jednej z klas... Ktoś zostaje ranny?? Nie wiadomo?? Wiadomo jednak, że w szkole ktoś ma broń i już raz jej użył. Czy jest jednak sam?? Czy to uczeń czy uczennica....
Uczestnicy:
Szkoła - uczeń z bronią (grany przez narratora)....
centrum korepetycyjne - Chris John Novak, Ben McNeil (postrzelony), Samantha Evans, Anna Beca Mitchell, Caleb Rivers, Kaname Ford
biblioteka szkolna - Babi Johnson (postrzelona), Marcos Quesada
inne miejsca - Brian Johnson
sala gimnastyczna - Madeleine McKlein, Lucas Scott (jako pedagog - opiekun uczniów, którzy czekają na odbiór przez opiekunów, rodziców), Haley James-Scott (opiekunka), Noah 'Puck' Puckermann, Emma Becker, Santana Lopez, Lucy Gallagher

Liczę że sie kilka osób zgłosi i określi miejsce swojego pobytu...zgłaszać też , która z postaci może zostać ranna... Zasada jest prosta, akcją kieruje narrator, nikt sam nie biega z bronia i nikogo nie zabija... Policja mile widziana, ale i ona znajduje się poza szkołą aż do czasu... Osoby, które uciekną ze szkoły po usłyszeniu strzałów, nie wracają do domów, tylko przez nauczycieli są kierowani do sali gimnastycznej...
Obrazek
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Ja zgłaszam Madeleine będzie ona w wejściu do szkoły :)
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Tak mysle, że osoby grające w wejściu po prostu dadzą radę uciec po strzałach.... w sensie pewnie będą to osoby pilnowane przez nauczycieli.... Ja moge Dać Lucasa by sie zajmował uczniami poza szkołą
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ja dam Chrisa który będzie w centrum korepetycyjnym.
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ja daję Babi, postrzeloną w bibliotece :P
Spencer Pierce.17 Courtney Galiano.20
Sweet and Lovely tel || Party Lovers tel
Haley James-Scott.25 Max Massett.18
Beautiful Soul tel || Bad Boy tel
Isaac Lahey.22 Babi Johnson.17
Lonely Boy tel|| Sweet and Lovely tel
mów mi:
lat
cm

Post

No ja daje Marcosa do biblioteki :P
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

ja daje Bena i może być postrzelony jesli wam potrzeba będzie powiedzmy z Chrisem w CK :P
i Emma w sali gimnastycznej ;p
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

ode mnie Beca w centrum Korepetycji i Brian w bibliotece :P
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Centrum korepetycyjne zgłaszam Caleba ;)
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Dodajcie jeszcze Kaname do centrum a ja idę pisać post xd
I Lucy do sali gimnastycznej, będą sobie razem z Emmą panikować :p
Thalia Rebecca Novak
Karta & telefon & powiązania & fb
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy”