Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- ale nie każdy kocha tak samo! Nie każdy to tak samo okazuje. - uhhh, uparciuch, ale musiał wiedzieć jaki wysiłek dla niej to kłótnia. A tu proszę, nie podda się.
- dlaczego chcesz mi go tak ... obrzydzić?! To już było Jamie! Nie zmienisz moich wspomnień. A czas z Rickiem to najwspanialszy czas w moim życiu! Pogódź się z tym - wzięła jabłko ze stołu i weszła do domu
- ide biegać! - warknęła przez łzy siedząc na schodach i wiążąc sznurowadła
Relacje*o mnie*telefon*rowery
Obrazek


I could've been a princess, you'd be a king, could've had a castle, and worn a ring. But no, you let me go!
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- No tak, super sposób, okazywać uczucia poprzez maltretowanie swojej dziewczyny... - powiedział ironicznie. Wiedział, jak było z kłótniami u Inki, ale no kurdee... był zły i nie popuści.
- Tak? ... - zapytał lekko zdziwiony i trochę może przygaszony - No to gratuluję wspomnień - dopowiedział zły.
- Na razie - powiedział tylko i sam sobie też wszedł do domu i poszedł do pokoju straszliwie trzaskając wszystkimi drzwiami, które miał na drodze.
Ethan Westwick - 24 lata - absolwent architektury [14.05] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jamie Harris - 26 lat - muzyk, producent muzyczny, DJ [17.07] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Peter Smith - 30 lat - chirurg, dyrektor szpitala [23.11] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- on mnie nie maltretował! - krzyknęła jak najgłośniej poprawiła, wyszła z domu również trzaskając drzwiami, odbiegł od domu jakieś 200 metrów, usiadła na krawężniku i się meeeega rozryczała.
Relacje*o mnie*telefon*rowery
Obrazek


I could've been a princess, you'd be a king, could've had a castle, and worn a ring. But no, you let me go!
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Jamiego Harrisa”