Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Gdy dobiegłam do wyjścia Nicka już nie było osunęłam się na podłogę i zaczęłam płakać, czułam się coraz słabsza robiło mi się ciemno przed oczami. Teraz już nic nie mialo dla mnie znaczenia.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Dojechałem pod apartamen Alex.Zaparkowałem i wjechałem winda na górę.Zadzowniłem do drzwi
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Powoli wstałam z podłogi i otworzyłam drzwi Michaelowi...-masz to o co Cie prosiłam?-spytałam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wszedłem od razu do środka i zamknąłem za soba drzwi.-A gdzie dzień dobry - powiedziałem przygladając sie jej uwaznie.CO sie dzieje Alex? - zapytałem
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nic się nie dzieje , po prostu chcę odlecieć nie mogę?-spytałam trochę podniesionym głosem...-dasz mi to co przywiozłeś?-spytałam patrząc na niego. Wyciągnęłam w jego stronę ręke.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-To ja myśle, że coś sie stało..jestes ranna czy cos i potrzebujesz czegoś na usmieżenie bólu a ty chcesz sie po prostu naćpać?! - wrzasnąłem.Co jak co zmartwiły mnie tej jej smsy itp
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jestem ranna-powiedziałam udając , że to stało nie niedawno. Mike nie wiedział o truciźnie i że to Nick dźgnął mnie nożem , żeby mnie uratować dlatego mogłam pozwolić sobie na ro kłamstwo...-sam zobacz-powiedziałam uniosłam koszulkę w górę i odkleiłam opatrunek, parę szwów pękło i sączyła się z rany krew.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Noż kurwa Alex...cos ty znów robiła - syknąłem widząc ranę.-Trzeba ci zmienic opatrunek...chodź - wziałem ją za rekę i pociągnąłem do łazienki, bo tam zapewne była i pateczka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyhechałam do apartamentu Alex.Wjechałem winda i zadzwoniłem do drzwi
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Podeszłam do drzwi i je otworzyłam...-cześć Mike-powiedziałam i wpuściłam go do środka , od razu poszliśmy do salonu...-napijesz się czegoś?
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wróciłam spacerkiem do mieszkania z sekcji. Czułam się okropnie z powodu Nicka i postanowiłam zniknąć z jego życia , gdyby nie sekcja nic by mu się nie stało , poszłam do sypialni się pakować.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyszłam z mieszkania wsiadłam do taksówki i pojechałam na lotnisko.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Dojechałem tutaj i dobijałem się do drzwi, dzwoniłem alarmowałem ale nie otwierała. W końcu jakimiś tam resztkami sił wyważyłem drzwi a że jej nie było i tak to zająłem się naprawą zamka :P Gdy naprawiłem drzwi wiedziałem, że muszę ja odnaleźć bo cokolwiek by teraz nie robiła to wiedziałem, że obojgu nam na sobie zależy i jeśli Alex chce uciec przede mną to zdecydowanie próbuje zrobić to dla mojego dobra...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Alex Udinovy”