ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ja? Poza tym, że jestem lepszy od ciebie..chyba nic - odparłem wzruszając ramionami.-Czy to nie zwsze o to chodzi Alex? W naszych pojedynkach? - zapytałem i ponownie wyprowadziłem serie ciosów rekami i nogami.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Blokowałam jego serię ciosów i w pewnym momencie kopnęłam go w brzuch stając przed nim.
-jak na razie niczego nie udowodniłeś , ani mi ani sobie więc po co Ci to ?-spytałam patrząc na niego , bo miałam dosyć już tej walki , która prowadziła nas donikąd
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Skuliłem sie i złapałem za brzuch.Spojrzałem na nią kątem oka.-Wiesz..jak nie chcesz to możesz iść stąd...droga wolna..nie trzymam cie -dodałem po czym nawet nie prostując się naparłem na nia i przewróciłam na mate na plecy.Sam znalazłem sie na niej siedząc na niej okrakiem.Przygniotłem jej ręce do maty
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Tego akurat się nie spodziewałam. Leżałam na macie i patrzyłam na Michaela.
-a teraz co to ma być?-spytałam bo mnie tym naprawdę rozbawił. Zaczęłam się śmiać.
-to było na prawdę dobre Mike-powiedziałam chciałam mu rozwalić jego włoski , ale niestety nadal trzymał moje ręce.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Bo ja ogolne jestem dobry..we wszystkim -wyszczerzyłem się do niej.ogólnie jakby pominąc fakt jakie mamy obecnie tarapaty to w tej chwili miałem całkiem dobry humor.-Mniemam, że pamiętasz, hm?- nachyliłem sie do jej uszka szepcząc te słowa.Lekko musnąłem jej szykję.Byłem ciekawy co zrobi...bo jeszcze kilkamiesięcy temu doskonale wiedziałbym do czego by nastepnie doszło xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne , że pamiętam -powiedziałam i spojrzałam na niego....-Ty chyba pamiętasz i za tym tęsknisz co?-spytałam nie spuszczając z niego wzroku. Dalej trzymał moje ręce dlatego nie mogłam nic zrobić więc sobie tak grzecznie leżałam. Na razie nie miałam zamiaru stąd uciekać xD
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm...tęsknie? mam dobre zastępstwo więc... - wzruszyłem ramionami.-Ale nie powiem, że bym sobie nie przypomniał raz jeszcze - dodałem i pocałowałem jej usta.Przez to pewnie nieco poluzowałem uścisk na jej dłoniach
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i spojrzałam w jego oczy....-nie możemy Mike , było miło , ale to przeszłość ....masz zastępstwo więc korzystaj z niego -powiedziałam i puściłam mu oczko.
-ale pamiętaj , że zawsze możesz na mnie liczyć , a za moją wargę jeszcze oberwiesz w najbliższym czasie-pościłam mu oczko i zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Eh..jak ty wszystko psujesz Alex - pokreciłem głową ale oczywiście byłem rozbawiony.-Ale może...poczekamy ąz nas Nick złapie, hm?Ciekawe co by zrobił - wyzczerzyłam się.Puściłem jej ręce ale jeszcze z niej nie zszedłam
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Nick nas nie znajdzie , bo nas nie szuka więc zapomnij -powiedziałam i zaśmiałam się.
-nic by nie zrobił , bo nie ma do tego żadnych powodów -powiedziałam i wytknęłam mu język
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiesz..zawsze jakies powody można by mu dać - zaśmiałem sie wrednie po czym pocałowałem mocno jej usta i wstałem z niej.Wyciągnęłam rekę w je strone i pomogłem tez jej wstać.-No to co? Mysle, że na dzis koniec...idę pod prysznic..spotkajmy sie później by przygotowac broń - powiedziałem do niej i poszedłem
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy wstałam poprawiłam się....-myślę , że broń przygotujemy jutro , już jest poźno-powiedziałam. Pożegnałam się z Michaelem i poszłam do swojego pokoju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”