Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Sean przyciągnął mnie do kolejki górskie, więc stanęliśmy w kolejce i czekaliśmy na naszą kolej.
-jak wiatr zabierze mi watę , to będziesz musiał mi ją kupić jeszcze raz i nie ma zmiłuj -powiedziałam z powagą w głosie i zaczęłam jeść watę cukrową.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ty mi tylko grozisz lub wyzywasz..-powiedziałem..-Przypomnij mi, dlaczego się z Tobą zadaję?-zapytałem z uśmiechem i wsadziłem gębę w jej watę i ugryzłem kawałek.
W końcu dotarliśmy do końca kolejki i wpuścili nas do wagonika..-Będzie ostro..-powiedziałem, przypinając pas.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-właśnie chyba dlatego , bo nie znam innego powodu-powiedziałam i wytknęłam mu język. Też się zapięłam w wagoniku i jadłam watę oczywiście wysmarowałam mu całą twarz , żeby się kleił a co wesoło ma być xD
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Świetnie..-powiedziałem ironicznie i zaśmiałem się gdy wysmarowała mi twarz watą..-Będę słdziutki..-powiedziałem obrzydliwie ociekającym słodyczą głosem i pomachałem rzęsami w jej stronę, by ja rozbawić, po czym zebrałem watę z twarzy i zjadłem ją.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiesz nadajesz sie do cyrku Sean-powiedziałam i wybuchnęłam śmiechem. Kiedy kolejka ruszyła oczywiście straciłam swoją watę cukrową , złapałam sie poręczy w wagoniku , żeby nie wypaść i piszczałam jak oszalała.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jak mnie wuyleją, to już wiem, gdzie mam szukać pracy..-zaśmiałem się i spojrzałem na nią..
Złapałem się barierki, czy poręczy, czy co to tam było i wyszczerzyłem się w uśmiechu.. Uwielbiałem kolejki górskie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Świetnie się bawiłam , a kiedy zjeżdżaliśmy z górki piszczałam jak szalona wyszczerzyłam się do Seana.
-jesteś świetnym przyjacielem -powiedziałam i puściłam mu oczko.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Cieszyłem sie, że jej się podobało, i że krzyczy do mnie na całą kolejkę, że jestem cudownym przyjacielem xD
-Ty też, wariatko..-zasmiałem się i aż mi zaparło dech w piersiach, gdy zjeżdżaliśmy z góry na dół.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przytuliłam się do niego kiedy zjeżdżaliśmy w dół i przymknęłam oczy , czułam jak wszystko w środku mi się przewraca do góry nogami. Kiedy byliśmy już na dole osunęłam się od Seana i spojrzałam na niego z uśmiechem.
-jakie jest Twoje ulubione miejsce w tym miasteczku ?-spytałam zaciekawiona.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie wiem, czy mam jakieś ulubione miejsce..-powiedziałem i zaśmiałem się..-Ale bardzo lubię most za miastem i wzgórze..-dodałem. Kolejka zatrzymała się i wysiedliśmy z niej lekko zakręceni po przejażdżce.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ale było fajnie-powiedziałam kiedy wyszliśmy z wagonika....-to co koniec naszej zabawy w wesołym miasteczku , czy jeszcze masz jakiś ciekawy pomysł na dobrą zabawę?-spytałam i uśmiechnęłam się do niego.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Rozejrzałem się dookoła i spojrzałem na nią z uśmiechem..-A co powiesz na samochodziki?-zapytałem i uniosłem brew do góry.. -To było moje ulubione zajęcie w wesołym miasteczku jak byłem mały..-powiedziałem i uśmiechnąłem się..-Zawsze jeździliśmy z mamą w innych wagonikach i się stukaliśmy..-dodałem..-Odlot..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-więc idziemy na samochodziki i skopię Ci na nich tyłek-powiedziałam i klepnęłam go w tyłek. Wzięłam Seana pod rękę i ruszyliśmy w stronę samochodzików.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przyszlismy do kolejki górskiej i staneliśmy w kolejce by na nią wejśc
- Nie mówię, że zmarzłem bo zmarzłem, chciałem tylko sprawdzić czy sie tym przejmiesz Kochanie - powiedział i ja objał remieniem
- Co do wieczora, to jeszcze nie wiemy, ale jesli masz inne plany niż czas z chłopakiem to jasne pójdę do siebie, pogram troche na konsoli, może napatoczy sie brat... No coś sobie wykombinuje by zając ten czas
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie będziemy spędzać ze sobą każdego dnia -powiedziałam i spojrzałam w jego oczka.
-jutro zobaczymy się -pocałowałam jego usteczka i przytuliłam się do Kyle.
-jasne , że się przejmuję Tobą więc jak byś zmarzł to byśmy się stąd zmyli Kochanie , poza tym zaraz zmarzniesz na tej kolejce
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”