Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

kate powinna zemdleć, ale tylko przymknęła oczy na chwilę, po czym spojrzała na nich rozgniewana..
-Alexandro Olivio Donovan, czyś Ty postradała rozum? -zpaytała, no bo oni tak lekko podeszli do tematu, że ktoś chyba musiał się wkurzyć..
-Zamilcz!-powiedziała tylko gdy Tyler zaczął mówić i spiorunowała go wzrokiem..
-Jak ja Cię wychowałam?-spojrzała na córkę i załamała się, tak to był ten moment..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No ładnie..kiedy tlyko amtka nazwała mnie pełnym imieniem,ba! nawet i drugiem wiedziałam, że nie jest dobrze.
-Ale..to przypadek.nie planowalismy tego...ja..nie wiem jak to.. - samanie wiem co ja chciałam powiedzieć.-Przepraszam - wybąkałam tlyko i spuściłam głowę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No jeszcze by tego brakowało, żebyście to planowali..-powiedziała Kate już wzburzona do granic możliwości..
-Jak mogliście być tacy głupi? -zapytała..-Nie bierzesz tabletek?-spojrzała na nią..-Masz matkę lekarza i nie bierzesz tabletek?-zapytałą, no bo teraz dla odminay wydawało jej się, ze zawiodła córkę na całej lini.
-Masz zamiar usunąć ta ciążę?-zapytała, wpatrując się w Alexandrę xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No dzięki wielkie..nie musisz nas obrazać Mamo! - podniosłam głos.Eh..starałam się nad soba panowac ale..jak ona krzyczała to i Alex krzyczała.
-Biorę..brałam ale..co ś mi sie pomieszało..nie wiem.. - odpowiedziałam wstając od stołu.Zaczełam chodzic po kuchni w a i z poweotem.
-NIe.Chce urodzić..iwychować to dziecko.Damy sobie jakos radę... - odpowiedziałam[
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Opanuj się, Alex..-powiedziała do niej nadal zdenerwowana Kate. Pokręcila tylko głową i spojrzała na córkę.
-Byłaś u lekarza?-zapytała..-To pewne?-wolała się upewnić, żeby póxniej nie wyszło, pomijamy fakt, że jakby nie byli pewni to pewnie by do matki nie przyszli radośnie xD
-Jak mogłaś być taka nieodpowiedzialna?-spojrzała na nią..
-I jak macie zamiar się utrzymać? Hmm?-zapytała i spojrzała na Tylera i później na córkę, która chodziła po kuchni nerwowo.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-łatwo ci mówić.. - powiedziałam wrednie nieco.
-Byłam..tzn..to tez troche jest pomieszane.Bo..no nie wazne.Byłam to potwierdzić u lekarza.Niemniej jednak myślałam, że ty mi polecisz kogoś dobreg...kogoś by prowadził moją ciązę - powiedziałam patrząc na nią.
-A czemu tylko ja? I cóż..zdarza się Mamo.Nic już się na to nie poradzi - wzruszyłam ramionami.
-Normalnie..Tyler znajdzie prace, ja coś tam dostaje z mojego stażu..na razie dam sobie radę...myslałam, że jak cos to i ty nam pomożesz.. - powidziałam opierając sie o szafkę i patrzc na matke.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Tak, bardzo..-powiedziała trochę zezłoszczona, ale uspokoiła się trochę po tym tekście córki, no bo ile można się drzeć na pół miasta..
-Co jest pomieszane?-sporzała na nią już trochę zaniepokojona, no bo się jednak martwiła..
-Polecę Ci kogoś, jasne.. -powiedziała. -możemy jutro razem pójść do szpitala, albo nawet dzisiaj.-spojrzałam na córkę..
-Ty jesteś moją córką, Ciebie teraz rozliczam..-powiedziała i spojrzała na Tylera..-Powinnas pilnować tego jak zażywać leki, bo to nie żarty, Alex.. Widzisz do czego to doprowadziło..
Mruknęła tylko cicho i nic nie powiedziała o pomocy, no bo na razie musiała przetrawić tego newsa. xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

--Nic..nie wazne.Wszystko jest okey - odparłam czując jak do oczu napłyaja mi zły.Wiezialam, że matka bezie rozzłoszczona nie sądziłam jednak, ze cala winę zwali na mnie.tak jak wczesniej Ty :P
-Wystarczy mi nazwisko.Pójdę tam z Tylerem..dzisiaj - powiedziałam tylko i obrciłam się do niej plecami w strone okna.Zauwazyłam, że pominęła temat ewentualnej pomocy.
-Ty..chce iśc do domu..nic tu po nas - mruknęłam..
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

No i jak zobaczyła, że Lexi się zbiera na płącz, to od razu wstała od stołu i podeszła do córki, przytuliła ją stając za nią..
-nie płacz, kochanie..-powiedziała..-Będzie dobrze..-cmokneła ją w czubek głowy.
-Zapisze Ci na kartce nazwisko lekarza..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wzdrygnęłam sie lekko jak mnie przytulila bo nie spodziewałam sie jej.A tym bardziej, że stałam tyłem.Obróciłam sie do niej i wtuliłam w matczyna pierś xD
-Dzięki..napisz..zadzwonie po wizycie - powiedziałam i wytarłam oczy po czym pewnie Kate napisała mi nazwisko lekarza więc się zmylismy z Tylerem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Alexandry & Kate Donovan”