Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ja oglądałem. Zaćmienie jest jak na razie najlepiej nakręconą częścią :)
Film jest cudowny! Szczególnie podoba mi się scenka treningu Jaspera z innymi!
Mathias Freud*23 lata ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
42 lat
183 cm
Szpital
Kardiolog
żonaty
Rachel Levy
Kuba

Post

Obejrzałem zaćmienie i coraz bardziej się przekonuje że to najgorszy film o wampirach jaki nakręcili chaotycznie zrobiony beznadziejna gra aktorów po prostu film dno
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Cała saga jest filmem ogólnie kiepsko zagranym. Jednak porównując dotychczasowe części to Zaćmienie jest najlepszą częścią. Kiepską grę aktorów - głównie Roberta, rokompensują coponiektóre dialogi (czytaj wypowiedzi ojca Belli oraz Jacob kontra Edward)... No i fajnie, że było więcej Cullenów plus Volturi i Dakota :D
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
169 cm
Cały świat
Modelka, ex striptizerka
rozwódka
Londyn

Post

Jak dla mnie najgorsza część ostatniej nie zamierzam oglądać bo szkoda czasu na takie dno nie wiem kto kręci ten film ale osoba która nie ma pojęcia o filmach przynajmniej tak mi się wydaje bo to najgorszy film jaki widziałam
Awatar użytkownika
29 lat
164 cm
Karen`s Cafe
menager w KC
singielka
a po co xD
Miami

Post

Ten film to dopiero poraszka nie wiem jak można się zachwycać aktorami którzy w ogóle nie mają pojęcia o aktorstwie <lol2>
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Jeżeli chodzi o mnie to oglądałam wszystkie części Zmierzchu i najbardziej podobała mi się 1 część. :D później kolejne części były nieco naciągane (fatalna gra aktorów). A książkę jak czytałam to była strasznie nudna. Pół książki o tym, że Edwarda nie było w szkole i jak Bella to wielce przeżywała. W końcu nie doczytałam całej bo myślałam że zasne xD
Jimmy Olsen 26 l.
Komórka & Szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Katerina Brown 20 l.
Komórka & Szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Sue Walker 17 l.
Komórka & Szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”