Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

A ja nie wiem kim jest laska o której piszesz i idę na niego dla filmu a nie dla aktorów
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Dlatego napisałem, że nie idę tylko ze względu na nią :) Nim zobaczyłem kto gra to zaciekawiła mnie fabuła sci-fi :)
Jest jeszcze jeden film z tym aktorem akurat wchodzącu w USA do kin. Nie pamietam teraz tytułu ale gra on też głowną rolę a partneruje mu Vanessa Hudgens - ta z HSM
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

no z trailerów fajny film sie zapowiada.no ale okaze sie, jak mi sie uda kogoś do kina na to wyciągnąc o pójde a jak nie to bede czekac az bedzie w necie :P
Milo pisze:Nie pamietam teraz tytułu ale gra on też głowną rolę a partneruje mu Vanessa Hudgens
wiem o ktory ci chodzi ale też tyt nie pamiętam xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ja na pewno mam zamiar iść na Krzyk 4 mam nadzieje że go nie spieprzą i będzie jak poprzednie części
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Krzyki należą do moich ulubionych filmów, wszystkie mam w swojej kolekcji ściągnięte i na płytkach nagrane. Mam jednak mieszane uczucia co do 4 bo na szprycowali ją gwiazdami serialowymi by przyciągnąć fanów TV Show... na szczęście moja ulubiona 3 bohaterów będzie nadal i dlatego pójdę na to do kina :) Jestem ciekaw co u nich, liczę, że słynny Derek Shepard już nie będzie się spotykał z Sidney a parka Gale Dwight będzie z sobą darła koty bo lubię jak sobie dogryzają i na koniec godzą...
Moje mieszane uczucia wiążą sie też z tym, że ta seria miała być trylogią i nie wiem czy 4 część po tylu latach nie jest robieniem czegoś na siłe by jeszcze na popularności serii zarobic... Niemniej idę do kina nawet gdyby to miała być szmira :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Jakieś ciekawe filmy teraz w kinie lecą? Polecacie coś?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Milo pisze: Jest jeszcze jeden film z tym aktorem akurat wchodzącu w USA do kin. Nie pamietam teraz tytułu ale gra on też głowną rolę a partneruje mu Vanessa Hudgens - ta z HSM
Film ma tytuł Beastly :)

A ja byłam dzisiaj na Trzech Muszkieterach <3 Uwielbiam takie filmy więc muszę powiedzieć, że ta wersja książki Dumasa bardzo mi się podobała. Nie tylko ze względu na Lermana, MacFaydena i Blooma ale w dużej mierze dzięki świetnej fabule. Naprawdę, polecam.
Thalia Rebecca Novak
Karta & telefon & powiązania & fb
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Byłam niedawno na Niesamowitym Spidermanie i muszę powiedzieć, że film był dobry. Wprawdzie poprzednie trzy części podobały mi się bardziej (chociaż za Spidermanem jako postacią komiksową nie przepadam, wolę Batmana), ale ten nie był zły. Nie wiem, może za bardzo lubię Garfielda <3 I historia jest inna, bo przedstawiona z perspektywy Petera Parkera jako ucznia szkoły średniej. Wprawdzie dla mnie to Mary Jane zawsze będzie główną postacią żeńską tego filmu, to jednak myślę, że warto na niego iść.

I nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać ostatniej części Batmana <3<3
Thalia Rebecca Novak
Karta & telefon & powiązania & fb
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

ja teraz planuje isc w weekend na Prometeusza... zapowiada sie fajny film oby tylko nei był przesadzony w zwiastunach :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

21 Jump Street polecam ten film warto obejrzeć :) dawno nie widziałam tak dobrej komedii :)
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Madagaskar 4 - szczerze to poza efektami w 3D i kilkoma fajnymi, smiesznymi tekstami to taka sobie bajka.

Prometeusz - dla mnie super film więc ne bede sie rozpisywać :P
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Chloe Kent pisze:21 Jump Street polecam ten film warto obejrzeć :) dawno nie widziałam tak dobrej komedii :)
Film w sumie w porządku, było sporo fajnych momentów, ale chyba wiem czemu Tobie spodobał się aż tak bardzo.... Channing i jego "Pierdolone Glee" :P
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wybieram się 21 marca na film wyświetlany z okazji festiwalu filmów hiszpańskich. Film "Interes życia".... nie wiem o czym, nie wiem jaki gatunek ale wiem, że tłumaczyła go moja kuzynka, więc idę ocenić jej dzieło :P
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

A ja wczoraj byłam w kinie na ,,Paranormal Activity - Naznaczony'' - bardzo fajny film polecam chociaż mojemu chłopakowi prawie zmiażdżyłam rękę taki był straszny :o haha ale warto iść. ;)
Jimmy Olsen 26 l.
Komórka & Szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Katerina Brown 20 l.
Komórka & Szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Sue Walker 17 l.
Komórka & Szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jak jest taki jak pozostałe częsci to..nuuddaaa i nic strasznego. No ale ja mam baaardzo wygórowane żadania jesli chodiz o dobry i straszny horror więc.. :P Ale i tak se pewnie ściągne i w domu na kompie obejrze haha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”