ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

***
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Po kilku godzinach dolecieliśmy na miejsce, wysiedliśmy z samolotu, autobusem podjechaliśmy do hali a tam na miejscu odebraliśmy z taśmy nasze bagaże - nigdy tu nie byłem, więc miło mi zobaczyć miejsce skąd pochodzisz
Lucas Scott - 24 lata *** *Brian Johnson - 17 lat* *** Charlie Pace - 22 lata
trener kruków******** * *****Koszykarz***** * ********Muzyk i diler
Rachel Berry - 18 lat *** *June Phigg - 23 lata* *** Lauren Gottlieb - 19 lat
Singer and Cheerios****** * *****dziennikarka***** * ******Dancer and Student
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ciesze się że przyjechałeś tu ze mną-powiedziałam Mike opowiadał Jessice o Metropolis wyszliśmy z lotniska wsiedliśmy wszyscy do taksówki i pojechaliśmy do mojego domu
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyjechałyśmy na lotnisko z Lexem i Marthą pożegnaliśmy się z nimi odebraliśmy nasze bilety zdałyśmy bagaże i wsiadłyśmy do samolotu po jakimś czasie samolot wystartował do Tree Hill
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przylecieliśmy do Metropolis, odebraliśmy bagaże i taksówką pojechaliśmy na farmę by tam zostawić bagaże a potem udać się do dzieciaków
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przylecieliśmy do Metropolis, po kilku godzinach lotu i samolot bezpiecznie wylądował, wysiedliśmy z niego, odebraliśmy bagaż, po czym poszliśmy złapać jakąś taksówkę i pojechaliśmy do mojego domu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyjechaliśmy taksówką na lotnisko, wzięliśmy swoje walizki i poszlismy na sale odlotów i w końcu załadowali nas na samolot.. Poleceiliśmy do rodziców Hon./
ODPOWIEDZ

Wróć do „Metropolis”