Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Gdy faktycznie pozakałem jej wszystko podeszlismy do grafiku o widzę, że Vanessa ma urlop, więc wskoczysz na jej zmianę - powiedzałem i wpisałem ją w odpowiednie miejsca - kilka razy będziemy razem na zwianie, więc wtedy jeszcze dodatkowo trochę podłapiesz co i jak... Damy jakos rade a pod koniec tygodnia zobaczymy co i jak... i ustalimy kolejne grafiki
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dobrze , więc od kiedy zaczynam ?-spytałam bo dalej nie dostałam odpowiedzi na swoje pytanie.
-a jak ona wróci z urlopu to co będzie ze mną?-spytałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Zaczynasz tak jak mówiłem w domu w poniedziałek - powiedziałem do niej i przecież ja naniosłem na grafik :P Ślepota mała... - Jak wróci z urlopu to sie pomysli, choć mysle, że skoro są wakacje to zawsze sie coś znajdzie, poza tym ruch bywa spory, więc kelnerek nigdy za wiele...
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-skoro tak mówisz-powiedziałam trochę obojętnie....-to co teraz robimy ?-spytałam skoro zaczynałam pracę dopiero w poniedziałek , to na pewno dzisiaj nie będe się tu niczego uczyła.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Chodźmy na troche do mojego biura, jakby były problemy z dopasowaniem grafika kelnerek to zawsze możesz pomóc mi z papierkami - popatrzyłem na nia i poszlismy do biura by jej ewentualnie wyjaśnić co i jak...
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam na zaplecze i zaczęłam spisywać to co jest do kupienia. Spisywałam listę przypraw i innych rzeczy , które się kończyły , co jakoś czas zamyślałam się i wracałam do wieczoru kiedy przespałam się z Seanem zastanawiałam się jakim cudem mogłam być tak głupia , żeby przespać się z nienznajomym .
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy zrobiłam listę i wszystko posprawdzałam wyszłam zzaplecza, dałam listę kucharzowi , który miał zając się zakupam, a ja poszłam na salę obsługiwać klientów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ITALIAN "LO" RESTAURANT”