Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mi też..-powiedziałem do niej i pocałowałem jej kark delikatnie, apotem położyłem się obok niej. Jeździłem dłonią po jej ciepłej skórze.
-Nie mogę się doczekać tego wyjazdu..-powiedziałem z uśmiechem..
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Noo ja tez..bedzie cudownie..dawno nie byłam na wakacjach wiesz.. - obrócilam sie w jego stone kładac na boku.Podparłam głow na łokciu.
-
-Jak jutro wszytk zarezerwuemy to mzoe sie uda pojutrze jecha.cByło by swietnie - powiedziałam

/znikam do jutra :*
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Taką mam właśnie nadzieję..-powiedziałem i spojrzałem na nią.. Przejechałem ręką po jej talii i pocałowałem jej usteczka, po czym położyłem się wygodnie na plecach, ręką zahaczyłem o coś na łóżku. Podniosłem coś z pościeli, okazało się, że to gumka, którą ściągnąłem..
Spojrzałem na nią i nagle mnie tknęło, zerwałem się z łóżka..
-Alcie.. Muszę.. Muszę iść.. -powiedziałem i zaczęłam się szybko ubierać..
-Zadzwonię jutro, okej?-zapytałem i w sumie jak zebrałem swoje rzeczy, to wybiegłem z jej pokoju i z akademika.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Roześmiałam się widząc ta gumkę.
-Co mi smieci zostawiasz w łóżku?Wywal - powiedziałam.
-Yy..cos sie stało? - no ale nie odpowiedzil bo juz z zwaił.Eh..faceci ;p poszłam spać
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wróciłam do Seana do siebie.Zjadłam coś po drodze i teraz poszłam wziąc prysznic i sie przebrać. Kiedy byłam gotowa..posiedziałam jeszcze chwilke sobie a potem zebrałam sie i poszłam do pracy[/color[]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pokoje”