Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-O tym nie mówiłaś wcześniej..-powiedziałem do niej rozbawiony i spojrzałem na nią z szerokim uśmiechem, a potem pocałowałem ją zachłannie.-Będziesz musiała łyknac jednak tabletkę.. Ale było warto..-powiedziałem i przygryzłem jej sutek, tak sobie na niej leżąc.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-bo nie wiedziałam , że będzie mi tak dobrze z Toba -powiedziałam i pocałowałam jego szyjkę.
-jasne , jutro ją kupie i pójdę od razu po anty-powiedziałam i jeździłam rączkami po jego rozpalonej skórze....-mam nadzieje , ze Cię za bardzo nie wymęczyłam
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No powiem Ci szczerze, że się nie spodziewałem dzisiaj takiego treningu, ale jak tak dalej pójdzie, to maraton mam zagwarantowany..-wyszczerzyłem się..
-No, musisz brac te tabsy, bo zbankrutujemy na gumki..-zaśmiałem się lekko i pocałowałem ją a potem zsunąłem się z niej i położyłem obok..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Położyłam się na boku i patrzyłam sobie na Franka.
-już niedługo nie będziemy ich potrzebować....jak chcesz możemy zwolnić tempo-powiedziałam i oparłam głowę na poduszce. Dłonia zaczęłam jeździć po jego nagiej i jeszcze rozpalonej klacie.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-I całe szczęście..-powiedziałem z uśmiechem..-Nie no, daj mi się tylko porządnie wyspać i wszystko będzie dobrze..-powiedziałem i ziewnąłem..-Za mną długi dzień..-spojrzałem na nią i uśmiechnąłem się lekko, czując jej dotyk, przytuliłem się do jej piersi i musnąłem je obie ustami, a potem przymknałem oczy..
-Masz na coś jeszcze ochotę?-zapytałem.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-w sumie możemy się przespać , bo też jestem zmęczona-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-bardzo dziękuje , za dzisiejszy dzień-przytuliłam się do niego i przymknęłam oczy po chwili odpłynęłam.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Nie ma za co..-mrunknąłem tylko, naciągnałem na nas pościel, a już po chwili, gdy zamknałem oczy smacznie sobie spałem wtulony w jej ciało.

//dobranoc :*
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Obudziłam się nad ranem przy Franku , okryłam się pościelą i wstałam z łóżka. Patrzyłam chwilę tak na niego, tak bardzo chciałabym , żeby to Wade leżał w łózku. Po chwili poszłam do drzwi na taras otworzyłam je i wyszłam w pościeli na taras , usiadłam oparłam się o barierkę i patrzyłam na swój zaniedbany ogród.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Obudziłem się jakiś czas po niej, usiadłem na łóżku i przetarłem twarz rękoma, spojrzałem w jej stronę i uśmiechnąłem się lekko.. Wstałem z łóżka, ubrałem bokserki, koszulkę i spodnie i stanąłem w drzwiach na taras..
-Dzień dobry szefowo..-powiedziałem i uśmiechnąłem się pod nosem lekko..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Kiedy usłyszałam głos Franka odwróciłam się w jego stronę.
-cześć , mam nadzieje , że się wyspałeś-powiedziałam i oparłam się o barierkę.
-czekają nas dzisiaj zakupy , bo lodówka jest pusta , więc i chyba śniadanie zjemy na mieście
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No wyspałem się całkiem nieźle..-powiedziałem do niej z uśmiechem.. -Dobry odpoczynek po jeszcze lepszym zmęczeniu..-puściłem jej oczko..
-Hmm, no dobra...--powiedziałem..-To chyba musimy się ogarnąć, a potem spotykamy się na dole i pojedziemy do miasta, tak?
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Podeszłam do niego w tej pościeli....-chyba masz rację czas sie przyszykować -powiedziałam i spojrzałam w jego oczka, a później na jego usteczka.
-też mi się podobało jak mnie zmęczyłeś wczoraj liczę na powtórkę -puściłam mu oczko , ominęłam go w drzwiach i położyłam pościel na łóżku i ruszyłam do swojego pokoju się szykować.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spojrzałem na nią, jak naga wychodzi z pokoju, a potem westchnałem tylko i sam wyszedłem stąd i poszedłem do swojego pokoju.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Christiny Aguilery”