Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do urzędu dowiedziałam sie gdzie mam iść po dokumenty związane ze ślubem więc tam poszłam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Podjechał motocyklem i zaparkował przed urzędem.Zdjął kask i wszedł do środka.Zaszedł do informacji i skierował się w odpowiednie miejsce.Po wypełnienieniu papierów i zabarniu ze sobą kilku dla Melody wyszedł z urzędu i pojechał do ESCAPE.
James Callahan*25*mechanik*SOA*ur 18.07 Matt Dawson*23*student*ur 3.04
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Conrad Ward*20*student*ur. 3.09 Chris John Novak*16*footballer*ur.17.07
Telefon Relacje Informator«»Telefon Relacje Informator
Victor Welsh*28 lat*SWAT*ur.15.07 Ned Blakie*25*surfer*ur. 4.04
Telefon Relacje Informator«» Telefon Relacje Informator
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszliśmy z Ade do urzędu..
-Kochanie, ja nie mam zamiaru się rozmyślić, nie wiem, czy wiesz i pamiętasz, ale to ja Ci się oświadczyłem..-powiedziałem i poszliśmy załatwić formalności.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy nadeszła nasza kolej weszliśmy do gabinetu i zaczęliśmy ustalać wzięliśmy pierwszy wolny termin niestety nie był on za szybko bo pod koniec września. Podziękowaliśmy i wyszliśmy z urzędu...-mam trochę czasu na przygotowanie naszego ślubu -powiedziałam do Damona....-gdzie idziemy?-spytałam kiedy byliśmy już na zewnątrz.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-A na co masz teraz ochotę, hmmm?-spojrzałem na nią i pewnie ruszyliśmy sobie spacerkiem w strone centrum..
-Mamy dwa miesiące na przygotowania.. Myślisz, że dasz sobie radę z tym wszystkim, co chcesz przygotować?-zapytałem z uśmiechem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyjechałam taksówką pod ratusz, zmierzyłam wzrokiem potężną budowlę, a potem zapłaciłam za kurs, wysiadłam z samochodu i weszłam do wielkiego hallu wejściowego, czekałam na Wade'a.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyjechałem swoim samochodem. Zaparkowałem i miałem nadzieje , że dzisiaj się wszystko skończy. Podszedłem do Erici....-witaj mam nadzieje , że długo nie czekasz-powiedziałem i uśmiechnąłem się do kobiety.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Cześć..-powiedziałam do niego i wyciągnęłam do niego dłoń na powitanie, jak na kobietę biznesu przystało, a potem spojrzałam na niego z uśmiechem..-Dopiero przed kilkoma minutami przyjechałam, więc nie czekam długo..
-Gotowy?-zapytałam go, bo trochę wyglądał na zdenerwowanego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uścisnąłem jej rękę i uśmiechnąłem się.
-to dobrze , a faktycznie nawet bardzo jestem zdenerowany , ale mam nadzieje , że skopiesz mu tyłek-zaśmiałem się i weszliśmy do ratusza.
-myślisz , że damy radę ?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oczywiście, że damy radę, nie przejmuj się niczym..-powiedziałam i położyłam mu dłoń na ramieniu, by się tak nie spinał..
-Bądź spokojny i daj mi mówić, a wszystko pójdzie gładko..-powiedziałam z uśmiechem i pewnie ruszyliśmy powoli w stronę gabinetu burmistrza..
ODPOWIEDZ

Wróć do „RATUSZ”