Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

***
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszliśmy z Ericą do gabinetu burmistrza , który na nas juz czekała. Może nie znałem jej za dobrze , ale ufałem i wierzyłem , że da sobie radę . Podałem rękę burmistrzowi na przywitanie no i reszta należała do Erici.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Weszłam do gabinetu pewnym krokiem i przedstawiłam się burmistrzowi, oczywiście mnie znał, ale tak wypadało..
-Erica Specter, panie burmistrzu.. -powiedziałam i podałam mu dłoń, a gdy uścisnął, to wskazał nam miejsce do siedzenia, więc klapnęliśmy wszyscy..


-Panno Specter, czym mogę służyć?-zapytał burmistrz i spojrzał badawczo na zebranych w gabinecie, nie kojarzył pewnie nawet sprawy, ale kojarzył Ericę, jej obecność nie wróżyła nic dobrego xD


-Pan Kinsella poprosił mnie o pomoc w sprawie baru, który miał zostać otwarty na plaży..-powiedziałam..-Podobno cofnął pan decyzję o koncesji..-spojrzałam na burmistrza..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie do końca cofnąłem , po prostu na razie nie mogę jej wydać -powiedział burmistrz i spojrzał na Ercie.
-jeśli jesteście w tej sprawie to tracicie czasu-dodał pewnym głosem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odetchnęłam głęboko, no cóż, chciałam załatwić sprawę po dobroci nim wytoczę ciężką artylerię..
-Panie Burmistrzu, nie ma Pan powodu, by cofać wydanie decyzji, a zgodnie z korespondencją, którą panowie prowadzili, to decyzja miała zostać wydana z na początku miesiąca.. Co się w takim razie zmieniło, że nie można jej wydać?-zapytałam na razie spokojnie.


-Doskonale wiem do czego Pani dąży, ale w tym momencie są opracowywane nowe plany zagospodarowania nabrzeża i żadna z takich decyzji nie może zostać wydana.

-Rozumiem, że działanie niezgodnie z prawem jest teraz najnowszą domeną urzędu?-zapytałam nieco zgryźliwie.-Doskonale pan wie, że zmiana planów miejscowych po ich wydani jest niedopuszczalna dopóki nie zbierze się kolejna rada. Z tego co mi wiadomo, to do kolejnej rady jest jeszcze jakieś 3 tygodnie, więc Pana argumentacja właśnie umarła..

-Panno Specter..-powiedział uniesionym głosem.

-Rozumiem, że mieszkańcy nie zdają sobie sprawy z tego, że próbuje pan zmienić ich piękną plażę w najnowszy kurort i wszystkie domki i budynki pójdą do rozbiórki.
-Nie chcę zabrzmieć bezczelnie, ale nie chce Pan, by całe miasto skandowało pod urzędem pańskie nazwisko w celu odwołania Pana z urzędu.-powiedziałam dobrze się przygotowałam do spotkania.
Podałam mu dokument do podpisania.
-To nie jest wydanie koncesji, ale umowa, w której daje Pan zgodę na sprzedaż alkoholu i zobowiązuje się do wypłacenia odszkodowania w kwocie miliona dolarów, gdy tylko ruszy Pan nabrzeże.-powiedziałam i podstawiłam mu pod nos umowę..
-A jeśli tylko się dowiem, że Pan coś kombinuje by obejśc prawo, to proszę być pewnym, że pozew zbiorowy, który złożymy w sądzie będzie opiewał na kwotę co najmniej sto razy większą od tej..-powiedziałam do niego, bo nie chciał po dobroci, to nie xD

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Siedziałem i słuchałem ich rozmowy. Szczęka mi opadła nie powiem , ale nie byłem w tym sam. Burmistrz podkulił ogon i szybko podpisał dokumenty. Uśmiechnąłem się pod nosem. Wstałem i razem z Ericą wyszliśmy z biura.
-wow kobieto , ale Ty jesteś agresywna-zaśmiałem się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się szeroko gdy wyszliśmy z gabinetu i odetchnęłam głęboko..
-Odbiorę to jako komplement..-powiedziałam z lekkim rozbawieniem..
-Ale generalnie, to jak się podobało przedstawienie?-zapytałam i pomachałam brwiami..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-było całkiem niezłe....może dasz zaprosić się na obiad -zaproponowałem i uśmiechnąłem się do niej.
-na szczęście mamy ten cholerny papierek-powiedziaęłm uradowany.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ale w Twojej nowej knajpce już?-zapytałam z nadzieją, bo chętnie bym poszła zobaczyć, co tam dają u niego..
-Czy jeszcze nie działacie?-zapytałam z lekkim uśmiechem.
-Cieszę się, że mogłam pomóc, Wade..-powiedziałam do niego miło.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no niestety , jeszcze nie u mnie -powiedziałem....-ale obiecuje , że zaprosze Cie tam jak już wszystko będzie , a przede wszystkim kiedy jedzenie będzie już zamówione , bo bez tej koncesji nic nie robiłem -powiedziałem szczerze.
-a ja się cieszę , że Cię znalazłem i pomogłaś mi....to co obiad we włoskiej restauracji ?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Z jednej strony w sumie dobrze, że nie ryzykowałeś, ale z drugiej to znaczy, że nie ufałeś, że to załatwię..-powiedziałam z lekkim rozbawieniem..
Zawahałam się na chwilę, a potem spojrzałam na niego z uśmiechem..
-W sumie czemu nie..-powiedziałam w końcu i pewnie wyszliśmy z urzędu i jego autem pojechaliśmy do knajpki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RATUSZ”