Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Patrzyłem na jej ciałko i na jej twarzyczkę na której malowała się przyjemność.
-jesteś najlepsza Peyton -powiedziałem i zacząłem ssać i przygryzać jej piersi. Dłonie zaciskałem na jej bioderkach i nabijałem ją po same jajka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Oo tak, ty tez..-wydyszałam głośno i spojrzałam na niego, doprowadzał moje ciało do szaleństwa..-Uwielbiam to..-powiedziałam i zachłannie wpiłam się w jego usta..-Uwielbiam Cię..-powiedziałam do niego, ujmując jego twarz w dłonie i patrząc mu prosto w oczy..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja Ciebie -powiedziałem i czułem jak po moim ciele spływają krople potu. Było mi z nią cudownie . Odwzajemniałem każdy pocałunek dokładając swój języczek.
-oh tak maleńka-jęknąłem z podniecenia
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Całowałam go zachłannie i nabijałam się na niego, zataczając kółeczka na jego członku..
-Jesteś najlepszy..-wyjęczałam i zacisnęłam dłonie na jego klacie..-Mocniej kochanie, pomóż mi trochę..-uśmiechnęłam się do niego i ścisnęłam jego jajeczka, sięgając do nich dłoń.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to czas zmienić pozycję Kochanie-powiedziałem i wyszedłem z niej . Posadziłem ją na brzegu wanny kiery oparła sie o ścianę wsunąłem się między jej nóżki i mocno zaparłem się o brzeg wanny i zacząłem w nią wchodzić po same jajka badzo energicznie i brutalnie.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-O jezu..-wyjęczałam, kiedy ponownie we mnie wszedł i spojrzałam na niego..-Oo tak, bierz mnie skarbie..-powiedziałam do niego i spojrzałam w jego oczka z pożądaniem..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tylko Ciebie Peyton-powiedziałem podnieconym glosem. Napierałem na nią coraz mocniej. Czułem jak zaciska się na moim sprzęcie.....-jesteś cudowna Kochanie-pojękiwałem i mocniej zaciskałem dłonie na brzegu wanny.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Kocham Cię..-wydyszałam i spojrzałam w jego twarz..-Tylko Ciebie pragnę..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem..
Zacisnęłam dłonie na jego ramionach, a potem zacisnęłam się na jego członku, czułam jak ciepło rozpływa się po moim ciele..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-należysz tylko do mnie Peyton Sawyer-Iglesias-powiedziałem napalony całkowicie na swoją żonkę. Kiedy poczułem jak dochodzi nie przestawałem się w niej poruszać. Chciałam spotęgować jej doznania i po dłuższej chwili zalazłem jej wnętrze swoim nasienie. Przywarłem swoimi usteczkami do jej usteczek.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek bardzo zachłannie i aż westchnełam, gdy we mnie doszedł.
-To było boskie..-powiedziałam do niego i wpiłam się w jego usta..
-Ale chcę jeszcze..-powiedziałam do niego i spojrzałam w jego oczka..-Ubóstwiam Cię, kochanie.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłem pocałunek i spojrzałem na Peyton głośno oddychając. Po chwili wyszedłem z niej.
-to może kolacja i co nieco na deser-zaproponowałem i pocałowałem namiętnie jej usteczka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Yhm, może być..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka i pocałowałam jego usta zachłannie..
-Kocham Cię..-uśmiechnęłam się do niego i przejchałam dłonią po jego twarzy..
-Dziękuje..-dodałam i oparłam czoło o jego czoło..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-też Cię kocham , kochanie Ty moje....nie ma za co dla Ciebie zrobię wszystko -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka. Po chwili wyszedłem z wanny opasałem się ręcznikiem i przyciągnąłem Peyton. Otuliłem ją ręcznikiem i wziąłem na ręcę.
-chcesz kolację do łóżka ?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Tak..-powiedziałam i pokiwałam głową..-Ale poproś Andreę by coś zrobiła i nie zostawiaj mnie samej..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy, nie chciałam być teraz sama, nie zniosłabym nawet chwili..
-Proszę, bądź przy mnie.-dodałam i pewnie poszliśmy do sypialni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”