Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm..to chyba wolę coś zjeść..czy sie napić - powiedziała Olivia.
-W sumie to nawet możemy wziąc cos nawet a wynos i przyjśc do mnie..moze cos obejrzeć...ale to twójwybór.Ty decydujesz..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-jeśli chcesz to możemy iść do mnie , mam salę kinową w domu , a Marisol może nam coś przygotować do jedzenia-zaproponował i spojrzał na dziewczynę.
-miasteczko jeszcze pewnie nie raz odwidzimy -zaśmiał się....-to do mnie czy do Ciebie?
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post


-Serio?masz wlasne kino? - zrobiła na niego oczy.Oj spodziewała sie, ze moze miec jakąs wieksza chate ale kino?!
-Zdecydowanie do ciebie.. - powiedziała Liv z usmiechem i skierowali sie do wyjści z Miasteczka po czym poszli spacerkiem do Logana.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie - powiedzial do niej z usmiechem - Tu w TH to moj pierwszy raz - wyjasnil - Ale uwielbialem London Eye - wyjasnil. - Boskie przezycie - dokonczyl
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie byłam w Londynie , ale wierzę Ci na słowo-powiedziałam i uśmiechnęłam się do chłopaka. weszliśmy do domu strachów. Miśka zostawiłam w przechowalni , żeby go nie zgubić w tych ciemnościach. Złapałam Jamesa za rękę i szłam blisko niego.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Powinnas poleciec tam. Nawet na pare dni - usmiechnal sei do niej szeroko. - Jak bedziesz chciala to mozesz zostac w moim rodzinnym domu - dodal
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie , w sumie to to wesołe miasteczko mi wystarczy -powiedziałam. Przecież nie powiem chłopakowi , że nie stać mnie na takie podróżne , nigdy nie zależało mi na kasie i dalej uważałam , że nie jest mi ona do niczego potrzebna. Cieszyłam się z tego co mam i nie musiałam zwiedzać świata , może kiedyś jak skończę szkołę , będę lepiej zarabiała , kto wie. Od paru tygodni dopiero byłam w takiej sytuacji , wcześniej utrzymywał mnie Ryan , to on płacił za wycieczki i inne atrakcje. Ja płaciłam tylko za pokój i rachunki no i za jedzenie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Skoro nie chcesz jechac sama, to ja Cie kiedys zabiore - wyjasnil z usmiechem idac z nia do przodu. Nie musiala mu tego mowic, ale milo by bylo gdyby byla z nim szczera.
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiesz James , nie zrozumiałeś mnie , ja nie mam pieniędzy na takie wyjazdy....a teraz przepraszam -powiedziałam i zawróciłam wyszłam z domu strachów. Światło mnie oślepiło , ale po chwili dobrze już widziałam. Jeszcze nigdy tak głupio się nie czułam . Odebrałam miśka i poszłam do wyjścia. Teraz dostrzegłam błąd spotkania się z Jamesem , to nie był mój świat.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

James stal na nia wpatrzony, a po chwili wyszla wiec za nia pobiegl. - Andie! - krzyknal za nia zeby sie zatrzymala. Gdy do niej dobiegl spojrzal na nia i zlapal ja za reke. - Nie musisz przepraszac. To ja Cie zapewne urazilem. - wyjasnil - Nie powinienem czegos takiego mowic. Przepraszam - doda;
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie masz za co mnie przepraszać James , to nie Twoja wina -nie umiałam znowu tego powiedzieć. Czułam się , że jest jestem głupia , że zgodziłam się na to spotkanie z chłopakiem , który nigdy nie powinien na mnie spojrzeć
-przepraszam , że w ogóle tu przyszłam i zmarnowałam Twoj czas James
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Zmarnowalas moj czas? - zapytal stajac naprzeciwko niej. - Niczego nie znarnowalas. - dodal - Czas ktory razem spedzilismy, byl na prawde super - tlumaczyl - A co do pieniedzy, to nie ma znaczenia. - dodal - Nie ma najmniejszego znaczenia - dokonczyl
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to ma znaczenie James ....zawsze będzie miało....tacy ludzie jak Ty nie umawiają się na randki z takimi jak ja....taka jest prawda -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-sam ukrywasz się przed rodzicami , starasz się żyć z dala od nich nie wiedzą co robisz....ale kiedy się dowiedzą , Ty wrócisz do swojego pałacu -spuściłam wzrok.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Dla mnie nie ma znaczenia - powiedzial - Chce sie z toba umawiac nie wazne co - wyjasnil.
- Nie bede wracac do palacu. Mieszkam tu, rodzice wiedza ze studiuje i tyle - dodal - To jest teraz moje zycie - dokonczyl
Chloe A. Hemsworth, ur.19/05
ObrazekObrazek
relationship & home & phone & clothes
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-na prawdę w to wierzysz James ?-spytałam i spojrzałam w jego oczy.
-wiesz dobrze , że to nie takie proste -powiedziałam i uśmiechnęłam się do chłopaka.
-Twoja rodzina z pewnością nie zaakceptuje takiej osoby jak ja ...wiesz o tym -westchnęłam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”