Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-oczywiście , że jesteś jedyny , a teraz dajesz mi bardzo dużo i na to czekałam chyba przez te lata-powiedziałam patrząc w jego oczy.
-cholernie mnie kręcisz Kent-powiedziałam i złapałam ręką za jego krocze. Przysunęłam się do jego twarzy i pocałowałam namiętnie i z języczkiem jego usta.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek a potem spojrzałem na nia - to może teraz pora by Twój mąż sie ubrał i poprawił a Ty możesz sprawdzic czy nasz syn przypadkiem nie powinien iść już spać... bo bez względu na godzinę na to najwyższa pora
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-skoro chcesz się ubierać to się ubieraj-powiedziałam i zaśmiałam się. Wyszłam z łazienki i poszłam do Mike do ogrodu.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ubrałem sie a wczesniej wziałem prysznic by sie odrobine ochłodzić a potem taki ubrany sie jeszcze odpowiedniu uszykowałem by dla żoni ładnie pachnieć itd i gdy wszystko zrobiłem to wyszedłem z łazienki
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do łazienki wzięłam szybki prysznic. Kiedy się wymyłam wyszłam spod prysznica , ubrałam się pomalowałam umyłam zęby i zeszłam na dół czekając na gości.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy wzięłam szybki prysznic, ubrałam sie pomalowałam. Spojrzałam na komórkę , która godzina mialam dzisiaj zamiar wyjść do pracy, nie chciałam spędzić kolejnego dnia nad użalaniem się nad swoim prawie nie istniejącym małżeństwem. Kiedy byłam gotowa wyszłam z łazienki i poszłam na dół do kuchni.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do łazienki wzięłam szybki prysznic , ubrałam na siebie szlafrok , bo nie chciałam iść do sypialni naszej po rzeczy. Nie wiedziałam czy jest tam Clark , a jak jest to nie chciałam sie na niego natknąć. Wrzuciłam swoje rzeczy do prania i poszłam do sypialni dla gości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Kentów”