ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

hahahahaha dobre xD
-Noo trzeba tu jeszcze kiedys przyjechać.. -poowiedziałUśmiechnął sie jak Mags się koło niego połozyła i go tak miziała.
-Haha kazdy myśli, że to jego laska - zasmiał sie.
-Oj..no to zbierajmy się.wyszykujemy sie i idziemy na kluby..co wy na to? - zapytał w końcu.Oj czuł tą cięzką atmosfere tutaj miedzy laskami xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Co za bezczelna małolata xD
-Ja tu przyjeżdżam co wakacje i co ferie..-powiedziałam do nich, spojrzałam na Bena..
-No każdy tak myśli, bo tak wyglądają..-powiedziałam i zaśmiałam się..
-No dobra.. Można iść..-powiedziałam i skinęłam głową..

Jaką ciężką atmosferę, Beca grzeczna dziś, ale lepiej nie prowokować :P
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ja w sumie też..-powiedziałam i pokiwałam głową..-Zawsze jak w TH nie było fal, to lądowaliśmy tutaj z braćmi..-powiedziałam i spojrzałam na nią..
-Rozmawiałam z Noahem i ona ma faceta, więc na pewno nie jest zainteresowana moim bratem, w sumie nie wiem, czemu się tak do niego klei -powiedziałam i wzruszyłam ramionami xD
-Nie wolisz zostać w pokoju?-zapytałam Bena na uszko, by Beca nie słyszała :P
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

/oj nie sprezyzowałam, że chodziło barziej o fluidy plynace od Mags xD
-Hmm...to tlyko ja tu nie jeżdzę?Zabawnie - roześmiał się Ben.
-Oj..dajcie spokój..nie wasza sprawa co i kto do kogo sie klei.Tylko ich - no tak..laski to zawsze musialy wszystko ze szczegółami obgadac haha
Spojrzał na Bece i się uśmiechnął.
-Hmm..na chwilke pójdziemy.. - powiedział jej i cmoknął jej usteczka.A co sie bedzie.
-No to zbierajmy sie laski.. - i wstał w końcu.Zaozył na siebie koszulke i wział swój recnzik rpzewiesił przez ramie.Wział deske i czekał na nie[
[/color]
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No właśnie! :D
-No najwyraźniej..-powiedziałam i zaśmiałam się..-Ja się tu wychowywałam, więc wiesz.. Moja mam mieszka niedaleko..-powiedziałam i wstałam z piasku, otrzepałam mój zgrabny tyłek z piasku. Dobrze, że nie poprosiłam Bena by to zrobił. xD
Założyłam swoją luźną sukienkę i wzięłam deskę pod pachę..-Ja jestem gotowa..-patrzyłam jak Mags się jeszcze zbiera :P
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oj, odczepcie się od blondyny :P Się niepewnie czuje przy tej przyjaciółce od siedmiu boleści xD
Też sobie wstałam z piasku, ale pozbierałam jeszcze jakieś nasze rzeczy, typu ręczniki i kremy i takie tam, więc mi to więcej zajęło, a ta bezczelna się nabija..
-Ja też..-powiedziałam po chwili, wzięłam swoją deskę pod pachę a drugą ręką chwyciłam Bena za rękę i splotłam nasze palce, żeby pokazać, kto tu ma władzę, niah, niah, niah ^^
Poszliśmy do hotelu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kalifornia”