Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

***
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zaparkowałam przed kaplicą, wzięłam sporo gotówki i weszłam do kaplicy gdzie był tylko grabarz. Podeszłam do niego i zaczęłam z nim rozmawiać. Dałam mu gotówkę , ale oczywiście nie całą. Miał ubrać ciało , kupiłam trumnę i miał znaleźć miejsce dla Nicka. Następnego dnia miałam przyjechać na pochowanie ciała , oczywiście miało być to później kiedy nikt nie będzie się kręcił przy cmentarzu. Mężczyzna wyciągnął ciało Nicka wsadził na odpowiedni wózek i wjechał do kaplicy. Zamknęłam bagażnik wsiadłam do samochodu i pojechałam do domu.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyjechałam pod kaplicę , zatrzymałam się na uboczu. Wysiadłam z samochodu, miałam przy sobie oczywiście broń teraz się bez niej nie ruszałam. Weszłam do kaplicy gdzie spotkałam mężczyznę , któremu zapłaciłam. Przywotałam się z nim , zaprowadził mnie do pomieszczenia gdzie leżał Nick w trumnie , zostawił mnie samą. Podeszłam do trumny , spojrzałam na swojego martwego chłopaka. Obiecałam , że pomszczę jego śmierć. Po jakiejś godzinie , pożegnałam się z Nickiem i zamknęli trumnę. Wzięli ją i poszliśmy do miejsca gdzie zostanie pochowany. Od razu zapłaciłam mężczyźnie drugą część i podziękowałam mu.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po pogrzebie wsiadłam do samochodu i pojechałam na obrzeża miasta i pozbyć się ciała, które miałam w bagażniku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KOŚCIÓŁ”