Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Oj Ty moja złośnico - zasmiałem sie i spojrzałem na nia
- Nie krzycz tak - popatrzyłem na nia lekko pochylając na bok głowe
- Tak to mój brat i był Twoim przyjacielem... Możemy o nim nie mówic, ale jest człowiekiem i popełnia błedy - pogładziłem jej policzek
- Ciebie też bym bronił Skarnie... To mój brat i rodziny raczej nie można sobie wybrać - wzruszyłem ramionami
Zaśmiałem sie
- Tak jasne, wywine taki numer i będe skreslony... Wole zachować Ci wiernośc, bo jak mówiłem skoki po kwiatkach mnie już nie bawia - uśmiechnałem sie do niej i pusciłem jej oczko
- Umiem sie zając Tobą tak by nikt nie usłyszał co z Tobą robie Kochan ie - pocałowałe jej szyje namietnie
- I wiem, że gdybym chciał poddałabyś sie pieszczoto tutaj - szepnałem jej do ucha przejechałem dłonią po jej udzie i zatrzymałem na spodniach na kroczu
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie chcę o nim rozmawiać , on żyje swoim życiem , a ja swoim -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-wiem , że rodziny się nie wybiera , ale ja nie chcę żebyś mi o nim mówi-założyłam rączki na jego szyjkę.
-Kyle nie wiesz , bo spałeś dopiero ze mną 2 razy i nie uważaj się za takiego znawcę mojego ciała , bo nie wiesz tego-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-chyba chciałeś powiedzieć gdybym ja chciała , nie masz nade mną takiej władzy -powiedziałam i zabrałam jego rękę z mojego krocza.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Jasne mój brat jest tematem tabu póki tego nie zmienisz - powiedziałem i pocałowałem ję a potem jak już tam zabrała moją rękę z krocza wstałem i wyciągnałem do niej reke by wstała
- Chodźmy na t ekolejkę górską, na diabelski młyn i do domu na przytulanki - puściłem jej oczko i jak wstała to wziałem z ziemi swoją kurtke, otrzepałem i załozyłem na siebie
- Byłoby miło gdybyś teraz troche chciała, bo Twój facet odrobinę zmarzł by ś nia marzła w tyłek od ziemi i warto go troche ogrzać
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-mogłeś mówić , że Ci zimno to bym sobie usiadła obok -powiedziałam i wytknęłam mu język.
-dzisiaj nie będziemy spędzać wieczoru razem Kyle -powiedziałam objęłam go w pasie i poszliśmy na kolejkę górską , albo diabelski młyn. Możesz już pisać gdzie chcesz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”