Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Za to ja nie zamierzałam łamać żądnych zasad przede wszystkim tej , że nie sypiam z tymi samymi facetami co moja przyjaciółka
-w sumie idź do escape , na górze jest restauracja , a na dole klub więc się zabawicie ....nie ja nie dam rady teraz będe zajęta nagrywaniem więc pewnie nie będziemy się widywać za często -powiedziałam i wstałam z łóżka
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No to sie jeszcze zobaczy, alkohol czasem działa cuda... :P Poza tym nie wolno niczego negować bo co potem jak sie stanie :P
Też wstałem z łózka i sie usmiechnałem
- No to powodenie, może czasem coś podsłucham - zasmiałem się i wziałem czysty ręcznik z szafki
- Jasne, wpisze w gps nazwe to pewnie mnie zaprowadzi i po zapamietaniu trasy pewnie trafie... lub pojade taxi - zaśmiałem się i spojrzałem na nia
- Ale chyba nie będziesz nagrywała całymi nocami, co?? Może dołaczysz do zabawy??
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie będę nagrywała w domu , jadę z Frankiem do studia , a poźniej na spotkanie z menadżerem więc nie będe miała czasu na zabawę , ale wy bawcie się dobrze ....już mówiłam Bliss , że terminy mnie gonią i musze się streścić z nagrywaniem -powiedziałam i podeszłam do drzwi.
-miłego dnia James -powiedziałam i poszłam do swojego pokoju.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No to jak wyszła poszedłem do łazienki wziałem prysznic, potem sie wyszykowałem i poszedłem na miasto. Nie napisałem w rezultacie do Bliss bo poznałem jakąś lasencje i pewnie nawe nie wróciłem do domu na noc tak zabalowałem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Christiny Aguilery”