Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Silver siedziała w swoim gabinecie i pracowała.
Brooke Davis [25 l.]
Dangerous n’ Beauty
Damon Blake [26 l.] Jake Jagielski [25 l.]
Handsome Guy Charming Lover
Erin Silver-Lanter [20 l.] Santana Foster [16 l.]
Sweet and Lovely Party Lovers
Vicky Ventimiglia [3 l.] Jenny Jagielski [7,5 l.]
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedłem do gabinetu redaktora naczelne. Przywitałem się z wszystkimi omówiliśmy sporo spraw , a później zająłem miejsce przy biurku i prosiłem każdego pracownika z osobna , na rozmowę w cztery oczy. Zamierzałem podnieść standard tej gazety, dlatego na początek podniosłem każdemu pracownikowi , który miał dla mnie pracować wypłatę , każdy z pracowników dostał tyle na ile go oceniałem , nikt nie zarabiał u mnie takich samych pieniędzy. Musiałem motywować pracowników , a wiedziałem jaką władzę mają pieniądze dlatego , też byłem milionerem , a nie biedakiem.
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Mr De Haviland' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: Mr De Haviland; font-size: 38px; color: #4c1612; text-shadow: 1px 0px 1px #2a2a2a; letter-spacing: 1px; line-height: 21px; position: relative !important;">Gideon <i>Julian</i> Cross</div>Obrazek ObrazekKarta postaci Willa Problem Relacje Praca Sms Ubranie
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Po 5 h miałem już dość. Postanowiłem , że reszte pracowników przepytam następnego dnia. Kiedy wszyscy się zmyli z gabinetu. Ja zacząłem przeglądać dokumenty , które przesłałem do NY do swojego prawnika. Kiedy skończyłem z gazetą , wyszedłem z gabinetu zjechałem windą na doł i udałem się do wyjścia.
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Mr De Haviland' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="font-family: Mr De Haviland; font-size: 38px; color: #4c1612; text-shadow: 1px 0px 1px #2a2a2a; letter-spacing: 1px; line-height: 21px; position: relative !important;">Gideon <i>Julian</i> Cross</div>Obrazek ObrazekKarta postaci Willa Problem Relacje Praca Sms Ubranie
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „TREE HILL NEWS”