Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Odwzajemniał jej pocałunki gdy go całowała i sie cieszył faktem, że wie dzieczyna co robi
- Ohh taaaak tego chciałaś - wydychał tez przy jej ustach i spojrzał jej w oczy
- Lubie laski zdobywające to czego chcą, lubie Wam to dawać i lubie gdy wiecie, że pewna odzież bywa zdecydowanie zbędna - owszem z jej stringami by sobie pewnie dał rade, ale wiedząc, że już ich wcale nie ma będzie to korzystniejsze w póxniejszej części wieczora...
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No coś..jak dla mmnie to bielizna nie musiałaby wcale istnieć.N chyba, że jakas cholernie sexonw i tlyko na chwile by potem facet ją mógł zdjąc..albo i lepiej..zedrzeć - powiedziala Alice i obróciła głowe w jego strone by go pocałowac z języczkiem.Poruszała sie na nim corazszybciej czując jak sie coraz ardzej na nim zaciska i jak jej coraz lepiej
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Tak zdzieranie z Was bielizny nalezy do jednej z ulubionych części etapu rozbierania lasek - zasmiał sie i odwzajemnił pocałunek a potem zabrał dłon z jej krocza ale obydwie dłonie wsunał jej pod koszulke i nawet oswobodził jej piersi ze stanika ugniatając ja i ntensywnie i tym samy przyciskając jej ciałko do swojej klaty...
- Tą część bielizny sobie zachowam - zasmiał sie zdejmując jej stanik i chowając gdzieś do kieszeni...
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak..własnie wydajesz sie tego typu facetem.Bierze co chce i to co najlepsze - westchnęła i oparla sie o niego pleckami poddaj sie mu.Ale nie przerywała swich ruchów nabijając sie na niego w dśc szybkim tempie.Czuła, że nie wiele jejbrakuje.
-Eh...a ty co?Kolekcjoner stanikow? - zasmiala sie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Lubie brac to czego chce i zdecydowanie gustuje w najlepszych okazach. Tyczy sie to i kobiet i trunków, samochodów czy też zwyczajn ie ub raniach - wzruszył ramionami i mocno ściskał dłońmi jej piersi i wpił sie ustami teraz w jej szyję dając jej dżwiekowe pole do popisu
- Majtki masz Ty to ja biore stanik... Podział musi byc
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No rpszę..konesr sie znalazł.Aleuważaj bo jeszcze pomyse, że jestes przemądrzałym snobem szastajacym kasa na lewo i prawo i uwazającym, ze mu sie wszystkonalezy.A nie lubie takich.. - powiedziała i po chwili poczuła jak dochodzi więc zdecydoanie jej sie wyrwało kilak głosniejszych dźwieków jak szcztowała.Cała ona.Cicha nie umiała być..a przynajmniej nie zawsze.
-a berz..ale t chyba nie trój rozmiar - zażartowała jak jej szczyt minął.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- To, że gustuje w dobrych rzeczach nie znaczy że dostaje wszystko jak leci. Czasem umiem na cos oszczędzić i nie traktuję nigdy ludzi z góry, co to to n ie - powiedział i nadział ją na siebie i cieszył sie jej jękami i głośnymi dżwiekami
- Też dostajesz co najlepsze - dodał jej na ucho a potem ja z siebie zdjał i sie zasmiał...
- Runda druga będzie w domu strachów - dodał i choć trudno było to sie pozakrywał ai spojrzał na nią
- Pozwól, że przymierzę dopiero gdy znajdziemy sie u mnie, bo tam będzie wielka kumulacja rozkoszy jakiej dziś planuje Ci podarowac
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No oby.Bo inaczej to bedzie nasze pierwsze i ostanie spotkanie Jo - powiedziała a potem no coż..stała i sie porpawila i pozakrywała.Choc juz bez wszelakiej bielizny była.
-Oj..az tyle ebdziesz czekał..no coz..jak wolisz - zasmialą sie i siadła obok sobie grzecznie.Ona tam była zadowolona.
-Uuu czyli trafimy do ciebie..no rpsoze.... - zasmiala sie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Poczekam chwile bo zaraz wysiadamy - wyjasnił, bo owszem gdyb y mieli jeszcze troche jeżdzić to zdecydowan ie zarządałby wręcz loda pełna gebą...
- Wiesz nie boję sie potem prześladowania. Gdy kob ieta puka do moich drzwi to wiadomo, że pragnie powtórki i jeszcze wiekszych doznań - pojrzał na nią i sie zasmiał cicho
- Dopiero tam poznasz smak rozkoszy i tam dopiero doświadczysz tego, że warto nie kończyć naszej znajomości na tej nocy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach..ta twoje cholerna pewnośc siebie.A to mnie tak straszne kręci u facetów..więc leiej uważaj.. - powiedziała mchając mu paluszkiem.
Po chwili pewnie młyn sie zatrzymał i sobie wyszli bo ilez mozn sie kręcic.
-Mam tlyko nadzieje, że nie ma do ciebie wiele kolejek i sie nei trzeba zaipisywac, co? - zamachała brwiami i klepnęła go w tyłek
.
-Cyzli co?Teraz strachy czy lustra? - zapytała
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiesz od małego tak nie uczyli i od małego taki jestem - powiedział
- Ale nie wywyższam sie nigdy, po prostu wiem czego pragne i co jest moją mocną strona. Czuję sie dobrze sam z sobą, nie narzekam na siebie a to podstawa sukcesu. Zero kompleksów a na bank nie warto o nich mysleć...
- Nie narzekam na brak zainteresowania, ale spokojnie dzisiaj jestem Twój nawet gdyby miała być tam kolejka.. Najwyżesz sobie wybierzesz według własnego uznania jakąś osobę czy osoby do zabawy i zrobimy sobie orgietke - zasmiał sie i wysiedli z kolejki tzn wagonika
- Idziemy do luster, chyba lubisz podziwiać sie w lostrze podczas uniesienia, co?? - no i poszli
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po słodkościach przyszliśmy z Katiną na diabelski młyn. Stanęliśmy w kolejce.
-to chyba jak dla mnie najlepsza atrakcja w wesołym miasteczku-zaśmiałem się i spojrzałem na Kat.
-Ty chyba najbardziej lubisz kolejkę górską , co ?-uniosłem brew patrząc w jej oczka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to dobrze, że tu przyszliśmy.. Nie masz lęku wysokości?-zapytałam i spojrzałam na niego z uśmiechem, złapałam go za rękę.
-Hmm, w sumie lubię kolejkę, bo lubię się bać..-powiedziałam i zaśmiałam się..-Lubię czuć tą prędkość we włosach..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem..
-Dlatego też jeżdżę motorem..-powiedziałam i puściłam mu oczko.
-A diabelskie młyny były dla mnie zawsze takie romantyczne..-powiedziałam z uśmiechem i spojrzałam na Coltona, doczekaliśmy się na naszą kolej i wsiedliśmy do wagonika, zamknęli nam barierkę i sobie pojechaliśmy do góry, by kolejni mogli wsiadać.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-kolejki górskie są fajne jak są różnorodne , do tej tutaj już się przyzwyczaiłem -powiedziałem śmiejąc się.
-ale w sumie strachu nigdy nie czuję -powiedziałem i uśmiechnąłem się. Wsiedliśmy do wagonika.
-teraz będzie trochę spokojnie , ale poczujesz wiatr we włosach -zaśmiałem się i puściłem jej oczko.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Noo tak, bo ile można na tej samej, ale ja to i tak lubię..-powiedziałam szczerząc się do niego..
-Odważniak..-wyszczerzyłam się szerzej i siedziałam wygodnie na młynie, który jechał powolutku do góry.
-Jasne, że tak..-powiedziałam i odgarnęłam włosy z twarzy, które już zaczęły wiać mi w oczy i w usta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wesołe miasteczko”