Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Kochanie, ja nie muszę niczego sugerować..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam na niego z uśmiechem i pocałowałam jego usta namiętnie. Potem posprzątałam kuchnię po tym naszym gotowaniu i w ogóle i spojrzałam na Benka.
-Może być i drzemka, jak jesteś zmęczony, ale jak chcesz to mogę iść do domu..-powiedziałam i puściłam mu oczko..
-Poza tym, nie musisz iśc na jakiś trening, czy się uczyć?-zapytałam, bo skoro mam się zmyć od niego, to lepiej niech ma dobry powód xD Możesz sobie mogła pograć z Justinką xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

]color=purple]-Nie nooo..niby coś tam powinienem do sesji sie juz uczyc ale..nie chce mi sie.. - westchnął.
-Ale..no wies.z.po obiedzie trzeba polezać wiec..polezmy sobie jeszcze raz z pol godzinki, co? - no a potem sobe ona pójdzie a on sie bedzie uczył albo..no coz...zacznie a potem go James nawiedzi xD[/color]
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiałam się i spojrzałam na niego..-Nie zdasz tych studiów z takim nastawieniem..-wytknęłam mu język..-Chyba, że będziesz celnie rzucał piłeczką, to wtedy Cię tam będą trzymać na siłę..-wyszczerzyłam się głupio..
-To co? Idziemy leżakować? -pomachałam brwiami jak wariatka xD Ją wyrzuć, jak James się pojawi :P
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No dzieki wielkie za waiare we mnie Mała.. - pokrecił głowa.
-Normalnie..ale mi sie dziewczyna trafiła...pożal sie Boże - wytknął jej język.
-Idziemy - złapał ja , przerzucił przez ramie i poszedł z nią do sypialni xd

/no spoczko wywale jak coś:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bena McNeila”