ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam na niego..-W sumie nie wiem..-powiedziałam i spojrzałam na niego.. Zaśmiałam się sama z siebie, byłam kapryśna w tej ciąży xD Co prawda teraz nie powinnam się przemęczać i imprezować, ale czy wiadomo, co będzie później, po zabiegu, zawsze coś może pójść nie tak i zostanę w szpitalu.
-W sumie jest mi to obojętne..-spojrzałam mu w oczka..-A ty jak wolisz?-zapytałam i przysunęłam się bliżej do niego.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jeśli nie masz ochoty teraz na to , to nie ma sprawy poczekam aż się do mnie odezwiesz-powiedziałem wzruszając ramionami.
-jacht nam nie ucieknie , więc nie ma czym się martwić -powiedziałem i patrzyłem sobie na łodzie , które były na prawdę świetne.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Okej..-powiedziałam z uśmiechem i spojrzałam na niego, doszliśmy do końca pomostu, więc stalismy chwilę na końcu, no a potem zawróciliśmy i ruszyliśmy w drogę powrotną..
-Co mi teraz pokażesz w miasteczku?-zapytałam z uśmiechem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-możemy iść na boisko , tamto miejsce powinno Ci się też spodoba -powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej. Coraz bardziej podobał mi się ten dzień spędzony z Joy , nawet myśl o dziecku już mnie tak nie przerażała , pewnie to zasługa tego , że ona też go nie chciała. Poszliśmy spacerkiem na boisko.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No coś tam o statku wspominalas więc pewne go od razu do portu przyprowadziła.
-Hmm..a tak w zasadzie to czemu ten spacer jest w takim dziwnym miejscu? - zapytal Ash idąc pomostem, trzymał swoja girl za rączkę.

/A swoją droga może zorbic oddzielny temat z jachtem Sereny skoro potem i tak bedzie sie tam grało wesele Jess wiec..nie ebdziemy w dokach pisac tego wszystkiego.. xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Bo chcę Ci coś pokazać..-powiedziałam do niego i spojrzałam w jego oczka..-Kiedyś Jess mi opowiadała, że bardzo jej się marzy ślub na jachcie..-powiedziałam do niego, już było widać naszą łajbę, tylko chyba się Ash nie spodziewał...
-A tak się składa, że mam jacht..-wyszczerzyłam się do niego, stanęliśmy sobie przed nim na pomoście.. Pomachałam brwiami i spojrzałam na jego minę..
/zrobiłam nowy temat ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Port”