ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Dostaliśmy wolny stolik , choć o tej porze było sporo osób na obiedzie. Zająłem swoje miejsce wziąłem kartę z daniami.
-wiesz Kochanie to zależy od nas , możemy podjechać po obiedzie , albo jutro....a klucze powinny być do końca tygodnia , a pewnie będą szybciej-powiedziałem i zamówiłem sobie colę z lodem.
-chcesz coś do picia?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to w takim razie kochanie pojedziemy po obiedzie..-powiedziałam do niego i uśmiechnęłam się szeroko..-Już nie mogę się doczekać tego naszego domku, więc im szybciej to załatwimy tym lepiej..-pomachałam brwiami i spojrzałam w jego oczka.
-Tak, poproszę zieloną herbatę mrożoną..-powiedziałam i spojrzałam w kartę..
-A co jemy?-zapytałam mężusia mojego.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ja chyba bym zjadł jakiś stek -powiedziałem i zacząłem go szukać w karcie.
-a Ty na co masz ochotę Kochanie ?-spytałem i spojrzałem na żonkę.
-ok w takim razie wszystko dzisiaj załatwimy po obiedzie-uśmiechnąłem się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-hmmm, skoro jesteśmy na plaży, to może jakieś owoce można, pewni mają tu coś takiego..-powiedziałam i przeglądałam kartę..-oo tu jest jakieś danie z owocami morza, to dla mnie w takim razie..-pokiwałam głową..-I może jeszcze na deser jakiś kawa i ciastko z galaretką..-pomachałam brwiami i oddałam kartę kelnerowi.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

A ja na deser zamówiłem sobie samą mrożoną kawę. Kiedy kelner od nas odszedł przysunąłem się do żonki i pocałowałem jej usteczka.
-tęskniłem kiedy nie było Cię dzisiaj w mieszkaniu -powiedziałam i pogładziłem dłonią jej policzek.
-chyba musimy sobie ustali podobny grafik -zaśmialem się.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No to dobrze, że tęskniłeś..-powiedziałam i pomachałam brwiami..-Ja też.-puściłam mu oczko.
-A grafik możemy ustalić podobny, choć ostatnio dążyłeś do tego, by być z dala ode mnie..-powiedziałam i zaśmiałam się..-Dlatego się mijaliśmy..
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie dlatego się Kochanie mijaliśmy tylko dlatego , że wziąłem sobie wolne i nie miałem dyżurów , nie byłem w stanie pracować kiedy się wszystko posypało....nie chciałam narażać niczyjego życia -powiedziałem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No okej, okej, tak tylko o tym wspomniałam, ale nie wracajmy do tego, to już było i jest za nami..-powiedziałam i pogładziłam jego dłoń na stoliku, a potem przynieśli nam jedzonko..
-Smacznego kochanie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego szeroko, sama zaczęłam od razu jeść, bo jednak przez cały dyżur nie miałam na to czasu.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-smacznego Kochanie-powiedziałem i zabrałem się za jedzenie.
-myślałem , że już można zacząć rozglądać się za jakimś dobrym projektantem wnętrz , co o tym myślisz Skarbie?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No jasne, ze można..-powiedziałam i pokiwałam głowa..-A masz już jakąś wizję w głowie, jakbyś chciał by to wyglądało wszystko?-zapytałam i spojrzałam na niego z uśmiechem.. Puściłam mu oczko, ja oczywiście już miałam wszystko wymyślone, ale chciałam też wiedzieć, co on ma w głowie, by wykminić jakieś kompromisy xD
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-w sumie to nie mam nic w głowie , bo nie znam się na tym Kochanie -powiedziałem zgodnie z prawdą.
-ale zrobimy tak jak Ty będziesz chciała -powiedziałem i zajadałem przepyszny obiadek.
-a Ty masz już jakieś pomysły , co byś chciała pozmieniać?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mam kilka pomysłów, co bym chciała pozmieniać..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem.
-Chyba jednak bardziej rustykalny styl sobie wybiorę dla domu..-powiedziałam z uśmiechem i jadłam sobie pyszne jedzonko.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-zrobisz jak zechcesz Skarbie , ale łóżko do sypialni wybieramy razem -zaśmiałem się i napiłem się.
-muszą być co najmniej 2 pokoje dla dzieci -puściłem jej oczko i uśmiechnąłem się do żonki.
-a jak będzie więcej dzieci , to pomyśli się nad zmianą domu , albo coś dobudujemy -wyszczerzylem się do żonki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dobrze kochanie, jak tak bardzo chcesz, to mogę Ci zostawić całą sypialnię do urządzenia..-powiedziałam z uśmiechem.
-No dobra, dwa i starczy..-powiedziałam i zaśmiałam się..
-Nie rozpędzaj się tak, kochanie, nawet jednego jeszcze nie mamy..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam w jego oczka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RAMMER JAMMER”