Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Poruszałem bioderkami cały czas, poczułem jak Charlie dochodzi , sprawiło mi to wielką przyjemność. Jeszcze w nią wchodziłem dość brutalnie , aż sam osiągnąłem szczyt. Dyszałem bardzo głośno , byłem szczęsliwy zaspokojony i do tego z dziewczyną , która tak wiele dla mnie znaczyła. po chwili wyszedłem z niej. Postawiłem Charlie na podłodze i sam usiadłem na podłodze , byłem zmęczony i zdyszany. Starałem się unormować swój oddech.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przeżyła cudowny orgazm, a gdy postawił ją na podłodze, ledwo była w stanie stać na nogach, usiadła obok niego na podłodze i oparła głowę o drzwi, dysząc głośno..
-Brakowało mi tego..-powiedziała cichutko i przymknęła oczy, znalazła po omacku jego dłoń i złapała ją, położyła je splecione na swoim udzie. W końcu otworzyła oczy i spojrzała w jego stronę.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-mi też tego brakowało -powiedziałem dysząc i spojrzalem na Charlie.
-nie sądziłem , że aż tak bardzo tęskniłem -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka. Oparłem głowę o ścianę i patrzyłem sobie na nią.
-przepraszam za ubranie , odkupię Cię-zaśmiałem się.,
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uśmiechnęła się do niego, miło było słyszeć takie rzeczy, a w szczególności z jego ust, to było jak gwiazdka z prezentami..
-Ja też nie sądziłam, że aż tak tęskniłeś..-powiedziała z uśmiechem i pocałowała jego usta namiętnie,ujmując jego twarz w dłoń..
-Nic się nie stało..-powiedziała od razu i machnęła dłonią..-Nie obrażę się jak będziesz to robił częściej.. Cmoknęła jego szyjkę.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek i głosno oddychałem. Oparłem głowę o drzwi i uśmiechnąłem się do Charlie.
-raczej już się tak nie zdarzy -powiedziałem i zaśmiałem się, patrzyłem na strzępy ubrań na podłodze.
-nie jesteś zmęczona?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Dlaczego?-zapytała i spojrzała na niego od razu, nie wiedziała, czy mówi tylko o ubraniach czy też o seksie, więc się zaniepokoiła...
-Trochę jestem, ale..-spojrzała na niego..-Tyle emocji mi zafundowałeś, że chyba bym nie zasnęła..-powiedziała z rozbawieniem.
-Chcesz iść do sypialni?-zapytała go.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-nie będę zawsze zrywał z Ciebie ubrań-powiedziałem i zaśmiałem się.
-nie , wiesz chyba będzie lepiej jak zawinę się do domu -powiedziałem. Wstałem z podłogi i zacząłem zbierać swoje ubranie i zakładałem je na siebie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-Szkoda..-powiedziała tylko i spojrzała w jego oczy.. Jeszcze nim wstał, to pochyliła się w jego stronę i pocałowała jego usta delikatnie..
-A jak ładnie poproszę?-zapytała i uśmiechnęła się do niego figlarnie. Gdy wstał z podłogi, ja też to zrobiłam i patrzyłam na niego bezwstydnie jak się ubierał, uwielbiałam jego ciało..
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-tak będzie lepiej uwierz mi -powiedziałem do Charlie i spojrzałem na nią.
-poniosło nas Charlie wiesz o tym -podszedłem do niej i objąłem ja w pasie i spojrzałem w oczy dziewczyny.
-chciałaś przyjaźni i będziesz ją miała-uśmiechnąłem się.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Spojrzała na niego i zrobiła smutną minkę.. Wiedziała o tym dokładnie, ale chciała jeszcze chwilę pożyć w tej bańce, a on ją przebił..
Westchnęła..
-To ubierzmy się, zostań i porozmawiajmy sobie spokojnie..-powiedziała i uśmiechnęła się..
-Chcę spędzać z Tobą czas..-dodała jeszcze i pozbierała z podłogi swoje ubrania, aczkolwiek za bardzo nie było co zbierać xD
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-wiesz bardzo chętnie , ale nie będziesz miała ze mnie żadnego pożytku , bo padam na pysk....poszedł bym najchętniej spać -powiedziałem szczerze bo właśnie tak się czułem. Ten seks i spora dawka alkoholu zrobiła swoje
-ale możemy umówić się na jutro na jakiś obiad czy coś -powiedziałem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-To chodź..-powiedziała do niego..-Pójdziemy spać..-spojrzała w jego oczka..-Nie będę się do Ciebie dobierać..-obiecała i spojrzała pytająco.
-Chcę się tylko przytulić..-powiedziała szczerze.
-Proszę..-pociągnęła go za rękę w stronę sypialni..-Chodź ze mną..-powiedziała, potrzebowała w sumie poczuć jego bliskości trochę.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-ok niech będzie -powiedziałem i wziąłem swoją koszulke z podłogi , ściągnąłem buty i poszedłem do sypialni za Charlie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Charlie po nocy na lodowisku wróciła do domu, była dość zmęczona więc od razu położyła się do łóżka i zasnęła, obudziła się dopiero późnym popołudniem, ale była umówiona z Jasonem, więc zwlekła się z łóżka i poszła się pozbierać. Szybko jej to zeszło, a potem wyszykowała się, umalowała delikatnie i wyszła z domu, spacerem poszła na lodowisko.
'Cause we are beautiful no matter what they say.. So, don't you bring me down..

Obrazek Obrazek Obrazek
karta problemator sms facebook relacje szafa mieszkanie
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Charlotte Russe”