ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Spokojnie jak będziemy szli prosto i nie saczniemy sie bawić w skręcanie to powinniśmy dojść do miasteczka a tam do centrum - uśmiechnał sie do niej
- To nie takie trudne, wystarczy chodzić po lesie z głową - puścił jej oczko
- Lub ze mną jeśli głowy brak
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ale z Ciebie mądrala się zrobił -powiedziałam i zaśmiałam się-przybliżyłam się do niego i pocałowałam jego usteczka.
-dobrze , w takim razie , że mam Cię pod ręką to się nie zgubię -puściłam mu oczko.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Oj no chyba nie wolałabyś bym był głupolem co?? - spojrzał na nią cwanie a potem odwzajemnił pocałunek
- Czy mam rozumieć, że zdajesz sie na mnie bo nie posiadasz głowki przy sobie?? Straciłaś ją dla mnie to chyba fajnie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie powiedziałam tego , lubię mądrych facetów -uśmiechnęłam się do niego.
-wiesz ja jakoś nie mam dobrej orientacji w terenie więc zdecydowanie wolę mieć Ciebie przy sobie przystojniaku -wyszczerzyłam się do mojego boskiego chłopaka.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No wiesz ja wiem co słysze. Umiem czytać uważnie między wierszami :P - popatrzył na nią i sie cwanie uśmiechnał
- Niemniej fajnie wiedzieć, że czegoś nie potrafisz i jestem potrzebny chociaż do tego - puścił jej oczko i ją objał ramieniem i szli dalej spacerkiem
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie tylko do tego Cię potrzebuję Kyle -powiedziałam i objęłam go ręką w pasie.
-uwielbiam Ciebie chłopaku i zawsze Cię potrzebuję -spojrzałam na niego z uśmiechem.
-mam nadzieje , że sobie to zapamiętasz -ścisnęłam ręką jego pośladek xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No w sumie to miło mi to słysze ć i chyba powinienem zapamiętać to sobie by Cie kiedyś za słowko złapać i Ci to przypomnieć - pomachał brwiami
- Chętnie jednak posłucham konkretów do czego jeszcze jestem potrzebny - uśmiechnał sie a potem sie zasmiał
- No to rozumiem, tę kwestie mamy faktycznie opanowaną i jestem tu potrzebny - oczywiście mówił o łapaniu za tyłek co kojarzyło mu sie z jednym
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-może sobie zapisz, albo wytatuuj , żebyś nie zapomniał -zaśmiałam się i musnęłam jego szyjke ustami.
-oj tak zdecydowanie potrzebuję Cię w moim łóżku , no i lubię kiedy mi czytasz, w moim pokoju z dala od wszystkich...filmy też lubię z Tobą oglądać -uśmiechnęłam się do mojego blondaska. Powoli wychodziliśmy z lasku.
-widać miasto , miałeś racje mój Ty kompasie -uśmiechnęłam się promiennie do Kyle`a
ODPOWIEDZ

Wróć do „Chester's Mill”